Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jó társkereső fórum

Jó társkereső (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2013. jún. 7. 17:37

Nem olvastam vissza minden hozzászólást,de látom megoszlanak a vélemények...

Az enyém a következő:

nem hiszek a tárkeresőkben,pedig igencsak sok oldalt kipróbáltam már,a "felhozatal" mindegyiken siralmas.

a társkereső oldalakon lévő férfiak 99százaléka nem tudja megkülönböztetni,hogy egy nő csupán szexis és csinos esetleges belső értékekkel,vagy egy üresfejű pi..a/ahogy előttem írta valaki/.

Értem ezalatt azt,ha vki jól néz ki és feltesz magárol egy olyan képet amin nincs épp apácának öltözve,de mert épp csinos,fel mer venni egy minit és épp miniben van a képen,ők már azt annak veszik hogy a csaj biztos könnyen meghúzható.Kérdezem én:egy nő nem lehet nő?vagy ha egy nő nem ronda,jó alakja van bájos stb,akkor hordjon sátorruhát,hogy ne nézzék ku..nak?nevetséges....és ha mondjuk szép,akkor mindenképp buta?nem lehet érdeklődő vagy épp értelmes?

mert ugy kezelik az embert tényleg,mint ey eszközt,akit lehet használni ha hagyná....sztem ezeken az oldalakon lévő férfiak legnagyobb része jobban járna ha venne egy guminőt wgy szexshopban aztán azzal szórakozna,és nem azokkal a lányokkal szórakozna akik csinosak is és ÉRZÉSEKKEL IS RENDELKEZNEK ,pont azokkal akik ÉRZÉKENYEK!

Mert biz vannak ilyen lányok,még ha ritka eset is,de vannnak:)))

am meg ki milyen képet tesz fel magárol,arról annyit,hogy ha vki feltesz egy előnytelen képet akkor meg ki veszi észre?egy szürke kisegér marad,aki senkinek sem kell....érdemes végignézni egyes társkeri oldalakon,milyen csajok a népszerúek.....írta itt valaki,hogy sokan azzal akarnak "társat fogni"hogy bugyiban pózolnak,ezt én is ROPPANTMÓD HELYTELENÍTEM,és az ilyen tényleg ne csodálkozzon azon,ha csak arra kell....de azon is gondolkodjunk el,micsoda igények vannak támasztva mostanság a férfiak részéről a nők felé/a nőkről nem beszélek,mert nőkel nyilván nwm próbáltam ismerkedni ilyen oldalon:))/.Egynémelyik olyan magasra teszi a mércét,hogy elfog a röhögögörcs,pláne akkor,mikor összefutsz pl egy ilyennel egy randin.Bunkó,neveletlen,beszélni se nagyon tud csórikám,külsőre sincs épp a toppon,de neki gyönyörű,dekoratív nő kéne:D.És akkor csoda hogy a legtöbb nő meg van őrülve ha egy másik szép nőt lát,vagy olyat akit szebbnek érez magánál?mrt sajnos én ezt látom és tapasztalom is,a nők közt irtó erős a versengés és főleg az egymásra való irigykedés és gyűlölködés.Ha egy nő irigy egy másikra iszonyatosan tud gyűlölni és iszonyatosan rosszmájú tud lenni,én nemrég tapasztaltam meg egy lánytól,akit mellesleg nem is értek,mert egy helyes és SZÁMOMRA dekoratív csajrol van szó,ebbe a sztoriba nem mennék bele mert nem ide tartozik.....mindenesetre abba azért belemennék,csak pár mondattal,hogy mire vLók tulképp ezek az oldalak?szexpartnerkeresésre,már akinek igénye van rá,mert itt komoly társra lelni,aki megbecsüli az embert hoszu távon és akivel egy boldog jövöt lehet tervezni,szinte lehetetlen...

hát nekem ez erről a véleményem és tapasztalatom és ez is marad.a nők meg amilyenek,az főleg férfiak miatt van,és fordítva is igaz vmelyest,a pasik is azért vesznek már lassan egy kalap alá minden nőt,mert túl sok a könnyűvérű és túl könnyen,bármire megkapható nő...szóval vhol ez oda vissza igaz,de azért főleg ennek az első része:!

140. 9bbc382386 (válaszként erre: 132. - 6dc05f5e13)
2013. ápr. 29. 19:17

Nem jól értetted...

Úgy írta ahogy azt megírtam.

2013. ápr. 29. 14:25

Sziasztok! Én is társkeresőn ismertem meg a páromat de azt mondanám ehhez éppen szerencse is kell.

Mostani párom előtt is társkeresőn talált rám valaki, az illetővel csak 3 hónapig tartott, nem bánom annyira, tapasztalat szerzésnek jó volt, ha lehet ilyet mondani...

Mindkét alkalommal "leragadtam" úgy mond az első pasinál aki rám írt, valahogy mindketten elsőre megfogtak, utána már a többivel nem foglalkoztam.

Szerintem nem rossz dolog de baromi nagy szerencse kell hozzá, oltári sok a barom...

138. Mazsinka (válaszként erre: 135. - Édes-mézes)
2013. ápr. 29. 14:14
Nem acukora utaltam ezzel. Amit én néztem társkereső, tele volt ilyen nőkkel. Megértem én, hogy némelyik feltűnési viszketegségben szenved, vagy görcsösen keresi a párját, és valahogy ki kell tűnni abból a rengeteg szingliből, de azt lehet ízlésesen, igényesen is. Megtalálnak a bunkók, én elhiszem, de ha én felteszek egy képet valahová, mindig elgondolkodok előtte, hogy ez mit sugall rólam, ez én vagyok, ilyen vagyok? Ha a válasz nem túl biztató, akkor fel sem teszem. Elmúltam már 18, hogy wc-ben fotózkodjak, alig felöltözve. Attól nem leszek szexibb, és nem 10 hülye talál meg, hanem 20. De nekem mindegy, mindenki úgy csinálja, ahogy akarja. Csak azt akartam ezzel mondani, gyakran a nők magukat állítják be szextárgy pozícióba, ha valaki ekképp közeledik hozzájuk, akkor az már bunkó, perverz állat.
137. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 133. - Kukacc)
2013. ápr. 29. 14:04
Nagyon gratula:)Különben nem is értem mi a baj ezzel,ugyanolyan kétesélyes mintha bárhol másutt ismerkedne az ember:)
136. édes-mézes (válaszként erre: 133. - Kukacc)
2013. ápr. 29. 13:58
Gratula nektek:)
135. édes-mézes (válaszként erre: 134. - Mazsinka)
2013. ápr. 29. 13:58

Szerintem akikről most itt írtál,az nem is vár mást.Aki ennyire hangsúlyozza a szexualitást,az szerintem nagy valószínűséggel azt is keres vagy ha nem csak azt keres nagyon fontos neki.

Én igaz nem láttam Acuko fotóját,mert lecsúsztam róla,de az írásai alapján egy szimpatikus,értelmes nőnek gondolom,aki nem éppen az a típus,mégha egy merészebb kép is volt fenn róla.Én nem keverném a hü---e pi...a kategóriát a kissé szexis,érettebb nőkkel,akik akár nem ilyednek meg ha feszes pólóban készül róluk kép,mert tudják magukat kellő képpen képviselni.A fazonok legtöbbje meg aki kurafi herceget játszik ilyen oldalkon az arra játszik....mindegy milyen képet tesz ki a nő.Én voltam fotó nélkül is fenn,mégis megtaláltak ezek a királyfik:)Nem ezen múlik csak erre akartam kilyukadni.

134. Mazsinka (válaszként erre: 127. - Édes-mézes)
2013. ápr. 29. 13:40
Igen, kell, hogy dögös legyen egy nő, de amelyik ki van kenve-fenve, miniszoknya, fél melle kilóg, és a tükörben csücsörög, arról nem az jut eszembe, milyen jót lehetne vele beszélgetni Shakespeare összesről. Aztán meg ha megkörnyékezed, hogy milyen dögös, és erre a vonalra mész rá, ki van borulva, hogy ő mindenkinek csak szexre kell. Hát bumm. Ha én társat keresnék, akkor egy jól sikerült képet keresnék magamról, nem állnék be a wc elé kimázolva, mint egy idióta, pőre cickókkal, aztán meg háborognék, hogy csak a mellem dicsérik, pedig milyen szép a mosolyom is. A kitárulkozással ráérek. De minek is papolok, a minap az egyik közösségi portál társkeresőjének szépség jelöltjét osztotta meg egyik ismerősöm, és hát végignéztem a felhozatalt, ha már e témában is írkáltam, és mit ne mondjak... egyesek nem szégyellnek bikiniben, alsóneműben társat keresni. Csak azt nem teszik hozzá, hogy mihez kell a társ. Gondolom, az ilyen képekre érkeznek zaftos kommentek, a hölgyek meg képesek elpirulni, kiakadnak, hogy milyen bunkóságokat írnak nekik a pasik. Mégis mit vár az ilyen?
133. Kukacc
2013. ápr. 29. 13:01

Én a freelove .hu-n ismertem meg a férjem 3 éve. Most vagyok várandós a második babánkkal.

Életem legjobb döntése volt a társkeresőn regelni.

132. 6dc05f5e13 (válaszként erre: 131. - 9bbc382386)
2013. ápr. 29. 12:54
Én úgy értettem,hogy arra érti,hogy ez az igényszintjük....az időtöltés tekintetében és ez nem vall magas igényszintre.A kvalitás,pedig általánosan is értelmezhető,mint minőség,érték,tulajdonság és ez így szerintem teljesen értehtő és nem gúnyos,hanem reális:))
131. 9bbc382386 (válaszként erre: 130. - Édes-mézes)
2013. ápr. 29. 09:00

"magasan kvalifikáltnak" tituláltad--viszont gúnyosan.

Attól még mert a szexuális élete valakinek ilyen,az nem kizáró oka a "magasannak".

130. édes-mézes (válaszként erre: 129. - 9bbc382386)
2013. ápr. 28. 21:24
Nem értem mit nehéz elfogadni:) És főleg kiknek? A hús vér embereknek,mert ugye mindenki az;-)
129. 9bbc382386 (válaszként erre: 128. - Édes-mézes)
2013. ápr. 28. 19:38

Ugyanolyan hús vér emberek mint bárki mások.

Ilyenek is vannak,bár tudom,nehéz elfogadni.

Főleg olyanoknak,akik neten keresnek kapcsolatot.Gyorsan összekerül a naív és az érdek :)

128. édes-mézes (válaszként erre: 100. - 9bbc382386)
2013. ápr. 28. 19:05
Érdekes ismerősök ezek. Nem gondolom,hogy nagyon különbek lennének a "naív" nőktől. Elég szomorú,ha ennyiben kimerül a szabadidő eltöltése..."értelmes, magasan kvalifikált társaság lehet..."
127. édes-mézes (válaszként erre: 99. - Mazsinka)
2013. ápr. 28. 19:02
Nekem vannak normális férfi ismerősem akiknek nem éppen a szex a domináló.Mégis azt mondják hogy kell a nőből a dögösség egy kis vadmacskaság, valami kihívó...egyszerűen ösztönösen felhúzza őket és beindulnak...ez a játék része és nem fogják könnyűvérűnek tartani,ha hozzá megismerik a személyiségét a nő stílusát,ami normális és nem ku...ás. Aki meg kapásból szexes ismerkedéssel indít annak full mindegy milyen kép van kint...
126. édes-mézes (válaszként erre: 96. - Féknyom)
2013. ápr. 28. 18:57

Egyetértek!

Én is voltam fent ilyen oldalon és annyi levelet kaptam,hogy abból jól szűrni képtelenség. Egy két fotó ráadásul olyan kevés információ egy emberről, mindegyikkel meg egyszerűen nincs idő találkozni.Kell valami plusz ami magával ragad a képen kivül,de ahhoz meg órákat kell a gép előtt ülni...nem vagyok az a típus.

Volt komoly,komolytalan kapcsolatom is onnan. De Acuko amiket ír szerintem teljesen reálisan írja le a valóságot.Megértem ha nem arra vágyik,hogy éppen felkaroljon egy férfit, vagy pszichológusa vígasztaló tárgya legyen....se nem fiatalka fiúkákra akiknek még az is elképzelhető,hogy egy ideig nagyon bejönne,na de hosszú távon...

125. a2571c53fb (válaszként erre: 122. - Féknyom)
2013. ápr. 28. 17:56
..és kinek kell továbbítani???:-))
124. féknyom (válaszként erre: 123. - A2571c53fb)
2013. ápr. 28. 17:56
Na most bocs, minden jót!:)
123. a2571c53fb (válaszként erre: 122. - Féknyom)
2013. ápr. 28. 17:52
..bocs.....Közben lámpás gyúlt az elmémbe és megvilágosodtam!:-)) Akkor üzenetet továbbítani a megfelelő címre.....tudod, hogy kell, mint egy továbbított levél...új cím rányomva és annyi!:-)
122. féknyom (válaszként erre: 120. - A2571c53fb)
2013. ápr. 28. 17:48

Nincs bocs!

Eltévesztetted a házszámot, értő olvasás elengedhetetlen.

121. a2571c53fb (válaszként erre: 119. - C6973617d3)
2013. ápr. 28. 17:45
Pasikat a farkukkal lehet megfogni, IQ-val lehet megtartani és hasukkal kényeztetni....és ezek dolgok nem összekeverendők!:-))
120. a2571c53fb (válaszként erre: 103. - Féknyom)
2013. ápr. 28. 17:40

,,,bocs, de ekkora baromságot rég olvastam!


Mi az hogy itt a hoxán nem ismerkedünk???? Dehogynem!!! Igenis ismerkedik mindenki...az egy más kérdés, hogy akar-e találkozni vele! Utána következő kérdés, hogy miért akar vele találkozni??


Semmi rendkívülit nem látok abban, hogy esetleg bárki is találkozzon bárkivel! Ha jól esik neki tegye. Nehogy már nekem egy ismeretlen nick megmondja, hogy minek örülök és minek nem!


...és további jó okfejtést!


...ja bocs én még utcán is szoktam ismerkedni, sőt üzletekben...sőt ahol csak lehet, mivel szinte mindenkihez van normális szavam és látom, hogy az emberek baromira ki vannak éhezve erre!

119. c6973617d3 (válaszként erre: 118. - A2571c53fb)
2013. ápr. 28. 17:34
Gondolom féknyom is ezért írt, féligazságról, ...ez lehet a másik fele :DDD
118. a2571c53fb (válaszként erre: 108. - C6973617d3)
2013. ápr. 28. 17:27
..vagy inkább egy arasszal lejjebb!:-))
117. féknyom (válaszként erre: 116. - C6973617d3)
2013. ápr. 28. 15:58
Most az egyszer.:)
2013. ápr. 28. 15:42

Teljesen szétoffolom a fórumot a saját utam keresésével, mikor ez a párkeresésről szól :D


Bocsánat a társkeresőktől.

115. féknyom (válaszként erre: 113. - C6973617d3)
2013. ápr. 28. 15:38

Van valóban, de nagyon közel jársz hozzá.:)

Ráérek, ne kapkodj.:)

114. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 113. - C6973617d3)
2013. ápr. 28. 15:37
Mér?Készülsz valahova??:)
113. c6973617d3 (válaszként erre: 110. - Féknyom)
2013. ápr. 28. 15:35
Maradjunk annyiban, van még hová fejlődnöm, de időm is, remélem :)
112. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 111. - C6973617d3)
2013. ápr. 28. 15:33
Mán csak azt látom:))
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook