Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vettek fel valakit a Szegedi tudomány Egyetem Bölcsész karára? fórum

Vettek fel valakit a Szegedi tudomány Egyetem Bölcsész karára? (beszélgetős fórum)

2011. júl. 27. 10:02
Nagyon szépen köszönöm:)Remélem majd találkozunk:)
2011. júl. 25. 18:08

a kari gólyatáborban nem voltam tavaly, idén se megyek szerintem. Nem tudom, van-e facebook fiókod, itt egy facebook-os link a gólyatáborról:

[link]

Amúgy a golyatabor.hu oldalon lehet jelentkezni gólyatáborra. Amúgy rengetegen mennek így, hogy egyedül, pont arra van, hogy ismerkedjünk másokkal. Én csak kollégiumi gólyatáborban voltam, de ott is nagyon segítőkész volt mindenki, itt is azok lesznek az emberek :)

Kollégiumban lakok, a Károlyi Mihály-ban, de ha jól tudom csak állami támogatottak lehetnek koleszosok :/ Mi államisok kaptunk a felvételt nyert levelünkhöz kollégiumi jelentkezési lapot, de a fizetősök nem kaptak tavaly, azt tudom. Így sajnos csak azt tudom mondani, hogy albérlet :/

3. Sziszko69 (válaszként erre: 2. - Liaeverglot)
2011. júl. 25. 18:02
Szia!Köszönöm szépen!Igazából a gólyatáborral kapcsolatban lenne kérdésem,mert ugyebár lenne kedvem elmenni,csak egyedül kissé félős a dolog,hogy nem ismerek senkit.Igy arra lennék,kiváncsi megye oda valaki és társai.Amugy ha már így vagyunk és szabad érdeklődnöm ha kollégiumban laksz azt hogyan intézted el??Én fizetős vagyok,de nem tudok Pestről minden nap lejárni!
2011. júl. 25. 17:59
Másodéves vagyok kommunikáció és médián, és elsős oroszon. :) ha tudok, segítek! :)
2011. júl. 25. 17:49
Valaki jelentkezzen,lenne pár kérdésem és társai!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook