Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kaphatunk ennyi kölcsönt? fórum

Kaphatunk ennyi kölcsönt? (tudásbázis kérdés)


1 2
12. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 22. 12:31
Nem lehetetlen. Írj privátban, elküldöm az infókat!
11. andita1 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 22. 11:59

Laktam már olyan házban ami kicsit több mint 180 nm volt, de csak 2 hálóval, de olyanban is ahol 120 nm-en van 4 háló. Igaz a nappali nem akkora mint a másikban, csak normális méretű.

Sok misit spórolhatnál ha nem a négyzetmétert néznéd hanem az elrendezést. Bár lehet csak én vallom azt hogy addig nyújtózz amíg a takaród ér.

10. bnedora (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 22. 11:36
A fiamék 4 gyerekkel jóval kisebb lakásban élnek, és jól megvannak.
2020. aug. 22. 11:23

Gondolkodtunk abban is, hogy kimenni a városból falura, de nem sokkal jobb a helyzet. Ráadásul szülők itt élnek, a munkahely is itt van.

Az a falu volna olcsóbb, ahol se iskola, se egy gyógyszertár, semmi nincs.

2020. aug. 22. 11:21

Nappali, konyha, egy háló és három gyerekszoba, plusz kettő fürdő van benne.

Szeretnénk minden gyereknek külön szobát.

7. bnedora (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 22. 11:14
200 négyzetméter, 5 főre? Talán lentebb kellene adni, és vidéket is figyelembe venni. De, magánügy. 1 milliót nem vennék most fel, nemhogy 20 milliót.
2020. aug. 22. 11:07

Felmerült az újépítésű is, melyre igényelhető lenne a Csok nagy összegű vissza nem térítendő, de azok az ingatlanok a környéken 50 milliótól indulnak. Vidéki kisváros.

Ami ki van nézve, az egy 200 négyzetméter körüli, 90-es években épült, 10 éve felújított ház.

Egy banknál informálisan már érdeklődtünk, közeli ismerős a hitel ügyintéző, ő azt mondta, náluk nem fognak adni ennyit. Gondolkodunk abban, hogy másik banknál is megpróbálkozni. Teljesen kilátástalan máshogy a helyzet. 100.000 forint felett van az albérlet is, ráadásul alig férünk.

2020. aug. 22. 11:03
A lakásárak sajnos ismertek...méretben ennél kisebb nem elég ennyi főnek.
2020. aug. 22. 10:49

Ha abból indulok ki, hogy mi netto 400-ra, 1 eltartottal 4 milliót nehezen kaptunk, esélytelen.

Szerintem menjetek be bankba, csináltassatok előminősítést, ott megmondják mennyire vagytok jogosultak.

3. Brenda86 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 22. 10:43
Hú, hát ennyi jövedelemre 5 fő, ebből 3 eltartott, szerintem húszmilliót tuti nem fogtok kapni.
2020. aug. 22. 10:39
Hány évre vennétek fel? Nekem nagyon nagynak tűnik. Merre laktok? Nincs valami köztesebb megoldás, ahol nem adósodtok el ennyire?
2020. aug. 22. 10:15

Sziasztok!

10 millió forint önerő mellé 20 millió forint kölcsönt szeretnénk igényelni.

Adott három gyerek, kettő óvodás, egy csecsemő.

A jövedelmünk 280000 Ft munkabér a családi adókedvezménnyel és GYED plusz családi pótlék.

Van esély ilyen körülmények között? Mik a tapasztalatok?

Jelenleg az albérletet fizetjük. Tudjuk, hogy nagy összeg, és a házat fenntartani is több lenne, de ez sem állapot, hogy hónapról hónapra másnak fizetünk a lakhatásért.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook