Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jelentkezés titkos naplóba fórum

Jelentkezés titkos naplóba (beszélgetős fórum)


11. v.erka
2019. máj. 26. 20:23
Többször találkoztam olyannal, hogy valaki a nyilvános naplóját titkosította, írta, hogy az olvasói jelentkezzenek bátran...aztán se szó, se beszéd kidobálta az olvasókat. Na, ez szerintem - bár természetesen joga van hozzá - bunkóság. Van, aki csak itt és így tud hatalmat gyakorolni:)
2019. máj. 26. 18:42

én nem engedek be senkit, de nem olvasom másét sem.Modjuk az

én naplóim nem hiszem, hogy közérdeklődésre számot tartanának, az egyik határidő naplő féle, családi és hivatalos ügyek,feljegyzése, ez nekem fontos, van egy hogy mit főztem, egy a macskáimról, egy pedig vérnyomásom és vércukromról. Nem hiszem hogy ez bárkit érdekelne rajtam kívül.

9. gizus58 (válaszként erre: 1. - Trapiti)
2017. dec. 19. 15:12
Nem, nem így szokás.Ahhoz hogy valaki titkos naplójába bebocsátást kérjek ,előbb valamilyen szinten kommunikálni kell egymással.Fórumon, hozzászólásban,felkeltette az érdeklődésem a hozzászólása,vagy pl. ha cikket ír az illető, elolvasom .Ha érdekel az élete, megkérem hadd olvassam.Vagy megengedi vagy nem. Ha igen megköszönöm ,ha nem, akkor sem fogok megsértődni.. Nagyon sokan csak átgörgetik a napló címeket, és ami érdekesnek tűnik oda jelentkeznek olvasónak..Van aki ezzel foglalja le magát hogy naplókat olvas. Nem tudom nekem ez bizalmi dolog, mert ha beengedek valakit a naplómba, akkor elvárom hogy ő is osszon meg magáról valamit.De hogy csak csámcsogni járjon egy naplóba unalom űzőnek azt nem szeretem.Ennek oda vissza kell működni,de lehet én vagyok fordítva bekötve,és rosszul látom :)Amelyik naplónak túl sok olvasója van az elveszti a titkos napló jellegét nálam.
8. trapiti (válaszként erre: 5. - 94c992197d)
2017. dec. 19. 13:52
Olyanokat szoktam egyebkent beengedni, vagy hivni akikkel valamelyik forumon vagy valami kapcsan kicsit megismerkedunk, vagy akiket konkretan valami miatt erdekel es megirjak hogy szeretnenek olvasni, es miert. Es altalaban szeretem ha nem egyoldalu a dolog, tehat legtobbszor en is olvasom azoknak a naploit akik az enyemet olvassat, nagyresz... aztan van hogy nem, de pl. van tobb szemelyes ismerosom is aki nem ir itt soha semmit, csak azert jar ide hogy kovesse az eletunket :) Pl. az anyukam, a tesom is olvaso a naploban de szinte meg sosem irtak semmit, sem naplot sem mas hozzaszolast.
7. trapiti (válaszként erre: 5. - 94c992197d)
2017. dec. 19. 13:42
Nincs felvételi vizsga... :)
2017. dec. 19. 12:56
Szerintem van olyan, akit nem is feltétlenül érdekel az a napló, csak épp olyanja van és bejelöli. Nekem egyszer jelentkezett valaki abba, aminek a címében is benne volt, hogy csak magamnak írom, aztán többet be sem lépett a hoxára. Ha valakit tényleg olvasni szeretnék, akkor írok is neki, megírom, hogy miért szeretnék olvasási jogot kapni. De szerintem csak úgy bejelölni egy titkos naplót nagyon nem illik, amikor valaki a másik életébe kéredzkedik be. És való igaz, nem vagy köteles beengedni mindenkit, és lehet az indokod az is, hogy azért, mert csak, mert nem szeretnéd bent látni az illetőt.
2017. dec. 19. 11:20
Én szeretnék jelemtkezni.mi a feltétel?
4. 12d083b51b (válaszként erre: 3. - Trapiti)
2017. dec. 19. 11:10

- Egyrészt: őszintén mondom, az a véleményem, hogy ők azok, akik csak befelé gyűjtenek, de önmagukról soha, semmit el nem akarnak árulni. De mindenről tudni akarnak, és ki tudja, milyen célból esetleg még gyűjtögetnek is infókat maguknak, másokról.

- Másrészt: őszintén, mi értelme van titkos napló írásának, ha minden jelentkezőt beengedsz, vagy ahogyan ő is teszi, (megnéztem!) ő is beenged akárkit = felesleges akkor a naplót titkosítani.

És gyakorlatilag ezen az alapon jelentkezik: ha már annyi embert beengedtél, miért is ne engednéd be őt is? Hiszen próbáld ki, ha te is jelentkezel az ő naplójába, ő is be fog engedni téged! :))

3. trapiti (válaszként erre: 2. - 12d083b51b)
2017. dec. 19. 10:57
Igjen, altalaban igy szoktam en is. Most azt latom, hogy nagyon mas az erdeklodesunk, ezert is lennek kivancsi hogy miert jelentkezik. De altalnossagban is erdekel, sokszor talalkozom ezzel, hogy bejelolik a naplot aztan nem szolnak semmit, hogy miert vagy hogy kik ok...
2. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Trapiti)
2017. dec. 19. 10:39

Változó.

Nézd meg az adatlapját, hogy mióta tagja a hoxánk, az interaktivitásnál hogy őneki vannak-e naplói. Ha tudsz, olvass bele, miről ír, mit ír saját magáról.

A hozzászólások között látod, hogy milyen témákhoz, milyen jellegű, irányú, szemléletű ember, vagy legalábbis milyennek mutatja magát...


Aztán vagy beengeded, vagy nem.

2017. dec. 19. 10:32
Amikor szeretnetek valaki titkos naplojat olvasni szoktatok par sort irni neki? Csak nekem furcsa ha valaki teljesen ismeretlenul jelentkezik es nem ir semmit, vagy ez altalaban igy szokas?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook