Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Karácsonyi ajándékötletek, ajándéktippek nőknek fórum

Karácsonyi ajándékötletek, ajándéktippek nőknek (beszélgetős fórum)

2007. nov. 16. 10:06
Három kisfiam van. A legnagyobb 5 éves,a középső 3,a legkisebb 15 hónapos. Szerintetek milyen játéknak örülnének legjobban?
2007. nov. 15. 18:31
Valami szuper kozmetikai kezelés, amire csak időpontot kell egyeztetnie?
2007. nov. 15. 18:24
Szerintem ha ritkan vesz maganak ekszert, de szereti a szep dolgokat, biztosan orulne valaminek. Az elobbiekben emlitett ezustlanc szerintem is jo otlet. Ha "konyhatunder" tipus, akkor a konyhaba barmi szoba johet, szaglassz korul, mi hianyzik, vagy mire vagyik. Ezeken kivul en altalaban szivesen ajandekozom konyvet, mert en is nagyon orulok, ha kapok. Az ember - foleg, ha csaladanya - sokszor nem kolt ilyesmire, mert mindent inkabb a csaladnak, a gyerekeknek... Szoval ha ismered az izleset, es szeret olvasni, jo otlet lehet a konyv. Vagy konyvutalvany, hogy o valaszthasson.
25. évi75
2007. nov. 15. 18:20
én is konyhai dolgokra szavazok. nézz körül ovatosan milye nincs, milyen színü a konyhálya, szeret e sütni, de bármilyen asztali dísz, terítö, cukor tartó, papírtörlö tartó, bortartó (bár ez inkább pasiknak ajánlott) nagyon szép pohártartók vannak fémböl, de az ékszer is jó ötlet
24. ZITA9770 (válaszként erre: 22. - Tünde86)
2007. nov. 15. 18:16

Szia!

Lehet már elég olcsón kapni szép ezüst nyakláncokat.

2007. nov. 15. 18:05

Szia!

Valami hasznos eszköz a konyhába? Olyat, amit ő magának nem venne.

2007. nov. 15. 17:14

Sziasztok!


Ajándékötleteket kérnék karácsonyra, amely nem tul drága növéreimnek.Mit vennétek 30-as éveiben járó családanyáknak?(elég nagy köztünk a korkül.)Smink, ruha, parfüm nem igazán jó, nem biztos,hogy eltalálom.

2007. nov. 7. 14:31
A 2 hónaposnak szerintem mindegy,mert még nem tudja felfogni az ajándékozás lényegét.Valami szines,rágóka félét,Vagy valami kis felfüggeszthető zenélős állatkát.Az egy évesnek kis lábbal lökdöshető rollert,vagy kisautót.hiába jön a tél,azt minden időszakban szereti.A 9 évesnek,valami babát amit lehet öltöztetni,fésülni.Esetleg gyöngy fűző készletet,bár ha tesók nagyon kell vigyázni,nehogy a picik kezébe kerüljön.
2007. nov. 7. 14:23
Sok mindent!Csak pénzed legyen:))
2007. nov. 7. 14:03
A kéthónaposnak bármit amit az Anyukája mond. Ha nem akkor ruhát csörgőt, van olyan ami alá lehet fektetni a babát és felette van lógnak a figurák. Ezt sokáig tudja használni, jó játék. Az 1 évesnek lehet ruha vagy sokféle készségfejlesztő játék. Nagy a választék Az Otto és a Quelle nagy választékkal rendelkezik. Meg lehet nézni és rendelni az interneten. Ugyanitt vagy bármely nagy ruha és játékboltban lehet válogatni a 9 éves kislánynak is. Nagy a választék a Tescoban az Auchanban is.
18. supin
2007. nov. 7. 12:53
Na a játékboltos az mindent kinál!! Jobb ha olvasod is,hogy mia tájékoztató a játékon!
2007. nov. 7. 12:53
Szerintem is játékokat vegyél.A kicsinek olyan játszószőnyeget vennék,amin van egy csomó mütyűr.Az én fiamat lekötötte.Az egy évesnek: olyan jó kis kézségfejlesztő játékok vannak,pl formabedobó,legó stb.A lánynak meg valami gyöngyfűzőt,vagy valami szettet,Hello Kitty,vagy Witch tolltartó,táska,hegyező,szemetes stb.
2007. nov. 7. 12:52

Két honapos babának nagyon jol jön a rágoka,csörgö,és elsösorban a pelus,és külömbözö babaápolási cikk.szerintem ennek a szülei is örülnek,ha nem a tied a baba.

Egyéves fiu gyerköcnek,fa épitö kockák,nagy méretben,logikai játékok,rengeteg a választék.

Kilencéves kislány valoszinü már nem nagyon babázik,nagyon hasznos lehet a készségfejlesztö játék számáragondolok pl a számitás technika világábol,fejlesztö játékprogramokra,vagy kézügyeség játékra mint pl varro,kötö,sütö fözö kellékekre.ha közelröl ismered a lányzo stlusát,izlését egy divatos rucinak is örüne szerintem,mert a suliban ilyen korban már javábban megy a divatozás.

15. 754c7e07c3 (válaszként erre: 14. - Emagdi)
2007. nov. 7. 12:47
Bólogatok.
14. emagdi
2007. nov. 7. 12:45
játékot. bármelyik játékboltban segítenek, hogy az egyes korosztályoknak milyen játék való.
2007. nov. 7. 12:43
Mit lehet venni Karacsonyra egy ket honapos meg egy egyeves fiunak, meg egy 9 eves kislanynak?
12. Nikice
2007. nov. 5. 15:24
Találtam dobot! Most örülök nagyon!!!
11. Nikice
2007. nov. 5. 13:10

Én is dobot szeretnék a kerifiamnak!!!

Hol lehet venni? Láttatok valahol?

Az én fiamnak 3 évesen nagyon bejött az újfajta színes gyurma, meg különféle kütyük hozzá, amiből alakzatokat lehetett kipréselni, vagy kiszaggatni, mert olyan is volt,ami a pogácsaszaggatóhoz hasonlított, csak különböző alakzatokkal...

Esetleg játszókuckó (indiánsátor, vagy kisház alaku), ezek a pindúrok imádnak elbújni!

10. monee1
2007. nov. 5. 13:09
Vedd meg az 1-ső számítógépet neki(cora 4990),3 éves kortól ajánlott.Persze a kisautókat sosem unják meg....
9. a26b2a1b7e (válaszként erre: 5. - Kriszto)
2007. nov. 5. 13:06

Atyaég! Mik vannak :)))) Pedálostraktor :))) Na, ilyenről se hallottam még... felköthetem a gatyámat a kisfiamhoz, egyből ez jutott az eszembe....

Nnnna, most nekem úgy tűnik, hogy Te sokkal kreatívabb vagy, mint amennyi az én jelenlegi szürkeállományomból telik, úgyhogy nem tudok mit mondani... pedálostraktor :))) Hát ettől kész vagyok :))) No de majd, amikor én veszem a kisfiamnak a pedálostraktort!!! :)))

2007. nov. 5. 13:05
Amivel fejleszthető!Gyerekhangszerek,,,dob, szintetizátor stb
7. kriszto (válaszként erre: 6. - Cicaanya)
2007. nov. 5. 13:02
3 ÉVES MOST MENT OVIBA.
2007. nov. 5. 12:59
attól függ hány éves ? mi érdekli? és stb......
5. kriszto (válaszként erre: 3. - A26b2a1b7e)
2007. nov. 5. 12:56
MÚLT ÉVBEN PEDÁLOSTRAKTORT VETTEM NEKI .
2007. nov. 5. 12:55
Ja, lehet, hogy drágát írtam... de manapság minden annyira drága. Még egy szép színes, meleg pokrócocska, vagy kistörölköző jutott még az eszembe.
3. a26b2a1b7e (válaszként erre: 2. - Kriszto)
2007. nov. 5. 12:54
Szerintem dömpert, vagy kisbiciklit... bár, lehet, hogy mindkettő van a kisfiúnak...
2007. nov. 5. 12:53

Ha nagyon gazdagok. Több ékszer boltjuk is van.Olyasmi kellene ami praktikus nem túl drága és örülne neki egy 3 éves kisfiu.

Előre is köszönöm az ötleteket.

2007. nov. 5. 12:50
Szerintetek mit vegyek karácsonyra a keresztfiamnak ha .....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook