Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jogi segítségnyújtás ingyen. Tud valaki ilyet? Sajnos telefonálni sem tudok. De válóper során ingatlan kérdésben szeretnék segítséget. fórum

Jogi segítségnyújtás ingyen. Tud valaki ilyet? Sajnos telefonálni sem tudok. De válóper során ingatlan kérdésben szeretnék segítséget. (tudásbázis kérdés)

1 2
2008. nov. 26. 16:34

Muszáj ügyvédet fogadnod,

mert tényleg ki tud semmizni.

2008. nov. 26. 16:16

[link]


próbáld meg!

2008. nov. 26. 16:15

briel,,


elolvastam amit irtal,en nem vagyok ugyved,csak egyegeszeru lany,de nagyon ajnalom a helyzetedet,,el sem tudom kepzelni milyen rossz lehet neked!!!


sok erot kivanok,es remelem majd sikerulk mindent elintezned,es jora fordul a sorsod...

2008. nov. 26. 16:07

Szeretnék segítséget kérni, ha esetleg valaki közületek ügyvéd, vagy van ügyvéd ismerőse...

A ház amiben én és a gyerekek vagyunk a férjemé. Neki vették a szülei még az első házassága előtt. Most ő elköltözött, kijelentkezett. A házra lassan egy éve vettünk fel jelzáloghitelt, 7 millió forintot és két éve kaptuk meg a szocpolt, ami az én első házasságomból származó két nagyobb gyerekre és a közös nagyobb gyermekünkre kaptunk meg értéke 1,9 m forint. Azt tudom hogy vissza kell fizetni a szocpolt. Állítólag annak, akinél nem kerülnek elhelyezésre a gyerekek... De mi van ilyen esetben, ha nem is a férjemé vérszerint a két nagyobb gyerek? Kinek kell kifizetni, hiszen az ő házába ruháztuk be az összeget. A jelzálog hitel az közös. KÉREM SZÉPEN AKI TUD SEGÍTSEN!!Nem tudok ügyvédet fogadni, most még telefonálgatni sem. De a férjem ki akar tenni a házból, nincs kihez, hova menni...így akarja a gyerekeket megkapni. 3 gyerekkel nem nagyon kapok albérletet sem majd a családsegítősök szerint...

2008. nov. 26. 16:03
Jogi segítségnyújtás ingyen- tud valaki ilyet? Sajnos telefonálni sem tudok..De válóper során ingatlan kérdésben szeretnék segítséget.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook