Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jó az Alverde Coffein Sampon? fórum

Jó az Alverde Coffein Sampon? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 22. 21:33

mellette használok még kétfajta hajszeszt, szóval nem tudom, hogy ettől vagy azoktól, de szerintem a sampon is hozzátett :))


Amúgy az Alverde sem rossz, nekem nem volt semmi bajom vele, csak annyi, hogy gyorsan elfogyott. De én azt is szerettem :) Az Alpecin viszont sokkal sokkal jobb :)

2013. máj. 22. 21:20
Azok alapján, amit ott olvastam én biztos nem venném meg.
8. Csucs (válaszként erre: 7. - Csenemi)
2013. máj. 22. 21:12
fuh,köszi akkor lehet,hogy én is rászánom a pénzt :) még annyit,hogy a hajad hosszát is növesztette,gyorsabban nőtt tőle?
2013. máj. 22. 21:09
Most használom másfél hónapja és centis babahajaim vannak, szerintem nagyon jó. És nem tartalmaz lágyítókat szóval jó tartást ad a hajnak és ki tudtam tolni legalább egy nappal a hajmosást. És nagyon keveset kell belőle használni hajmosáskor mert jól habzik, szóval sokáig elég :) Nekem totálisan megérte az árát. :))
6. Csucs (válaszként erre: 3. - Csenemi)
2013. máj. 22. 20:43
Alpecinen is gondolkoztam.Akkor azt mondod megéri megvenni?Neked mennyi után használt?
2013. máj. 22. 20:40
Köszi az eddigieket :) én is mindig krémmánián nézek minden után,de ott megoszlanak a vélemények,ezért kíváncsi voltam a tietekre is :D
2013. máj. 22. 20:33

[link]


Én mindig a krémmániát böngészem, ha valami új kence után kutatok vagy valami új dolgot akarok venni mindig lecsekkolomm előtte itt. Ajánlom, jó oldal :)

2013. máj. 22. 20:32
nekem semmi extra nem volt, szerettem, jól tisztította a hajamat :) de ha már koffeines akkor inkább Alpecin C1. Attól még nő is a hajam :)
2013. máj. 22. 20:32

Szia!

Ajánlom neked ezt az oldalt, itt sok véleményt találsz róla: [link]

2013. máj. 22. 20:15
Sok hajas naplóban láttam ezt a sampont,érdekelne a véleményetek,mert hallottam róla rosszat is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook