Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szombaton vettem egy telefont. Szerdán még vissza lehet vinni cseregarancia jogcímen? fórum

Szombaton vettem egy telefont. Szerdán még vissza lehet vinni cseregarancia jogcímen? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 19. 12:25

igen, valami gyári hiba, mert a kijelzője nagyon homályos volt.Még jó, hogy tegnap a fiam rám szólt, hogy micsoda szar ez a telefon.

Még szerencse, hogy kettőt vettünk, egyiket a férjemnek, másikat nekem és gyorsan össze is hasonlítottam és TÉNYLEG! sokkal rosszabb minősége volt a menünek a fotókat amiket csináltam szinte semmi nem látszott,de ha feltettük a számítógépre, ott tökéletes volt.Így jöttünk rá, hogy a készülékkel volt a hiba.Mára olyan élesen és tisztán látom a dolgokat, hogy csak na!!!

8. globus (válaszként erre: 7. - Potyek)
2011. okt. 19. 11:23
Hibás volt?
2011. okt. 19. 11:22
Kicserélték...juppé...
6. globus (válaszként erre: 5. - Potyek)
2011. okt. 18. 20:42

Szila5-nek igaza van, a szombat nem számít bele.

[link]

2011. okt. 18. 20:38

Jaj de jó lenne.Én használgattam és most mondja a fiam, hogy miért ilyen sz*r ennek a képe???

Hát gondoltam ez ilyen....:o(

Azt mondja vigyem vissza, mert tuti hibás.

Remélem holnap reggel még el fogják fogadni a cseregarit és adnak egy másikat...

2011. okt. 18. 20:29
A szombat szabadnap, szerda még benne van a 3 munkanapban.
2011. okt. 18. 20:29
Ha nyitva volt a bolt, akkor biztosan munkanap volt...
2011. okt. 18. 20:27
Az írják, hogy három munkanap.Szombaton vettem és nem tudom, hogy az munkanapnak számít?
2011. okt. 18. 20:27
Szombaton vettem egy telefont.Szerdán még vissza lehet vinni cseregarancia jogcímen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook