Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapcsolat vagy kapcsolódás? fórum

Kapcsolat vagy kapcsolódás? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kapcsolat vagy kapcsolódás?

2009. jún. 11. 13:18
Nagyon találo cikk,örülök hogy találkoztam vele,remélem sok emberhez eljut ,és megérinti öket is, mintahogy most engem is ,és elgondolkodtatott!mindenkinek szeretetteljes kapcsolodást!
2007. júl. 12. 14:18
Ezek nagyon bonyolult dolgok.Igazán kapcsolodni valakihez?Mindíg szerettem volna,1 ideig sikerult is de aztán valami miatt jottek a problémák.Ki tudja elmondani magárol,hogy hosszú, komoly,oszinte "Kapcsolat vagy kapcsolodás" áll mogotte?
3. gzs3
2007. jún. 17. 20:47

Kívánom, sok-sok emberhez tudj kapcsolódni őszinte örömmel, őszinte kitárulkozással!

Szeretettel:

Lyza

2007. jún. 17. 16:50

Szia!

Tetszett a cikked. A tartalmas, mély emberi kapcsolatok valóban nagyon fontosak az életünkben. És ha az embernek van olyan családtagja, barátja 8setleg több is), akivel valóban meg tudja osztani önmagát, az hatalmas élmény.

1. gzs3
2007. jún. 15. 11:15
Merünk-e szívünk szerint igazán kapcsolódni valakihez, vagy csak kapcsolatokban élünk?
Merünk-e bátrak lenni a kapcsolódáshoz, amelyben elménk és szívünk minden rezdülésével rész veszünk?
Merünk-e bátrak lenni az őszinteséghez, önmagunk felfedéséhez, merünk-e bátrak lenni a kitárulkozáshoz?

Ugrás a teljes írásra: Kapcsolat vagy kapcsolódás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook