Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jó társkereső fórum

Jó társkereső (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
51. c6973617d3 (válaszként erre: 49. - Acuko)
2013. ápr. 28. 13:06
Mennyire közeli képet adtál meg, hogy a tekinteted fogta meg? ;)
50. moonlight13 (válaszként erre: 49. - Acuko)
2013. ápr. 28. 13:04
Ezeket én sem értem!
49. acuko
2013. ápr. 28. 13:03

Ez egy normálisabb levél egy 30 éves pasitól:

"Köszönöm az engedélyt! (képek láthatósága)

Kizárólag az érettebb nőket kedvelem...főleg a tekinteted babonázott meg...!

Szívesen ismerkednék Veled!

Ha benne vagy nyomj rám egy lávot vagy jelezd valahogy! "


Most komolyan! Mit kezdjek egy nálam 14 évvel fiatalabb pasival? Jó. Jól néz ki, csinos, normálisnak is látszik. Elindul valami. Pár hét, vagy pár hónap, és rájön, hogy neki mégis csak a fiatalabb, feszesebb csajszik jönnek be. És akkor megint ott maradok eldobva. Kinek kell ez? nekem nem.

48. moonlight13 (válaszként erre: 44. - Mazsinka)
2013. ápr. 28. 12:59
Oda sem mennék esküvői ruháért! Bár én a mai napig nem értem, mi a különnbség valójában a menyasszonyi ruha és egy szalagatvató ruha között! De árban jó nagy eltérés van!
47. acuko (válaszként erre: 44. - Mazsinka)
2013. ápr. 28. 12:59
Ilyen világot élünk. Sajnos. A pénz beszél.. Ha van minden van. ha nincs,. semmi sincs.
46. acuko (válaszként erre: 41. - Mazsinka)
2013. ápr. 28. 12:57

Hát ha valaki, akkor én tudnék mesélni. :)

Persze, tudom, hogy vannak akik megtalálták ott életük párját. De ez olyan mint a fehér holló.

Azok nagyon szerencsések. Én eddig nem voltam az. Kifejezetten nem.

45. moonlight13 (válaszként erre: 43. - Acuko)
2013. ápr. 28. 12:57
Ezt én is tapasztaltam! Nem normális a világ!
2013. ápr. 28. 12:57
Amin még ledöbbentem, fizetős sztori, nem ide vág, csak eszembe jutott: barátnőm megy esküvői ruhát próbálni egy helyre, két ruhát próbálhat fel, a többiért fizetni kell, tíz euró/darab. Lehet, ez jól bevett szokás, de én most hallottam először, és teljesen lehidaltam, mint ezen a társkeresősön. Miből nem akarnak hasznot húzni az emberek?
43. acuko
2013. ápr. 28. 12:56

Még valami:


Adatlapomon kirva: Kifejezetten magam korabeli férfi ismeretségét keresem. És ez vajon kit érdekel?? (44 éves vagyok) Kifejezetten 25-30-33 évesek jelentkeznek. vagy a másik véglet. 56-60 évesek.

Az én korombeli pasiknak huszonévesek kellenek. 10-20 évvel fiatalabbak. A 40 feletti nő számukra már nem kell. De akkor miért kell egy 28 évesnek?? Hihetetlen..

42. moonlight13 (válaszként erre: 40. - Acuko)
2013. ápr. 28. 12:55
Gondolták, ha annyira elit valaki, akkor van rá pénze! :D :D
41. Mazsinka (válaszként erre: 40. - Acuko)
2013. ápr. 28. 12:55
Ez több, mint durva.
40. acuko (válaszként erre: 39. - Mazsinka)
2013. ápr. 28. 12:52

Van olyan. Állandóan hirdetik a Tv-ben is és internetes felületeken is.. Te is biztosan láttad már. Regisztráltam oda.

Van itt arról egy fórum amúgy.

Szóval. Regisztráltam.

Egy olyan adatlapot kellett kitölteni, ami egyébként és nem titkoltan egy pszichológiai tezst volt. A végén az ember (pénzért) megtudhatja hogy mennyi az IQ-ja.

Az adatlap gyakorlatilag egy kérdőív volt, kb 20 oldallal. Kb fél óráig tartott, mire mindenre válaszoltam. magamtól semmit nem írhattam be, csak választani lehetett a válaszokból. Gyakorlatilag generáltak nekem egy adatlapot.

Végre végeztem.

A meglepetés ezután az volt, hogy ha azt akarom, hogy aktiv legyen az oldalam, akkor fizessek.. ha válaszolni akarok levélre, fizessek.. Ha meg akarok nézni valakit, akkor fizessek.. ha bármit szeretnék tenni, minimálisan is, akkor is fizessek..

Egyetlen egy képet nem láttam, akik írtak nekem, azok el voltak homályosítva. Láthatom, ha fizetek..

nem fizettem. Másnap töröltem magam. Az egész egy nagy lehúzás!! Már a Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőség is vizsgálódik az ügyben.. Szerinted??

39. Mazsinka (válaszként erre: 37. - Acuko)
2013. ápr. 28. 12:45
Nincs valami elit társkereső? Diplomásoknak, igényeseknek? Vagy az is szemfényvesztés?
38. moonlight13 (válaszként erre: 32. - Acuko)
2013. ápr. 28. 12:43
Szerintem is tökéletesen igazad van! És ebben a korban nemhogy lejjebb mennének az igényeink, de inkább feljebb mennek úgy vettem észre magamból kiindulva! :)
37. acuko
2013. ápr. 28. 12:41

Csak érdekességképpen Irom ide, ezt a pár sort nemrég kaptam egy társkeresőn:


"olyan nőre vágynék végre,aki imád szopni!élvezi ha csinálhatja,jól is csinálja,nem vetít nem hangember,találkozik és bizonyítja is akár...de olyan nő tán nem is létezik!?"


No comment..

36. acuko (válaszként erre: 35. - Mazsinka)
2013. ápr. 28. 12:29
Igen. Köszönöm! :)
35. Mazsinka (válaszként erre: 34. - Acuko)
2013. ápr. 28. 12:16
Sajnálom a történteket. De ezzel is tapasztaltabb lettél. Tettél valamit a boldogságodért, hogy újra legyen egy társad, nem a sült galambot vártad. Megértem, ha csalódott vagy, és inkább hagyod ülepedni a dolgokat, jól teszed. Talán ezentúl lazábban kellene felfognod neked is, nem belezúgni rövid időn belül. Tudom, a szívnek nem lehet parancsolni, de máshogy nem megy, mert akkor minden ismeretség csalódás lesz, ha nem jó sül ki belőle. Na, nem akarom osztani az észt, mindig másmilyen annak, aki benne van. De gondolj arra, hogy értelmes vagy, csinos, ambíciózus, és így jó esélyeid vannak egy normális pasira, ha nem előbb, akkor később, hisz mindenki megtalálja a párját.
34. acuko (válaszként erre: 31. - Mazsinka)
2013. ápr. 28. 12:04

Amúgy találtam én oylat a társkeresőn, aki nekem nagyon bejött. Igaz, nem ütötte meg a mércét, de amikor találkoztunk, csak úgy forrt köztünk a levegő. Utána több randi is volt, el is indult valami. Szerelmes lettem. nagyon jó pasi volt, pont olyan, ami ilyet megálmodtam magamnak. Igaz, anyagilag sokkal rosszabb helyzetben volt mint én, de ez sem számított akkor. Szerettem. Úgy éreztem, ő is. De pár hét, egy két hónap után éreztem, hogy eltávolodik. Mindent megadtam volna neki, annyira beleszerettem. De ő elmaradozott.. Sok a munka, minden nap a sok edzés, munka másik helyen is.. Nincs idő.. Persze kifogás volt mind. Később kihúztam belőle, hogy még nincs túl a régi párján. És akkor én összeomlottam. Többet nem akartam vele találkozni. nem is keresett ő sem engem.

A másik.

Felesége egy évvel korábban meghalt. De már szeretne újra nyitni..

Megint csak elindult valami. Minden szempontból megfelelt nekem. Tökéletes volt számomra.

3. randi után face-n irta, hogy inkább hagyjuk a dolgot. Mint kiderült, mégsem képes egy új kapcsolatra. Ráadásul a feleségének is ugyanaz volt a neve, mint nekem és ugyanennyi idős lenne most, mint én. Szerinted mit éreztem??

Másik.

Felesége meghalt ennek is, fél éve, betegségben

Az asszony még életében megígérgette vele, hogy ne marad egyedül. keresett és rám talált. nekem is szimpatikus volt, jól összepasszoltunk. Igaz, sokat beszélt a feleségéről, de ezt normálisnak tartottam. Megint csak elindult valami.

Mint az előző forgatókönyv.. 4. randi után sms. Benne, hogy ő úgy érzi, egyikőnk sincs tisztában az érzelmeivel, adjunk magunknak egy kis időt.

Nem vicces?? Ő eldöntötte, hogy még időre van szüksége. És azt is tudni vélte, hogy nekem is. és ő eldöntötte nélkülem, hogy adjunk egymásnak időt. Én nem kértem. Akkor most mi van??

A többit nem sorolom, hogyan vertek át olyanok, akik nősek voltak, és azt hazudták, hogy elváltak. Minden hazugság volt. Minden!!

Hát, ez van..

33. Mazsinka (válaszként erre: 32. - Acuko)
2013. ápr. 28. 11:50
Igazad van!
32. acuko (válaszként erre: 29. - Mazsinka)
2013. ápr. 28. 11:47

Igen, megmondom őszintén, nekem is van egy mércém. Persze nem a herceget keresem a fehér lóval, de igen, 40 évesen már nem elég egy fellángolás. Többre vágyik az ember. lehet, az én mércém is magas. Nekem nem mindegy, ki az illető. Nagyon nem mindegy. Itt már azért a külső, belső és bizony az anyagiak sem mellékesek. Gondolok itt arra, hogy legalább annyija legyen, mint nekem van. (Nem vagyok gazdag.) vagyis, ne én tartsam el, ne hozzám akarjon költözni, mert az olcsóbb, mint az albérlet. Igy gondolom az anyagiakat.

Kultúrában, viselkedésben kinézetben, tapasztalatban.. És igen. Ezek magasra helyezik a mércét.

De azt mondom, hogy inkább maradjak egyedül, mint beleugorjak egy olyan kapcsolatba, amit nem szeretnék 100 %-osan, csak azért, hogy ne legyek egyedül. Akkor inkább jobb igy nekem. :)

31. Mazsinka (válaszként erre: 30. - Acuko)
2013. ápr. 28. 11:45
Azért jobb a net, mert rövid időn belül rengeteg pasi, infó, inger ér egy társkeresőn, annyi, hogy ha utcán, szórakozóhelyen kellene ismerkedni, 5 évig sem gyűlne össze annyi. Ott lehet válogatni, kötetlenül beszélgetni, én így képzelem el, de nem társkeresőztem még. Aztán vannak bunkók, nem bunkók, de az életben is ez megy.
30. acuko (válaszként erre: 28. - Mazsinka)
2013. ápr. 28. 11:41

Teljesen igazad van!! Ezt nem vonom kétségbe, nem is irtam, hogy ne ismerkedjen társkeresőn senki sem, mert az egy kaki. :) Nem!

Nekem sincs más lehetőségem nagyon, én is az az átlag nő vagyok, mint akikről irtál. Ezért is regisztráltam tárkeresőkre. Hol ez volt, hol az.

Valóban nincs nagyon más lehetőség, mint a net.

Amúgy régebben, amikor nem volt internet, kb 20 évvel ezelőtt, ezt hogy oldották meg? Én 20 évig voltam férjnél, úgy hogy nekem ez nem volt téma akkoriban. 19 évesen mentem férjhez, sosem "pasiztam", mint ahogy most mondják, és semmi tapasztalatom nem volt a férfiak terén. Miután 20 év után elváltam, kerültem olyan helyzetbe, hogy a társkeresőt találtam a legmegfelelőbbnek.

És hát, sajnos sokat, nagyon sokat csalódtam. És ezeket már megéltem, tehát van tapasztalatom és az nagyon rossz. Sajnos.. :(

2013. ápr. 28. 11:40
Nekem pl. van egy ismerősöm, majdnem negyven éves a hölgy, vékony, csinos, normális. Van egy középiskolás lánya, régen elvált, de azóta sem talált senkit, pedig sokat randizott. Nem tudom, hogy társakeresőzött-e, de elég magasak az igényei. Néha elmegy bálba, de bárba, dizsibe már nem. Biztos a barátai is kerítősködnek...de minden pasi ellen van valami kifogása. Szóval egy bizonyos kor után az igényeket is lehet kicsit módosítani, igazítani... ha nem is alábbadni.
28. Mazsinka (válaszként erre: 27. - Acuko)
2013. ápr. 28. 11:35
Értem én, hogy nagy részük ilyen, de most őszintén, hol ismerkedjen az ember? Akinek mondjuk kicsi gyerekei vannak, és nincs lehetősége állandóan szórakozóhelyre, bálba, bárba járni? A munkahelyén feküdjön le az összes pasival, hátha valamelyik lesz a telitalálat? Most nem gúnyolódásból, de kíváncsi vagyok, elvált nők, szingli pasik pl. akiknek sok a munka, és kinőttek a diszkókorszakból, hogyan ismerkednek érdemben? Valakinek példa a környezetéből?
27. acuko (válaszként erre: 26. - Mazsinka)
2013. ápr. 28. 11:31
A véleményemet írtam le. Ennyi.
26. Mazsinka (válaszként erre: 24. - Acuko)
2013. ápr. 28. 11:30
Ahhoz képest itt elég sokan írták, hogy ott találtak párt, és jól megvannak. Gondolom, te egy normális nőnek tartod magad, felregisztráltál, és az egészet most leblamálod, hogy ott mindenki érzelmi szegény, skalpvadász stb. Akkor te is az vagy? Vagy arra gondolsz, talán te egymagad vagy a kivétel? Szerintem ahogy te keresnél normális párt ott magadnak, így vannak ezzel még egy páran. Szóval nem kellene így általánosítani.
25. acuko (válaszként erre: 23. - Arrival)
2013. ápr. 28. 11:15

Ez így van. vagy ha jól néz ki, akkor el van szállva magától és egész udvartartása van. Állandóan bizonyítani akar saját magának, hogy ő minden nőnek kell és mennyire igazi Férfi..

Köztes nincs.

24. acuko
2013. ápr. 28. 11:13

"Ugyan, mi baj lehet a társkeresővel? "


Ezrek szerint te nem a társkeresőn keersted a párodat, különben ilyet nem kérdeznél.

Hogy mi baj lehet a társkeresőkkel??

lentebb már írtam, de leírom megint.

Nagyon sok skalpgyűjtő van ott, akik arra vadásznak, hogy ingyen szexhez jussanak. Ehhez nem sajnálják az időt, becserkészik az általuk kiválasztott nőt. Ígérnek neki fűt-fát-bokrot, majd amikor a nő már elvesztette a józan eszét, akkor ledönti a lábukról. Egy-két alkalom elég is az embernek, majd szépen, sunyi módon lelép, elmarad, mert már a következő áldozatát cserkészi be. És ez igy megy folyamatosan.


Mindenki hazudik mindenkinek!! Érzelmileg labilis emberek, nők és férfiak együtt. Sok rossz tapasztalattal, már eleve bizalmatlansággal, vagy előítéletekkel vannak a másik iránt. És nem alaptalanul.

Ráadásul sok olyan van, akit épp elhagyott a párja, és ott próbál vigasztalódni. Eszében sincs komoly kapcsolatot létesíteni (bár az ellenkezőjét mondja) egyszerűen búfelejtőnek kell a másik nő. A nő persze hisz neki, belezúg, terveznek, majd a férfi rájön, hogy az exet szereti és esze ágában sincs mással lekötni magát..


Hát, csak néhány példa, mi a baj a társkeresőkkel.


Aki igazán párt keres, hosszú távra, az ne ott keressen. Szerintem.

2013. ápr. 28. 11:06

A tarskeresobol nekem is elegem van.

KIzarolag,csak a ´maradekkal´ futottam ott eddig ossze.

Vagy kinezetre borzasztoak, vagy 8 altalanos iskolat vegeztek, cigiznek, fogatlanok, igenytelenek stb.

Ugy erzem, csak az a ferfi regisztral oda, aki az eletben keptelen a nokhoz kozeledni.

2013. ápr. 28. 10:42
Ugyan, mi baj lehet a társkeresővel? Megvannak a buktatói, de egy átlagos nő vagy családanya mégis hogy ismerkedjen? Diszkóba nem jár, bulizni sem sokat, ha ott vannak a gyerekek, emígy meg a sarki kisboltban gondolom, nem szólítja le minden második pasi, hogy hééé, nem megyünk el randizni, pláne akkor, ha nem is tudja, hogy szingli, mivel nincs ráírva a nőkre. Szerintem aki otthon ül, és várja, hogy rátaláljon a szerelem, az várhat egy darabig a mai világban.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook