Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Június 8-tól fogyás fórum

Június 8-tól fogyás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
132. alys15 (válaszként erre: 131. - Henobeno)
2010. jún. 25. 16:22
Jól haladhatsz ha ennyit edzel:) Levagyok maradva edzésileg...most is cska DVD-s edzés volt, mert nemtudtam volna mivel hazajönni fittnsről:P
2010. jún. 25. 13:36

Edzés: 1 óra 20 perc cardio -730 kcal + hasazás

Kajcsi:

R: 1 db muffin tejjel

E: melegszendvics

Utána már csak cseresznyét é meggyet fogok enni, vacsira max egy fehérje turmixot.

130. alys15
2010. jún. 25. 13:00

Ha ,,elfogytak,, akkor jó nekik:D


Napi menüm:

R:1alma

tizorai:1banán

E: 2 sült hal paradicsommal

V: uygaanz lesz

2010. jún. 24. 21:13
Hol vannak a többiek? Linda, Kismogyi, Dromedát ........ Hogy áll a fogyijuk? Miért tűntetek el csajok? Elfogytatok?
2010. jún. 24. 20:59
Hát igen, túl sok az összetevő a mostani diétámhoz nem passzol sajnos, De majd mindenképp kipróbálom egyszer
2010. jún. 23. 22:07

Jaj nagyon fini. Én azt a Knorros alapot használtam, ahogy írja. Most csináltam először. Amúgy úgy kellett, hogy 40 dkg darálthúst kevés olajon megpirítasz, hozzáadsz 2 dl tejszínt, 3 dl vizet, majd a port. Ezt elkeverni csomómentesen. Utána 60 dkg krumplit nagyon vékony szeletekre vágni és ezt is hozzáadni.Forrástól számított 1-2 percig keverni, majd egy jénaiba rakva a sütőben én 3/4 órát sütöttem. Feta sajtot ír még a tetejére, de nekem nem volt itthon, szóval sima trappistát raktam rá, az szépen rásült. Nagyon guszta lett és szerintem nagyon finom is.

De nem tudom, hogy a diétádba hogy férhet bele. Max majd utána kipróbálod, ha nem oké most. Szerintem érdemes. Amúgy nekem majdnem az összes ilyen alap tetszik.

2010. jún. 23. 21:27
Finom az a görög rakott krumpli? Hogy készíted? Én még nem ettem csak hallottam róla. Hátha valahogy átvariálhatom magamnak a hétre :)
2010. jún. 23. 14:54

Én voltam ma is edzeni, ma erősítés volt napirenden. Kajcsim eddig:

R: banánturmix 2 szelet kaláccsal

E: görög rakott krumpli

Vacsit még nem tudom, de szerintem barack lesz, max még fehérjeturmix

124. alys15
2010. jún. 23. 13:04

Mai kaja eddig:


R: 1 banán

Tizórai: 1 alma

Ebéd: 1 fokhagymás csiga:P

Vacsi: még nemtudom mi lesz:D

2010. jún. 23. 12:41
Főleg a változatosságot szeretem benne :)))
2010. jún. 23. 09:00
Hát igen a tied sem rossz, nagyon változatos :)
2010. jún. 22. 22:50

Nyami, sok finomság.

Leírom én mit ettem ma: héjában sült krumplit :)


Puszka

2010. jún. 22. 22:10

:D

Leírom miket ettem ma:

R: banánturmix, tejberizs

E: zacskós brokkolikrém leves, kelkáposzta főzelék

V: tükörtojás 1 cepp olajon, 2 tojásból pulykasonkával, sok zöldséggel, 2 mini virsli

2 barack

2010. jún. 22. 21:20
Nagyon ügyik vagytok, jó edzést nektek!
2010. jún. 22. 17:21
Ma én is annyit voltam kb, csak cardioztam. Az a tervem, hogy egyik nap csak cardio, másik nap erősítés, persze bemelegítés után ami cardio lenne megint. Mert azt hallottam, hogy a súlyzós és cardio mozgás együtt a leghatásosabbak zsírégetésre. És így nem kell annyira pihi nap sem szerintem.Mondjuk hétvégén lelépek a nagyszüleimhez, akkor úgysem megyek.
117. alys15
2010. jún. 22. 17:06
1,5 óra fittnesterem:D Jólesett:)
2010. jún. 22. 14:38
Biztos lesz, csak kicsit több idő kell majd hozzá szerintem. Ezáltal jóval nagyobb kitartásra is szükséged lesz. Nekem azért is jó, hogy tudok mozogni, mert ezzel tudom kompenzálni, ha kicsit elcsábultam.
2010. jún. 22. 12:25
Igen, tudom. De azért remélem lesz eredménye a diétának.
114. henobeno (válaszként erre: 113. - Hangyacsapda)
2010. jún. 21. 21:06
Jaj te szegény! Azért a kirándulások is nagyon jók, ha olyan az idő persze. Csak ezáltal sokkal nehezebb a fogyi is. Nekem legalábbis az elég intenzív mozgás mellett is nehezen akar beindulni.
2010. jún. 21. 20:39

Épp most jöttem rá, hogy kell jelet küldeni...Namajd kipróbálom minnyá...


Én nem mozgok, lustulok, sajna. Régebben versenyszerűen sportoltam, még ifjú leányka koromban, de most bátortalan vagyok, gerincsérv miatt eltanácsolt a doki a mozgástól. Mindig akkor kerültem kórházba a gerincemmel, amikor tornáztam. Kb 3 hónap edzés után valahogy mindig a dokinál kötöttem ki. Ezért egy éve nem csinálok semmit a kiránduláson, családi bicajozáson és túrázáson kívül. Na meg néhány gyakorlat, amit a gerincdoki ajánlott célzottan. Félek tornázni :((((

2010. jún. 21. 20:12
Vmi mozgás volt nálatok? Torna?
2010. jún. 21. 20:11
Mármint azt, hogy: "Küldj te is jelet neki"!
110. henobeno (válaszként erre: 109. - Hangyacsapda)
2010. jún. 21. 20:11
Rákattintasz a névre és ott ki fogja írni lent, hogy jel küldése. :)
2010. jún. 21. 20:04

Nehéz eset a hétvége, az biztos. Főleg, ha nem vagy egyedül, program is van, főzni is kell. Nem hiszem, hogy nagy tragédia történt. Ha kívánod, inkább egyél keveset, mint később kiéhezve többet. Szerintem.


Én túléltem a mai krumpli napot. Holnapra már megsütöttem héjában az újkrumplit a renben. Biztos fini lesz.


Egyébként elmondjátok nekem, hogy lehet itt jeleket küldeni? Én is küldenék, de nem tom hogy kell :( Béna vagyok hozzá.

2010. jún. 21. 18:00
Hát mostanában és is eléggé el vagyok csúszva kaja ügyileg. Ma csináltam magamnak zabpehelykekszet, de akkor már mondtam a barátomnak, hogy neki sütök vmit, amit szeretne. Gondoltam így hogy végeztem a vizsgáimmal ráérek. Szóval pogit kért és azért abból is ettem párat. Meg kiszámoltam utólag, hogy a zabpehelykeksz se vmi diétás. Lehet, hogy jobb, hogy nincs benne liszt, de kcal ügyileg nem sokkal, szóval...
107. alys15
2010. jún. 21. 17:53

Sziasztok!


Olyan bűntudatom van megint, hogy az lehetetlen:)

Búcsú volt nálunk, rengeteg kaja meg süti, éshát nembirtam betartani a tegnapi gyümölcsnapot:P:P Igaz, hoyg sütit csak egy szeletet ettem, de az ebéd sem gyümölcs volt:P

Mai nap se 100 százalék, de holnaptól minden folytatódik becsületesen:)

Aztán remélem, hoyg megint elindul aminek el kell:)

2010. jún. 21. 14:48
Amúgy ma is voltam kondizni, remélem lassan lesz vmi pozitív változás is a testemen.
105. henobeno (válaszként erre: 104. - Hangyacsapda)
2010. jún. 21. 14:48

Huuu, remélem javul a helyzeted.

Én emlékszem utáltam beteg lenni, diétázni, mert nem szeretem a sima főtt krumplit. Én a répát választanám :)

2010. jún. 21. 12:38

Szia, de örülök.

Azt vettem észre, hogy mindentől puffadok. Azt a tanácsot kaptam, hogy mindenképpen lúgosítani kell a szervezetemet, viszont valamilyen semleges zöldség a legjobb erre. A répa és a krumpli merült fel, én az utóbbit választottam. Aztán lassan lehet mellé más zöldségeket is enni.

2010. jún. 21. 09:20

Hát még én is itt vagyok, csak nagyon pang ez a fórum.

Miért kell csak főtt krumplit enned? Elrontottad a gyomrod?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook