Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » JYSK garancia csere tapasztalatok és kérdések fórum

JYSK garancia csere tapasztalatok és kérdések (beszélgetős fórum)


2019. jan. 8. 10:55

köszönöm a válaszokat

azon vagyok legjobban hogy a pénzt visszakapjam mert ez már nem állapot ami történik...

inkább vennék az árából egy normálisat

a régi székem igaz hogy koszos volt és kopott ,de soha nem lapult le benne a szivacs, nem is ferdült és állítható is marad mindig..

2019. jan. 7. 20:31

Tavaly vettünk egy ágyat, egyszer cserélték a középső lábát - egy fém ágy volt, ami eleve nem olyan színű, mint a képen. Ezt még benyeltem volna, ha már olyan hülye vagyok, hogy a szállítót küldtem érte, nem néztem meg a valóságban. Kitörött a középső lába, a csere után pár hónappal az új is kezdett elhajlani, akkor elegem lett. A telefonban azt monda az üzletvezető, vigyük vissza, visszaadják a pénzt. Amikor odaértünk, egy másik üzletvezető volt bent ......???...... Ő azt mondta levásárolható. Majd háromnegyed órát kóricáltunk, mire össze tudtunk szedni annyi terméket, hogy az utolsó fillérig levásároljuk.


Ne hagyd magad, ha még garanciális, nem kell elfogadnod az újabb és újabb javítást. Nekem azt mondta a fickó, le is beszélt volna a vásárlásról. Valószínűleg ez is konstrukcióhibás, és mivel te ragaszkodsz ehhez, de nem tudnak adni, vissza kell adniuk a vételárat.


Csak ne légy nyuszi ;) Tudom, hogy nekem is visszajárt volna, de jött a karácsony, nem akartam velük huzakodni. De soha többé Jysk.

2. 45ba38a594 (válaszként erre: 1. - Lindsey123)
2019. jan. 7. 19:11

Én már pár dolognak visszakaptam az árát - igaz nem a Jysk-ben vásároltam hanem Tescoban, neten. Volt olyan, hogy 2x javitották a cipőt, de a végén visszakaptam a pénzt, mert ragaszkodtam hozzá.

Az esetedben azért az képtelenség, hogy állandóan csak javítják a széket és mégsem jó. Ha már nem lehet ilyen széket kapni, véleményem szerint visszajár a vételár, de

küldök egy linket, remélem segítségedre lesz.


[link]

2019. jan. 7. 11:10

60ezer ft os széket vásároltam fél éve a jysk ben

mondván biztosan jót szeretnék inkább kiadtam rá egy nagyobb összeget sokan dícsérték.

súlyhatár alatt vagyok, 120kg ig írja én 65vagyok

fél év alatt a 3.gázpatront cserélik benne, az ülőrész már olyan lapos hogy a fémrészén ülök a háttámla ferde..

kezd már elegem lenni a dologból..mivel már nem árulnak ilyen széket cserélni nem cserélik..kinek van tapasztalata ? mennyi javítgatás után fizetnek vissza pénzt? vagy csak levásárlás van?

erre rákérdeztem mindig azt mondják amíg lehet javítani javítják..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook