Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kaptam egy tengerimalacot! Fél éves.... fórum

Kaptam egy tengerimalacot! Fél éves.... (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 20. 09:46
Valaki más?
3. pillangó86pillangó (válaszként erre: 2. - Bajaikriszta)
2012. ápr. 20. 09:46
Köszönöm :)
2012. ápr. 19. 11:48

Első pár nap szerintem csak etesd és ne simogasd, vagy "piszkáld". Először is meg kell szoknia az új környezetete, az idegen hangokat.

Nekünk is kb . egy hónapja vannak kisállataink, ők mondjuk törpehörcsögök, de mi így tettünk és most már nagyon szelídek. Mi csak kézből kínáljuk neki az ennivalókat többször naponta, de nem fogdossuk, vagy vesszük ki őket( csak takarításhoz) , mégis láthatóan megszerettek minket. Már alig várják jöjjünk a szobájukba és kunyerálnak kajáért.

Szóval szerintem kell egy kis türelem és békénhagyás az elején.

2012. ápr. 19. 11:38
Páromtól kaptam egy trikolor tengericocát, az eladó szerint fél éves. Nyugodt természetűnek mondta. Kb 2 órája van nálunk, még megvan szeppenve ami tudom h normális! De mit ajánlotok h miket csináljak h összehaverkodjunk, elvégre nem etethetem a nap 24 órájában! Meg ugye fél éves, hozzászokott az eladóhoz is gondolom. Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook