Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jelentkezett valaki a Gastroyal Zsírégető Klubba? fórum

Jelentkezett valaki a Gastroyal Zsírégető Klubba? (beszélgetős fórum)


162. kikukk (válaszként erre: 91. - Abigél)
2010. febr. 15. 19:38

Sziasztok!

Egyetértek Abigél hozzászólásával.

Én is benne vagyok a 100-ban és 1-2 kivételleleddig nem igazán volt probléma az ételekkel. Nem mondom, hogy nem volt olyan ami kevésbé ízlett, de ezek általában olyan ételek voltak amit amúgy sem szoktam enni. Néha vannak érdekes alapanyag kapcsolások, de szerintem ez mindenkinek az egyéni ízlése, hogy ki mit szeret, és ezek az ételek is inkább csak szokatlanok. Sőt, vannak kimondottan nagyon finom ételek. Én az évek során már nagyon sokféle fogyókúrával próbálkoztam, de mind csak rövid távon volt sikeres, és mindig idő előtt feladtam az éhség miatt. Most, hogy 3 óránként kell ennem, abszolút nem vagyok éhes, és még fogyok is.

Úgyhogy én úgy gondolom, hogy ha valaki nagyon akarja, akkor simán végig lehet csinálni minden erőfeszítés nélkül.

161. Zsu76
2010. febr. 15. 16:41

Sziasztok!

Örülök, hogy fogytatok. Nekem nem mozdul a mérleg nyelve. :(

A tortareceptet én is ki fogom próbálni, mert a fénykép alapján nagyon gusztának tűnik.

Valentin napot mi különösebben nem ünnepeljük, vagyis mégis, mert apósom épp ezen a napon született. Most visszavonulok naplókat olvasni és a sajátomat írni.

Kellemes délután mindenkinek!

Puszi: Zsuzsi

2010. febr. 15. 11:28

Carol!


Jó étvágyat az ebédhez és mivel 4-ig magatok vagytok érezzétek jól egymást :D

2010. febr. 15. 11:26

Sziasztok Lányok!


Hol vagytok? Mi van veletek? Én jól vagyok, eszem a Gastroyalos kajáimat és FOGYOK :D Hogy telt a Valentin nap? Nálunk egész jól. Finom csokit majszoltunk és összebújva TV-t néztünk. Remélem ti is jól vagytok!


Puszi mindenkinek:


Andi

158. bbf89a8b69 (válaszként erre: 157. - Macilány)
2010. febr. 14. 23:14
Ügyes vagy, én is feltettem :-) szép estét!
2010. febr. 14. 22:06

Sziasztok!


Megcsináltam a diétás gyümis túrótortát mennyei lett, ajánlom mindenkinek. Tettem fel a naplómba képet is róla.

2010. febr. 14. 20:26

Szia Macilány!

Örülök, hogy írtál! Nagyon köszi a receptet, de én már tegnap du. megvettem mindent a tortához, és ma a vendégség miatt már nem volt idő, éjjel kellett megcsinálnom. Hát? gyönyörű lett és isteni finom, mindenki meg volt halva , nagyon büszke vagyok magamra! Teszek róla képet a naplómba este :-)

Abigél ! Vége a bálnak, hogy élted túl?

sok pusszancs

2010. febr. 13. 21:46

Megint én vagyok. Most találtam egy még sokkal jobb receptet... ezt fogom holnap megcsinálni, hacsak nem találok egy még sokkal-sokkal-sokkal jobbat ennél :D


Diétásan elkészített gyümölcsös túrótorta


Hozzávalók:

20 dkg idénygyümölcs,

2 dl diétás befôttlé,

3 evôkanál zselatin,

75 dkg túró,

4 dl tejszín,

1 db citrom leve és reszelt héja,

l db narancs leve,

folyékony édesítôszer,

1 csomag vaníliás cukor.


Elkészítés:

Egy kerek lábas alján a karikára vágott kivit körbe szépen elrendezve elhelyezzük, felfôzzük a befôtt levét egy evôkanál zselatinnal (lehet diétás kiwiszörp vízzel higítva), és ráöntjük óvatosan a gyümölcsre, majd hagyjuk kihülni a hűtőben.


Közben törjük át szitán a félzsíros tehéntúrót, keverjük bele a tejszín felét, a narancs levet, a citromlevet, a reszelt citrom héját, a vaníliás cukrot. Kevés (kb. 1 dl) vízben olvasszuk fel a maradék zselatint és keverjük bele ezt is a túrómasszába. Édesítsük ízlés szerint az édesítôszerrel.


Ha megdermedt a gyümölcsös zselé, akkor öntsük rá az elkészített túrómasszát, majd visszatéve a hűtőbe 2-3 órát hűtsük (de lehet egy egész éjszakán át is hűteni, hogy teljesen megdermedjen). Ha kész, akkor a hűtőből kivéve egy-két percre állítsuk bele a lábast meleg vízzel telt nagyobb edénybe, majd egy lapos tányért ráfogva az egész tortát borítsuk a feje tetejére (jó tanács, hogy éles késsel elôtte egy kicsit az oldalán körbe lazítsuk meg a tortát, váljon el a lábastól).


A maradék tejszínt készítsük el habnak és a gyümölcszselé tetejét díszíthetjük még vele. 16 szeletet vághatunk ki belôle.


Kalóriatartalom: 160 kcal

Szénhidráttartalom: 6 gramm

Zsírtartalom: 10,7 gramm


Jó étvágyat!

2010. febr. 13. 21:37

Kedves Carol!

Szánom-bánom, hogy neked nem írtam mostanában, de minden nap olvastalak itt is és a naplódat is... de az elmúlt pár napom tragikus volt. A szerdai 17 óra munka után, csütörtök a nagy alvás délelőttje volt, aztán délután munka, 10-kor haza és reggel vissza... délután csak távolba néztem, ma meg ismét munka reggel fél 7-től délután 5-ig. A "hal a tortán", hogy úgytűnik meg is betegedtem... de most ez sem számít. Holnap VALENTIN NAP. :D


Nem vagyok fanatikus Valentin nap rajongó, mert én mindig kedveskedek a páromnak és szerencsére ez visszafelé is működik, de holnap "sütök" tortát. Carol ilyet te is csinálhatnál és nyugodtan ehetnél is belőle.


A neten találtam a receptet:


Málnás joghurttorta


Hozzávalók:

1 csomag zselatin

2 dl tejszín

40 dkg mélyhűtött málna

1 nagy doboz joghurt

20 dkg méz (én helyette édesítőszert használok)

A zselatint oldd fel egy deci vízben, és kis lángon melegítsd össze. Verd fel a tejszínt. A felengedett málnát villával törd össze, és keverd hozzá a joghurtot. Ezután keverd hozzá a mézet, a feloldott zselatint, a habbá vert tejszínt és egy marék egész málnaszemet. Öntsd folpackkal kibélelt tortaformába, és hagyd állni hűtőben 2-3 órát.

Na megyek veszek egy forró fürdőt...

2010. febr. 13. 13:42

Csajszik!

Megyek naplózni, csak el akartam mondani, hogy életemben először élvezem a fogyókúrát, a többit ott.. Szép hétvégét!

152. bbf89a8b69 (válaszként erre: 142. - Macilány)
2010. febr. 13. 13:41

Macilány!

Én a tegnap kivételével minden nap voltam, írtam is, csak nekem sosem válaszolsz :-(

Örülök a fogyásodnak, csak így tovább!

151. bbf89a8b69 (válaszként erre: 149. - Lilla30)
2010. febr. 13. 13:40

Szia Lilla!

Én is ezen a véleményen vagyok, csak ha megnézed, miért adnál ki ennyi pénzt pár szem gyümölcsre.

Rendelj 3 napot, a negyediken egyél gyümit, aztán megint rendelj 3 napot. Így is lehet. Jó ötlet? és hatásos!

Carol

150. Lilla30
2010. febr. 13. 07:33

Ja, és az ABC diétával kapcsolatban...én is már 2 hete eszem-iszom...

Saját szórakoztatásomra pontozom az ételeket, italokat, 1-5ig minden nap. A múlt hét átlaga 3,1 lett, jó, ez az én ízlésem szerint...de így azt mondhatom, tényleg egy közepes eredmény, tehát az ehető kategória.

1 - kinézetre is fogyaszthatatlan

2 - megkóstolom, kidobom

3 - ehető

4 - egész jó

5 - igen, ezt eltalálták


Jellemzően a reggeliknek osztottam az 1 és a 2 pontot, a hideg leveseik...brrrrrr...


Viszont az "algatrutyitól" tényleg több a folyadék fogyasztásom, gyorsabb az anyagcsere.

Fázósabb lettem, (kezem, lábam majd lefagy) bár azt mondják, ez jó, akkor ég a zsír:)

Többen írták, hogy milyen jól vannak lakva... nos én éhes vagyok..de letudtam a dolgot, miszerint eze egy fogyókúra, mit is akarok?

Az első héten 3 kg-t fogytam, hétfőn megnézem a heti eredményt is.

Mozgok mellette valamennyit, de lusta ember lévén nem viszem túlzásba, max napi 30 perc torna.


Üdv: Lilla

149. Lilla30
2010. febr. 13. 07:19

Sziasztok!


Tudna valaki segíteni a Gastroyal 90 napos fogyijával kapcsolatban?

Régi jól bevált kúra, eddig úgy tudtam, minden 4. nap gyümölcsnappal.

Náluk viszont csak minden 7. nap van.

Na nem mintha nem örülnék neki, de így kétségbe vonom a hatékonyságát...


Szerintetek?

148. Zsu76 (válaszként erre: 147. - Macilány)
2010. febr. 12. 22:36

Szia!

Nekem nincs változás a kedvencekben és a mérlegelő is működik. Lehet, hogy valami átmeneti zavar volt. Gratulálok a leadott fél kilódhoz, nagyon ügyes vagy, csak így tovább!!!

Jó éjt mindenkinek!

2010. febr. 12. 22:24

Sziasztok!

Itt minden megváltozott, vagy csak én vagyok béna? Nem tudom használni a mérlegelőt, nem enged új eredményt beírni, pedig lenne mit, újabb FÉL kg minusz :D A kedvenceknél pedig egyből a fórumokat nyitja meg, nincs választási lehetőség, hogy a kedvenc naplók, felhasználók.... mint ahogy eddig... nem szeretem, ha valamit ami jól működik megváltoztatnak... na mindegy.


Hol vagytok? Hogy haladtok? Készültök a Valentin napra? Holnap megint munka, de majd estefelé elolvaslak titeket, persze ha ír egyáltalán valaki. Kellemes hétvégét mindenkinek!

146. Margaréta68 (válaszként erre: 145. - Zsu76)
2010. febr. 12. 12:16
Köszönöm szépen a válaszotokat. Hát ez érdekes....
145. Zsu76 (válaszként erre: 143. - Margaréta68)
2010. febr. 12. 12:00

Szia!

Nekem sem kellett fizetnem az orvosi igazolásért.

144. Kriszta71 (válaszként erre: 143. - Margaréta68)
2010. febr. 12. 11:11

Szia!

Nem kellet fizetnem az orvosi igazolásért.

2010. febr. 12. 09:19

Sziasztok!


A 2. fordulóra kaptam levelet, amiben bekérték a nyilatkozatokat, orvosi igazolást stb. Szerintetek itt is 170 főből választanak, mint az első fordulóban? Nagyon szeretnék bekerülni, ahogy gondolom rajtam kívül sokan. Az orvosi igazolásért kellett valakinek fizetni? Nekem igen.

2010. febr. 11. 22:29

Sziasztok!

Hol van mindenki? Én jól vagyok, tetszik az új ételsor és úgy tűnik hatásos is. A mozgással még úgy vagyok minden nap, hogy majd holnaptól, majd holnaptól, de végül mindig elmarad, de lassan megpróbálom ezt is beiktatni a mindennapjaimba.

Jó éjt mindenkinek!

2010. febr. 11. 14:04

Sziasztok!

Én nem akarok rosszat írni, éppen ezért nem írok semmit.


A zsírégetést az említett (általam alkalmazott)diéta keretein belül befejeztem. Kívánok mindenkinek sok sikert!

2010. febr. 11. 13:25

SZia Zsu!

Örülök, hogy boldog vagy, csak így tovább! Bár a tegnapi napodtól én már nem élnék :-) gratulálok!


Kedves többiek!

nagyon örülök, hogy végre írtatok naplót is, és hallani felőletek :-)

Abigél drága! Megy a szeretés! majd amikor 95 kiló leszel, akkor nézd meg a kedves kollégák fejét, mikor már nem lesz okod kérdezni őket semmiről :-)

sok puszi: Carol

139. Zsu76 (válaszként erre: 138. - Jutasz)
2010. febr. 10. 21:42

Szia!

Nekem tetszik. Állóképességet növel, jól átmozgat.

138. Jutasz
2010. febr. 10. 21:08
Sziasztok!Szeretném megkérdezni hogy a leg magic tényleg olyan jó mint a reklámokban mondják?Nekem is tetszik csak nem tudom érdemes-e vennem.
137. Zsu76 (válaszként erre: 135. - Mamamia75)
2010. febr. 10. 18:50

10 percet bírtam, de ez egyre jobb lesz. Köszi a tippet.


Többiek! Mi van veletek? Hogy vagytok?

136. Zsu76 (válaszként erre: 135. - Mamamia75)
2010. febr. 10. 17:51

Szia!

Még a torna előtt vagyok, nem próbáltam, de megírom, hogy sikerült. A teszveszen vettem. Egyenesen Lengyelországból jött. Nagyon megérte. Igaz nem eredeti, de a célnak megfelel. Ez leg trainer. Még dvd-t is adtak hozzá, de még túl kemény.

135. mamamia75 (válaszként erre: 132. - Zsu76)
2010. febr. 10. 17:46

Hello lányok!Zsu76!

Próbáltad a leg magic-kel ahogy én szoktam?Kébzeld ma már 30 percig nyomtam rajta !Először 40-esével a végén már 30-al.Egyre jobban megy!Te hol vetted a gépet,talán a tesz-veszen?Nekem sajna kölcsöngépem van egy hónapig amig a gastroyal tart.

134. yeni (válaszként erre: 84. - Neo33)
2010. febr. 10. 10:57
DRÁGA NEO33!AZ A PÁLYA,HOGY A PÁROD ISMÉT TALÁLT EGY KIFOGÁST,HOGY MÉRT NEM TUD LEFOGYNI,S TE BEKAJÁLOD!AZ ÉTELEK ÍZLETESEK,S A JÓLLAKOTTSÁG TITKA,HOGY LASSAN KELL FALATRÓL FALATRA MEGENNI!
2010. febr. 9. 21:47

Azért látom estére többen előkerültök :)(előkerülünk) és ez olyan jó, mert lefekvés előtt még elolvasok mindenkit, ez ad erőt a holnapi naphoz. Sajnos én holnap nem tudok írni, mert reggel fél 7-től este 11-ig fogok dolgozni, bár ha még lesz erőm, akkor elolvaslak titeket még lefekvés előtt.


Zsu76!

Az édességet, ha nem kizárólag a csoki a vágyad tárgya, kiválthatod egy "egészséges" alternatívával: főzöl egy pudingot édesítőszerrel. Ez még a "Norbis" időkből maradt és nekem bejött.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook