Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jó lenne tudni mit csinálnak más nők, ha nincs kedvük a... fórum

Jó lenne tudni mit csinálnak más nők, ha nincs kedvük a... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4
65. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - Syria)
2022. okt. 7. 15:13
Mindig csodáltam az ilyen embereket, programozó, matematikus....
64. tumbo2 (válaszként erre: 63. - Syria)
2022. okt. 7. 11:17
hát a logika nem az erős oldalam.irodalmat,történelmet,biológiát szerettem.
63. syria (válaszként erre: 60. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 7. 11:08
Köszönöm. 😊 A genetikának és persze a csodálatos matektanáraimnak köszönhetem a logikus gondolkodás képességét. (A családom 3 tagja matektanárként, velem együtt pedig 3 tag programozó matematikusként kereste/keresi a rezsirevalót.)
62. Soufflet (válaszként erre: 53. - Syria)
2022. okt. 7. 02:59
Talan az egyetlen dolog, de ebbeb egyetertunk.
2022. okt. 7. 02:56
En nem tudom, hogy van valakinek a takaritashoz kedve.
60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - Syria)
2022. okt. 6. 22:12
Logikus gondolkodás:)
59. michelle.r (válaszként erre: 35. - Tien)
2022. okt. 6. 20:50
Köszönöm, óriási mázlim van velük.
58. timycat (válaszként erre: 57. - Michelle.r)
2022. okt. 6. 20:03
Évek óta jól megvagyunk takeszolók nélkül, ez már így marad 😉
57. michelle.r (válaszként erre: 39. - Timycat)
2022. okt. 6. 19:57

Sajnálom, hogy csak ilyenekkel akadsz össze. Ha közelebb laknánk, átnavigálnám hozzád Marcsikámat. A padlóról lehet enni, úgy takarít.

Egy alig 30-as cigánylány, aki egyedül neveli a 13 éves lányát. Évek óta ő takarít, több ismerősömhöz is beajánlottam, sehol nincs rá panasz.

56. tien (válaszként erre: 54. - Miss Angel)
2022. okt. 6. 19:08

Igen,az ember nem tud gondolkodni.

Egyébként is valami rettenetesen félek tőlük.

55. globus (válaszként erre: 53. - Syria)
2022. okt. 6. 18:44
Most már én is szívesebben megyek korábban, rengeteg adminisztratív munkát elvégzek nyugalomban, kezdés előtt. Ha a tovább maradást választottam, rendszerint űzött vadként értem haza, jó ez így 🙂
54. Miss Angel (válaszként erre: 52. - Tien)
2022. okt. 6. 18:39
én se szeretem és nem is szoktam öket bántani,de sajnos ebben a helyzetben ugyanígy cselekedtem volna 😣
53. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 6. 18:37

Mindig akad olyan házimunka, amihez éppen nincs kedvünk. Ami halasztható (pl. mosás, vasalás, varrás, fiók, szekrény rendberakás, stb.), az nálam szépen vár 1-2 napot. Nem halasztható esetben (pl. mosogatás, portalanítás, felmosás), erőt veszek magamon, és használom a biztató varázsigémet: „kapd össze magadat, ellenkező esetben bánni fogod!” – azaz lelkiismeretfurdalásom, rossz érzésem lesz.

A varázsigém jól működött akkor is, amikor télvíz idején, sötétben korán kellett kelnem, hogy beérjek 6-ra dolgozni – ami nem volt muszáj, ráértem volna 8-ra menni, de akkor 2 órával többet kellett volna ... – inkább nem részletezem.

52. tien (válaszként erre: 50. - Miss Angel)
2022. okt. 6. 18:20

Igen , ilyesmi volt.

Nem a házban ,az előtérben.

Pont a kutyus plédjét ráztam ki ( mindenhol van valami szőrikéje),és ahogy felemeltem alatta figyelt ez a hatalmas pók.

Akkorát visítottam,hogy a férjem kirohant.

Sajnos nem tudtam gondolkodni, rögtön nyomtam a seprű nyéllel agyon.

Utólag elismerem ,nem lett volna szabad megölni,de akkor ott én majdnem szívrohamot kaptam.

51. Miss Angel (válaszként erre: 50. - Miss Angel)
2022. okt. 6. 17:23

[link]


ugyanazt linkeltem kétszer :)

50. Miss Angel (válaszként erre: 41. - Tien)
2022. okt. 6. 17:21

[link]



[link]



Ezekre gondolsz?????



Jajj ,nekem nem szabad ilyeneket nézni,nem tudom ,hozzám valamelyik beszabadulna,mit csinálnék...mondjuk felénk nincs is,így hozzá sem vagyok szokva.Ettől függetlenül durva!

2022. okt. 6. 17:16
Hulla vagyok és főzni kellene! Kapcsolok zenét!
48. Miss Angel (válaszként erre: 47. - Miss Angel)
2022. okt. 6. 17:15
*tól
47. Miss Angel (válaszként erre: 37. - 55Judit)
2022. okt. 6. 17:15

😱


Jó ég! Már a látványtől kiverne a víz 😂

46. liliom10 (válaszként erre: 23. - Tien)
2022. okt. 6. 16:44

Nálunk is ez volt ! A mosogatóba nem tudom, hogy került, de már akkor kirázott a hideg tőle, mikor megláttam. Ez a fajta eddig nem jött be, és most ősszel ez volt a 3. a lakásban. Szóltam a férjemnek, hogy vigye már ki, mielőtt rosszul leszek, de nem tudtam rávenni. :(

Egy buborékos műanyaggal megfogtam, és kiszaladtam vele a lakásból. Most is borzongok, ha rá gondolok.

A pókok sorsa : 1. Rádobtam pár réteg konyhai papírtörlőt, (mert a kövön volt), és agyon tapostam. 2. Döglötten találtam. 3. Az előbb leírtam.

Egy egeret simán kivittem volna, ha meg tudom fogni.( Volt már rá példa régebben.)

2022. okt. 6. 16:32
én azzal biztatom magam,hogy ha megcsinálom,szép tisztaság ,rend vesz majd körül és nem a mocsok közepén ülök,amitől frászt kapnék.Lesz étel az asztalon és lesz tiszta ruha is....Arról nem beszélve,ha megcsinálom most,késöbb nem kell,vagy csak kevesebbet kell majd.De elsősorban mindig a végeredmény motivál ;)
44. tien (válaszként erre: 42. - Timycat)
2022. okt. 6. 16:27

Legközelebb elküldöm Neked a Spidert.


Inkább oroszlán, kígyó,hétfejű sárkány mint egy drabális pók!

43. Bichi
2022. okt. 6. 15:53
Nekem igazán soha nincs kedvem, de hát ettől még megcsinálom. Ha meg végképp úgy érzem, akkor én is elmondom magamnak, hogy sajnos megvár, semmi nem történik, ha 1-2 napra elodázom...
42. timycat (válaszként erre: 41. - Tien)
2022. okt. 6. 15:51

Pókokkal nincs bajom, tényleg, mérettől függetlenül.


De aminek nincs lába és nem is fóka vagy "klasszikus hal alakú" jószág 😱 Attól sikítva menekülök, elég ha csak rágondolok egy siklóra, kígyóra vagy angolnaalakú halra... kiráz a hideg

41. tien (válaszként erre: 40. - Timycat)
2022. okt. 6. 15:14

Te még nem láttál farkas ill.cselőpókot.


Minden tiszteletem azé ,aki szépen kitessékeli és nem kap szívrohamot rögtön.

Brutális a látvány és a méret .

40. timycat (válaszként erre: 38. - Tien)
2022. okt. 6. 14:52

Én pók barát vagyok. Minimum egy kaszás pók mindig lakik bent, mikor már úgy ítélem, hogy túl nagy a hálója, akkor megkurtítom, de a pókot nem bántom.


Az izmosabb pókokat kitessékelem az udvarra.

39. timycat (válaszként erre: 24. - Michelle.r)
2022. okt. 6. 14:48

Hozzánk régen járt takarítónő, de lókukit nem ér a munkájuk. Mondjuk még hibáztatni sem tudom érte, mert vagy nem jut végig a házon, vagy végigjut de akkor olyan is. Nagytakarításra teljesen alkalmatlanok.


Aztán volt aki tört-zúzott, volt aki inkább férjem farkán ült volna minthogy takarított volna, volt aki körbepofázta a várost, hogy nálunk mi van, hogy van, de aki normális volt annak is mindig elmondani mit, hogy, sarkában lenni, kulcsot adni vagy várni rá... ezért én nem fizetek. Inkább drága pénzen magam takarítok és nem nézem, bosszankodok más carul végzett munkáján.

38. tien (válaszként erre: 37. - 55Judit)
2022. okt. 6. 14:43

Nem,ez sokkal vastagabb és szőrösebb volt.


Tudom, hogy nem bántunk pókokat,de olyan szinten ijedtem meg hogy nem gondolkoztam.

37. 55Judit (válaszként erre: 36. - Tien)
2022. okt. 6. 14:38

Ilyesmi volt? [link]

Kár hogy kinyírtad!

36. tien (válaszként erre: 26. - Michelle.r)
2022. okt. 6. 14:36

Tegnap egy hatalmas sárga-barna farkaspókot gyilkoltam meg ill .lehet hogy cselőpók volt.

Személyi igazolványt nem kértem tőle.


Senkinek sem kívánom az érzést amit a látvány nyújtott.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook