Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Karácsony előtti lakásdíszítés fórum

Karácsony előtti lakásdíszítés (beszélgetős fórum)


1 2
2009. okt. 23. 11:01
Sziasztok, nálam is sok gyertya van. Minden helyiségben van valamilyen karácsonyi dekor, díszek, rénszarvas, világítás, persze, csak mértékkel. Kertem nincs, de a folyosón is van mécsesem, és ajtó, ablak dísz.
2009. okt. 23. 10:59
Ablakdísz és ablakdísz mindenhova.
2009. okt. 23. 10:59
Én egészen novembertől vásárolgatok kisebb díszeket, amik megtetszenek, és be tudom illeszteni a többi közé. Pár éve csináltam az ablakokra fenyő girlandból díszeket. Hungarocell harangokat és golyókat festettem be piros és arany színű akrill fetékkel, majd egysező színű csilláppal szórtam le. Nem jó hozzá a túl apró csillám, a nagyobb méretűn nagyobb felületen tud megcsillani a fény, és az mutatósabb. teszek rá még a közepére aranyra festett szalma csillagot is. A konyha ajtó főlé évek óta egy nagyobb méretű múanyag, de nagyon szép átlátszó ugrató szarvast akasztok. A folyosóra felülre teszünk villogó fény girlandot. Fából faragott hóemberkét teszek a ide, gyertyát oda, mingenhova csempéészek valamilyen díszt! :)
2. sanett77 (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2009. okt. 23. 10:52

Szia!

Én mindenhová gyertyákat teszek legelőször is, majd jön a díszkivilágítás kívül-belül. Nagyon szeretem a fényeket és a gyertyákat.

2009. okt. 23. 10:50
Azt szeretném,ha megosztanátok velem,hogy ki milyen módon díszíti fel a lakását vagy a kertet az ünnepi készülődés alkalmával. Ötleteket várok!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook