Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jó a Szegedi Egyetem? És maga Szeged? fórum

Jó a Szegedi Egyetem? És maga Szeged? (beszélgetős fórum)


12. timycat (válaszként erre: 1. - AmbivertKitty)
2021. jan. 29. 18:21

Az egyetem jó, bár én máshova jártam.


Maga a város szuper, van minden mint egy nagyvárosban de mégis élhető.

2021. jan. 29. 18:17
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki eddig válaszolt :) <3
2021. jan. 29. 13:36

És ha szereted a halat, akkor ezt csak ebben csodálatos helyen levő csárdában kóstold meg. Persze, amikor már szép idő lesz, és kint a hatalmas fák alatt, és közvetlenül érzed a Tisza illatát...

Ez nem reklám, csak nosztalgia. :)


[link]

2021. jan. 29. 13:18
Igen, jó. Bár én elfogult vagyok mert szegediek vagyunk, de a fiam is, én is nagyon meg voltunk elégedve az egyetemmel és a város is klassz, szerethető. ( Ő TTKik-s, én jogász voltam , de a többi kart is dicsérik.)
2021. jan. 29. 12:36
Jó, nyugodtan válaszd.
2021. jan. 29. 12:34

Én nem Szegeden tanultam, de jártam Szegeden.

Egyetlen rohammal hódította meg a szívem a város. Pedig ha valaki, én általában nyafogok, ha sík környezetet látok.

Szeged egyszerűen jó fej város.

6. NomNom (válaszként erre: 1. - AmbivertKitty)
2021. jan. 29. 12:24

SZTE-n tanultam, bár más karon mint ahol te szeretnél. Mint egyetem szerintem nézőpont kérdése, amit te szeretnél tanulni az szerintem nagyjából hasonló színvonalon van másik egyetemen is.

Várd meg a jelenlegi fejleményeket mert átalakítások vannak kilátásban.

Egyébként nem kiemelkedő de szerintem Mo-n nincs is ilyen, esetleg mérnök képzésben.

A várost imádom, második otthonom lett. Hiányzik nagyon most, hogy nem ott élek.

5. delbuk (válaszként erre: 4. - Napsugár8)
2021. jan. 29. 11:58

Szegedi vagyok eredetileg. Ezzel a napfeny varosa dumaval promoztam az akkor meg csak pasim, most mar ferjemnek, hogy milyen szuper hely.

Amikor eloszor mentunk egyutt Szegedre, akkora ozonviz eso volt, hogy masodpercek alatt bugyiig aztunk. 😂

De a varos tenyleg szep, elheto, minden van... es altalaban napsutes is. 😊

2021. jan. 29. 11:34

A megyében lakok, egyetemre ugyan nem jártam, de tudom, hogy az ország legkülönbözőbb területéről jönnek oda, mert akármelyik is, mind-mind színvonalas oktatást, jó eredményeket biztosító diplomákat ad.

A város szép is, nyüzsgő is, mindent megtalálsz benne, amit csak akarsz. Méltán nevezik a "napfény városának" is, unatkozni nem fogsz az biztos.

2021. jan. 29. 10:38

Szegedről én is jókat hallottam, az egyetemről is. A nagyfiam is oda szeretne járni, pedig a mi városunkban is van egyetem, nem kellene messzire mennie.

Maga a város is nagyon szép, mi többször jártunk már ott. Ha van rá lehetőséged, ne gondolkozz rajta, szerintem jól jársz vele.

2021. jan. 29. 10:31

Szia, az egyetemről nem tudok nyilatkozni, max annyit, hogy azt hallottam jó :-)


Szeged viszont az egyik legjobb és legszebb város :-) imádtam ott élni, pörgős, minden van amire csak vágysz és nagyon élhető minden szempontból. Nagyon hiányzik, amikor csak tehetjük visszamegyünk pár napra! Szegedet csakis ajánlani tudom!

2021. jan. 29. 10:16

Sziasztok!

30 éves vagyok, viszont szeretnék újra egyetemre jelentkezni. Természetesen munka mellett járnék. Jelenleg egy okj-s tanfolyamra járok (pedagógiai- és családsegítő), és annak szeretnék egy alapot adni. A Szociálpedagógiát néztem ki.

A Szegedi Egyetem az egyik, amit kinéztem, viszont soha nem jártam még Szegeden, csak mondták, hogy jó iskola, meg hogy Szeged szép város. Borsodi vagyok, szóval nekem elég nehéz lenne bejárnom innen Szegedre (4,5 óra az út vonattal), viszont láttam, hogy van kollégium is ott.

Szóval, mielőtt egyáltalán oda is jelentkeznék, szeretném megérdeklődni, hogy: aki már járt vagy éppen most jár oda, milyen az egyetem? Tényleg jó? Milyen a közeg? Illetve milyen maga Szeged? Jó ott élni? Aki pedig esetleg pont erre a szakra jár/járt, milyenek a tapasztalatok?

Előre is köszönöm a válaszokat/segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook