Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jelentkezett valaki a Gastroyal Zsírégető Klubba? fórum

Jelentkezett valaki a Gastroyal Zsírégető Klubba? (beszélgetős fórum)


2010. febr. 6. 14:20

Macilány!

Gratulálok! 30 perc mozgást kértek tőlünk.


Reenee! Ez megeshet, mivel március 1-jén indul a második kör. Sok sikert hozzá!

71. Reenee
2010. febr. 6. 13:59

Sziasztok!

Én tegnap kaptam egy e-mailt tőlük, hogy küldjem vissza faxon a kitöltött papírokat.

Úgy látszik most indul a második kör.

2010. febr. 6. 12:00

Sziasztok!

Írtam naplót, ott vannak a részletek!

Mindenkit puszilok! és nagyon-nagyon örülök, hogy fogytok! a pasiknak kitartás!

2010. febr. 6. 11:20

Sziasztok Lányok!


Itt vagyok! Élek! :D És képzeljétek találkoztam reggel a fürdőben a mérleggel és 1,5 kg-al kevesebbet mutatott, mint tegnap reggel :D A páromnak pedig 1,1 kg-al lett kevesebb, így azt hiszem még se fogja feladni. Nagyon jól kezdődött ez a nap... Veletek mi van? Hogy vagytok?


Abigél!

Nektek írtak elő valami kötelező tornát, mozgást?

2010. febr. 6. 09:54

Macilány!

Az én párom meglátta a best of ital színét, és elfintorodott. Mondtam neki, hogy csak külsőre bizarr egy kicsit, mert ízre oké.

Azt mondta, kihagyja :-)

2010. febr. 5. 23:14

Sziasztok!


Itt vagyok... most értem haza munkából. Az első nap egész jó volt, azt leszámítva, hogy kicsit éheztem, azért ez nem a megszokott adagom és kalóriában sem az a szokványos (gondolom). Azért a vacsora után már jól voltam, inkább csak a rágás hiányzik. Aki még nálam is jobban szenved az a párom, de ő is túléli. Nekem az algaporral nincs semmi gondom, ettem már rosszabbat is, de a párom teljesen készen van tőle :D


Szóval nem volt rossz ez a mai nap és remélem a holnapi még jobb lesz.

2010. febr. 5. 23:09

Sziasztok Lányok!

Tőlem is bekérték az adatokat fényképet stb.Aztán semmi..Nagyon rosszul esett,hogy még annyit sem írtak,hogy sajna most nem sikerült.Ennyit vártam volna a sok maceráért cserében.Na de mindegy akkor folytatás a gastroyal nélkül.....

65. Zsu76
2010. febr. 5. 22:00

Sziasztok!

Nem vesztem el, csak tegnap túl fáradt voltam már este írogatni. Abigél! Csak így tovább, nagyon ügyes vagy! Sajnálom, hogy itt nem írhatsz. A mérlegelődön látni fogjuk az eredményt.

A többiek meg egyék jóízűen a fogyis kaját, akármilyen borzalmasan is néz ki a lényeg, hogy hatásos legyen.

Én egyenlőre a saját tempómban haladok. Ma reggel nem mertem mérlegre állni a tegnapi sütizés miatt, de hétfőn mérlegelek.

Remélem sokáig megmarad ez a fórum, mert olyan jó olvasni napról napra a csökkenő kilókról.

Jó éjt mindenkinek!!!

64. e5ca0ca8ae (válaszként erre: 60. - Abigél)
2010. febr. 5. 18:59

Abigél Kedves!

Visszük a táblát, megyünk neked szurkolni! Turbó menüben egyetértek. ABC Best, nekem még egy kicsit kevés. Hogy is mondjam, megszokott ízeket keresek, inkább azok hiányoznak.

63. e5ca0ca8ae (válaszként erre: 57. - Macilány)
2010. febr. 5. 18:54
Szia Macilány! Hogy ityeg a lúgosítás? Kitartás!
62. e5ca0ca8ae (válaszként erre: 59. - Bbf89a8b69)
2010. febr. 5. 18:50

Carol135 Kedves!

Lappantyú...

Hát igen! Nem egy szerencsés névválasztás, mert a lappantyú nevű madár a rejtőzködés egyik legnagyobb mestere a természetben. Itt meg úgylátom nem nagyon tudok elrejtőzni.

Vagy itt nem is akarok...

61. e5ca0ca8ae (válaszként erre: 47. - Bbf89a8b69)
2010. febr. 5. 18:47

A szalonna és a tojás mellőzhető, ma szinte alig, vagy talán nem is ettem mellé a menümnek. A futáros itt is majdnem sérvet kapott, amikor betárazta a hétvégi adagomat.

Kezdem megszokni az ízeket, bát ez nekem a turbó menü kipróbálásakor nem nagyon sikerült. Talán azért, mert rossz volt az időzítés. Hivatalos látogatásra éppen akkor jött haza a fiókám, na és mit csinált az a drága jó édesanyja?? Beállt a konyhába két nap két éjszakára, leölt egy disznót, három libát meg egy kappant és sütött főzött amíg össze nem esett. Aztán meg leült a kölkével falni. A pépespüre meg ott maradt szépen.


Hogy mi a fenéért gondolom én azt, hogy éhen halna a kölköm, ha nem etetném. Rossz beidegződés.

2010. febr. 5. 14:38

Szerintem is bőven elég az ABC Best of menü.


Carol135!

A gastroyal oldalán a diétás résznél oda van/volt írva, hogy mi mennyi kcal, mennyi ch van benne, stb. Onnan tudtam. :-)

Benne vagyok a taliban. :-) Én leghamarabb február 28-án megyek Pestre.

Nem is meséltem, de vettem egy ruhát, ami most eléggé passzentos rám. A cél, hogy a március 15-ei ünnepségre jó legyen. Ha nem, kiugrom az ablakon. :-D Ez azért remélem, erőt ad majd.... Szép napot!

Amúgy nem is értelek titeket. Én képtelen lennék Turbó menüt megenni. Persze, ízlés dolga. Akkor már inkább a szénhidrát szegény. Azt csinálja most egy munkatársam. Neki ízlik.


Jaj, még valami: Ma jött a szállító fiú (aki hozza a kajcsim) és alig bírta felhozni a hétvégi menüimet. :-) Erre én elkezdtem nevetni, és mondtam neki, hogy: "És képzeld el, ettől még fogyni is lehet." Azt mondta, hogy kíváncsi rá nagyon. Hát én is. De érzem, hogy sikerülni fog! ÉS nem csak nekem, hanem NEKTEK is. :-)

2010. febr. 5. 13:42

Lappantyú drága! Milyen név ez??? olyan furi leírni :-)látom tegnap megint sikerült élvezkedned egy kicsit... no ezért tartom a kapcsolatot a barátnőmmel csak vasárnaponként, de a drága külön főzött nekem a múlt héten is.

Pedig ez az ABC kaja őrült soknak tűnik. .. majd benézek, haldoklunk a kicsivel. sziasztok!

58. bbf89a8b69 (válaszként erre: 57. - Macilány)
2010. febr. 5. 13:39

Sziasztok!

Macilány!

Majd írj, hogy ízlik az alga :-) tegnap kérdezted, tényleg csak 2 hétig lehet enni. Nekem már tegnap csömöröm volt az uzsiktól, az ebéd is elég sz@r volt, de ma megrendeltem a jövő hetet keddig, utána kicsit módosítok.

Abigél!

Örülök, hogy írtál, a találkára tavasszal sort kerítünk, okszi? mikor feljön az első meleg nap és már kisebbek leszünk :-)

Segíts nekem kérlek!

Amikor napi 1 kaját rendeltél a fogyód alatt a gastroyaltól, honnan tudtad, hogy az éppen hány kalória? hol van feltüntetve?

Szerdától úgy csinálom, reggeli joghurt, ebéd rendelve, este proteinpor, torna.

pusz mindenkinek!

Zsu! Veled mi van?

2010. febr. 5. 09:18

Sziasztok!

Úgy látom ma mindenki nagyon elfoglalt... én ma kezdem a lúgosító Turbó kúrát :) már nagyon várom, hogy megkostóljam, illetve inkább az eredményét várom nem is az evést. Az anyósom most írt skype-on, hogy a párom mondta, mibe kezdünk mától és ha nekünk bejön akkor ők is kipróbálnák a férjével :D úgyhogy nekünk kell bizonyítanunk!


Legyen szép napotok!

56. Abigél (válaszként erre: 35. - E5ca0ca8ae)
2010. febr. 4. 19:47
Köszönöm! Hogy ízlett a mai reggeli? :-)
55. Abigél (válaszként erre: 33. - Bbf89a8b69)
2010. febr. 4. 19:46

Kedves Carol135!


Köszönöm a kedves szavaid. Benne vagyok az ismerkedésben. :-)

A Best of menü szerintem nagyon fincsi. Megyek is, mert idő van, meg kell vacsiznom. Pusszancs neked!

2010. febr. 4. 19:44

CSajok! Imádlak titeket! Köszönöm, mindenki írását.

Sajnos kaptam választ... Nem engedik.... De azt írták, hogy az ő oldalukon is lesz lehetőség arra, hogy megosszam másokkal is a gondolataim. :-(

Addig is itt vagyok veletek, olvaslak titeket, és írok a fórumra.


Írok egy kis vidám dolgot is: Ma meséltem benn a munkahelyemen, hogy már megint fogytam. Erre a kolleganőm kiakadva közli, hogy: egész nap enned kell, mégis fogysz. Nevettünk rajta, mert tényleg így van. Nincs időm megéhezni. :-) De a mérlegelőmet azért fogom vezetni.


Puszi mindenkinek!

53. sitecom (válaszként erre: 46. - Bbf89a8b69)
2010. febr. 4. 14:10
én már elértem a kivánt sulyom...már csak meg kell tartanom:)
2010. febr. 4. 13:43
Sziasztok lányok, elmentem dolgozni... majd éjjel érkezem! :D
51. bbf89a8b69 (válaszként erre: 43. - Sitecom)
2010. febr. 4. 13:18
Sitecom! Majdnem egyszerre szültünk, végigolvastalak :-) Szép napot!
50. Zsu76
2010. febr. 4. 11:51

Sziasztok!

Én most csak beköszönök. Jó látni, hogy egyre többen vagyunk. A naplótok egytől-egyig fantasztikus, lappantyúé meg különösen. Késő este olvastam és röhögtem rajta. Férjem azt hitte, hogy valami viccet olvastam. :D

Mindjárt kezdődik a farsangi buli és a megpróbáltatás, hogy ne zabáljam tele magam a finomabbnál finomabb sütikkel. Majd még este jövök. Szép napot Nektek!!!

49. Macilány (válaszként erre: 43. - Sitecom)
2010. febr. 4. 11:29
Sitecom látom te nagyon ügyesen lefogytál... gratulálok hozzá és remélem, hogy sikerül megtartanod ezt a nagyon szép eredményt. Néha nézz be hozzánk és bíztass minket, ha úgy látod kezdünk csüggedni... :D Előre is köszi!
48. Macilány (válaszként erre: 44. - E5ca0ca8ae)
2010. febr. 4. 11:26

Lappantyú!

Nagyon izgatottan várom már a pénteket, hogy végre a kezembe kapjam az első dobozokat... te milyen eredménnyel jártál amikor ezt fogyasztottad? Ezt valóban 2 hétig ajánlott fogyasztani? valahol ezt hallottam róla. Sok sikert nekünk :D

47. bbf89a8b69 (válaszként erre: 45. - E5ca0ca8ae)
2010. febr. 4. 10:38

De megérte! Azt mondják, hogy néha be kell csapni a szervezetet, nehogy tartalékra állítsa magát..

a húsleves és a szendvics mellé már nem ettem meg a 2 doboz kaját, amit küldtek..és mára 128,8 vagyok. Jippie :-)

most 2-3 napig nagyon szigorú leszek megint magamhoz! Szép napot! és írjatok!

Milyen a best of menü??? szalonna és tojás nélkül???

46. bbf89a8b69 (válaszként erre: 43. - Sitecom)
2010. febr. 4. 10:35
Köszönjük neked, tarts velünk :-)
2010. febr. 4. 08:11

Carol135!

Látom, amint a bíróság elé citálnak bennünket zugevésért! ;-)


Üdv és a mai üzenet mindenkinek:


Legyetek szépek és vidámak!

2010. febr. 4. 08:08

Hello szépülni akaró csapat!


Macilány! Szerintem nem pasiknak való a turbó változat, nem békélnek meg a párolt züldséggel és párolt zöldségpürével, de majd meglátod mennyire jön be! Azt a változatot is próbáltam, és bizony a kaják láttán a férjemnek igen erősen kellett bozonygatnom, hogy nem az 'E.T.' vagyok.

Most a '3in1 best of' menü a próba tárgya.

2010. febr. 4. 07:57
sok sikert, és hatalmas kitartást a fogyáshoz csajok:)!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook