Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jó anyába jó gyerek fórum

Jó anyába jó gyerek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Jó anyába jó gyerek

17. 3a92f8d690 (válaszként erre: 16. - Lmoncsi)
2009. nov. 19. 20:48

Köszi hogy írtál és átérzed:_) Muszáj tovább menni és engedni útján a kis lelkét ......küldeni fog nekünk mihamarabb tesót:-))Érzem!!

Sokkal könnyebben felépültem testileg mint a császár után .Nagyon szeretném átélni a szülés csodáját!!Kisfiammal tudtam császár lesz mert végig faros volt nagyon nehezen ment a felépülés:-(( Olvassd akkor a fejleményeket szorgalmasan írogatom a naplócskát:-))Pux B!!!

16. lmoncsi (válaszként erre: 9. - 3a92f8d690)
2009. nov. 18. 20:50
Barbika ,ne haragudj ,de én hozzád szeretnék szólni.Én is császárral szültem a fiamat 2 évvel ezelőtt súlyos gerincferdülésem miatt.Én is nehezen gyógyultam föl,pedig szinte kezdettől tudtam,hogy császár lesz.Nekem mindegyre begyulladt a műtéti heg és nehezen forrt össze,de mindez semmi ahhoz képest amit te élhettél át a nemrég elvesztett kislányod születésénél.Nemrég olvastam a történetedet és nagyon nagyon sajnálom.Eddig nem tudtam erőt venni magamon,hogy irjak neked.Kivánom,hogy találd meg boldogságod a kisfiadban és a jövendőbeli kisbabátokban és kivánom,hogy soha senki ne érezze azt a fájdalmat amit te átéltél.
2009. nov. 18. 19:45
Értem. Köszi. Én is túlhordtam a fiamat anno, már mérgezett volt a magzatvíz, ő is császárral született.
14. ddc1ba7ad8 (válaszként erre: 13. - Szücsi)
2009. nov. 18. 19:32
Ha valaki több ideig túlhordja a babáját, arra szokták mondani, hogy nem akar kibújni, mert " jó anyába jó gyerek"=sehová a jó helyről!
2009. nov. 18. 19:29

Hááát, tekintsd a koromat, de még mindig nem értem :(

Tényleg nem kötözködöm, mióta megjelent a cikk ezen gondolkodom...

12. ddc1ba7ad8 (válaszként erre: 11. - Szücsi)
2009. nov. 18. 19:03
Kérlek szépen a túlhordást fémjelezné!
2009. nov. 18. 19:01

Gratulálok a két gyermekedhez!

Azért had kérdezzem meg: mit jelent igazából a cikk címe? Mi az, hogy "jó anyába jó gyerek"? Lehet, hogy én olvastam figyelmetlenül a történetedet?

2009. nov. 18. 09:41
Nekem sajnos nem volt választásom, mindhárom gyermekemet császárral szültem. Az első kettő igen nagy volt és a medencém viszont keskeny ahhoz, hogy kiférjenek rajta (pedig nem vagyok kis termetű). A harmadik babám ugyan kisebb volt, de itt meg a kockázat volt nagy, hogy az előző két császár sebe repedhet. Én is nehezen épültem fel, már a műtét alatt azt gondoltam, hogy önszántamból sosem fogok kés alá feküdni. Kislányom most már 10 hónapos múlt, de bizony érzem a belső varratokat és azt hiszem, érezni is fogom. De nem bánom, mert imádjuk őt mindannyian, azt mondom, megérte.
2009. nov. 17. 14:56
Gratulálok a gyerkőcökhöz :-)Milyen jól leírtad:-) Én sem tudom elképzelni hogy valaki hogy kérhet programozott császárt !!KIsfiamat farfekvése miatt így kellett világra hoznom senkinek nem kívánom a kínokt amiket még 3 hónap után is éreztem!!!Most Júniusban sajnos a kislányom meghalt a hasamban és őt megszültem simán pár óra alatt nagyon gyorsan 2 hét elteltével bicikliztem a varratokkal(dokimhoz mentem kiszedetni) nem volt sok !!!!
2009. nov. 17. 14:00
Gratulálok a gyerkőcökhöz.Nekem is muszáj volt császárral szülnöm,.A következő babámat is császárral fogom szülni,mert az orvosom sem meri simán bevállalni,pedig szerettem volna,de az egészség a fontos.Nagyon hamar regenerálódtam.
2009. nov. 17. 12:41
Gratulálok a Gyerekekhez!Tényleg nem jó a császár.Nekem se jött le a lányom.D a mai napig bánt a császár!A lényeg hogy egészségesek!Sok erőt,kitartást,és boldogságot hozzájuk!
2009. nov. 16. 23:03

Szia!

Én is ugyanígy jártam mint te, a kicsi nyakán volt a köldökzsinor és nem tudott lejjebb jönni, így végül császár lett, de én nagyon gyorsan felépültem utána.

Gratulálok a gyerköcökhoz!

2009. nov. 16. 22:10

Gratulálok a szép gyerkőcökhöz...

Milyen érdekes ahányan vagyunk annyiféleképp éljük meg...én pl. igazi megváltásnak éreztem a császárt(11 óra komoly vajúdás után) és hipp hopp fel is gyógyultam.

igaza van Terezának lehet h lelkileg nehezebb volt elfogadnod...

2009. nov. 16. 21:58

Gratulálok a gyerekekhez!

Azt gondolom, hogy a császár azért viselt meg ennyire, mert lelkileg nem nagyon tudtad elfogadni.

2009. nov. 16. 18:21

Szia

Gyönyörű gyermekek édesanyja vagy:)Kívánok a nevelésükhöz egészséget és nagyon sok boldogságot:)

2009. nov. 16. 16:22

Szia! :-)


Enged megf, hogy elsőként gratuláljak a két szép gyerekedhez! :-) Veled voltunk az utolsó napokban, ugye tudod? Biztos rossz lehetett bent a kórházban, de kárpótol mindenért Renike, és Csabi! :-)

Puszilunk benneteket! :-)

2009. nov. 16. 16:03
Másfél év próbálkozás után 2002-ben megszületett Csaba nevű kisfiam, aki a 41. hétre egészségesen normál szüléssel 3450 grammal és 53 cm-rel jött a világra.
Majd ezt követően hét év után 2009-ben megszületett Renáta császármetszéssel, egészségesen 3550 grammal és 53 cm-rel.

Ugrás a teljes írásra: Jó anyába jó gyerek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook