Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves kapszula diéta fórum

Káposztaleves kapszula diéta (beszélgetős fórum)


12. roberto69 (válaszként erre: 11. - Roberto69)
2012. ápr. 3. 04:26
No, szét is néztem, még csak nem is azonos országban gyártják a különböző termékeket, még szerencse, hogy az újságcikk olvasása után nem néztem szét a neten, lehet máshol vettem volna meg, és csatlakozhattam volna a negatív véleményezőkhőz....
11. roberto69 (válaszként erre: 10. - Katie_rose)
2012. ápr. 3. 04:16

Ez a "Tessék összeszedni magad" a nesze semmi fogd meg jól !

Nem azért, mert nincs benne igazság, hanem azért mert a legtöbb embernek ez kivihetetlen. PL. Hagyd abba az ülőmunkádat, menj helyette munkanélküli segélyre, és kérj annyit, hogy salátára teljen, vagy maradj az úlőmunkánál, de felejtsd el a családod, akkor lesz időd futni (persze aki csak 5 kilóval nehezebb annak könnyú). Pláne ha még beteg is, esetleg pont a túlsúlya miatt.... Annak idején a Reductil gyógyszertől lefogytam 35 kilót, később visszaszedtem 20-at. Ennek semmi köze nem volt a jojó - diétához, egyszerúen úgy éreztem könnyen ment le, máskor is meg tudom csinálni, és rosszalkodtam. Azonban a reductil többé nem segített, a szervezetem hozzászokott, és a gyógyszert pedig kivonták a forgalomból. Elkezdtem fegyelmezetten diétázni, 1 hónap alatt lement 4 kiló, de kínkeservesen, aztán jött karácsony.....

Újságban olvastam ezt a káposzta kapszulát, és amikor azt olvastam, hogy "ha 4 kilónál többet fogy 1 héten akkor függessze fel a szedését" , felnevettem, mert anno a reductillal fogytam a legtöbbet, azr is az első hónapbam, és 10kg volt.

Ez meg heti 4kg ??? No mindegy, jó reklámfogás gondoltam, de kiváncsi lettem, és megrendeltem. 6. -ik napja szedem, és -6kg -nál tartok!!!!! Ez nem reklám, mert itt meg se lehet írni, hogy kinél rendeltem meg, nem is teszem, azonban csak most vettem észrehogy sokan forgalmazzák, és ebből adódóan felvetődött bennem, talán nem ugyanazt a készítményt árulják, szerintem nem. Gondolom ezt azért is, mert itt valaki azt írta, egy hónapig szedte, és kidobott pénz, ahol én vettem, ott meg az van írva, ha nem használ, visszafizetik az árát... Tehát ez meg sem tud történni.... De az is felvetődött bennem, hogy aki itt írt erről, az valóban vett ? De maradok inkább annál a teóriánál, hogy nem ugyanazon gyártmányokat árulják a különböző forgalmazók.

10. katie_rose (válaszként erre: 9. - Cservenák Vali)
2012. márc. 1. 07:47
Tessék összeszedni magad és válts életmódot! Hidd el,lemennek azok a kilók! :)
2012. febr. 29. 20:22
Mindenkinek nagyon köszönöm a hozzászólást.Nem veszek egy darabot sem.
2012. febr. 29. 20:06
Megettem 1 dobozzal:( Kidobott pénz!
2012. febr. 29. 19:35
Volt, amikor az ananász kapszulát hirdették agyba-főbe... Közölték az árát a gyógyszertárban, akkor azt mondtam magamban, hogy inkább nem eszem, de ennyi pénzt nem adok ki. Több évvel ezelőtt négyezer forint körül :(
2012. febr. 29. 19:15
Én nagyon sok olyan salit eszem aminek az alapja a sima fejeskáposzta. Husival vagy pl sült virsli mellé is eszem. Nagyon laktató, van benne vitamin. Így használ. De csodaszer tényleg nincs. :)
2012. febr. 29. 19:13
Nekem Főnökeim (házaspár) pár hete vettek (kicsivel több, mint egy hónapja), de nem számoltak be semmiféle változásról, pedig elég gyakori téma a fogyókúra nálunk, szóval szerintem nem sokat érhet. (Bár én nem tapasztaltam.) Egyébként olvastam a "reklámját"... érdekes. A káposztától azért lehet fogyni (ha jól tudom), mert lassan dolgozza fel a szervezet, és nem szívódik fel sokminden belőle... nem hiszem, hogy egy kapszula ugyanezt a hatást tudná kiváltani. Bár nem értek az ilyesmikhez. :)
4. katie_rose (válaszként erre: 1. - Cservenák Vali)
2012. febr. 29. 19:01
Ha létezne csodaszer,akkor nem lennének túlsúlyos emberek.. :/
3. kisj
2012. febr. 29. 18:57
Csak diétával és mozgással lehet fogyni. Kapszulával nem. Az csak pénzkidobás.
2012. febr. 29. 18:55

A káposztaleves kapszulára gondolsz?

Napi 3x1-2, kaja előtt vagy helyett. Ha helyette eszed, hatásos, ha előtte, halottnak a csók, ha engem kérdezel. De nem hatástalanabb, mint más diétás bogyók, és talán kevésbé káros.

2012. febr. 29. 18:45
Valaki vett már káposzta kapszulát és mik a tapasztalatok. Mennyit lehet lefogyni és mennyi kapszulát kell rendelni stb?????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook