Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Játékos kerestetik! fórum

Játékos kerestetik! (beszélgetős fórum)

2009. júl. 2. 15:11
Ilyenkor sajnos nem érek rá játszani irni igen mert leirom és teszek veszek napközbe nem szeretem elhagyni magam de este jelendkezz ha el aludt a kislányod,de azért ne túl korán.
2009. júl. 2. 12:38
Szia!Nincs gond csak nem akartalak zavarni.Azt mondtad a héten még gyógyulgatsz.De ha van már most kedved akkor játszhatunk.
2009. júl. 2. 09:11
Jó reggelt nem engedett a kicsi a géphez,vagy valami gond van?
2009. júl. 1. 16:15
Szerencsére az enyémek már elég nagyok így inkább ők segítenek nekem .Az én dolgom a főzés a többibe a 14 éves fiam segít a lányom a kisfiút köti le vele játszik egész nap.Szóval nem panaszkodok.Amúgy is elég jó gyerekek,Csak a két kisebb van a hisztis korszakba.Olyan nagy műtétem szerencsére nem volt csak egy leszakadt anyajegyet vágtak ki a bal mellem alól.tegnap még nagyon fájt,most már tűrhető csak nem emelhetek,nem nyújtózkodhatok meg a hirtelen mozdulatokat kerülnöm kell.De azért jól vagyok köszönöm.A fogadott kis unokám(a szomszédom gyermeke csak mamának hív) is annyi idős pár hónappal idősebb Októberbe lesz 2 éves.
2009. júl. 1. 13:11

Szia!

21 hónapos Viktóriának hívják,de mi csak Babának.Tervezzük neki a kistesót remélem hamar összejön.Igen néztem az adatlapodat,láttam milyen gyönyörű gyermekeid vannak.Meg is akartam kérdezni,hogy bírod a 3 gyerkőccel?Mivel műtöttek?Remélem hamar meggyógyulsz!Jobbulást!

2009. júl. 1. 08:56
szia.Megnéztem az adatlapodon a kislányodat nagyon aranyos,Most mennyi idős?,hogy hívják? egyedüli gyermek?Gondolom az én adatlapomra is ránéztél,ha nem megteheted a nevem re kattintva(csak ha nem tudnád hogyan kell megnézni azért írtam le).
2009. júl. 1. 07:49

Nagyon ari vagy !Köszönöm!

Már bejelöltelek az msn-en.

6. milkamama (válaszként erre: 5. - Viktóriaanyu)
2009. jún. 30. 21:06
a héten sajnos nem,tudok játszani veled mivel ma műtöttek és eléggé fáj az oldalam,de átunna szívesen ha jelzel mikor aludt el a kislányod bármikor.Én is általában akkor kerülök a gép elé,mivel 3 csemetém van,meg állataim is vannak,mire végzek 9-10 óra.
2009. jún. 25. 20:25
Addigra már alszik a kislányom.
2009. jún. 25. 20:09
miért olyan későn?
2009. jún. 25. 13:49
Köszi!
2009. jún. 25. 13:44
sok szerencset :)
2009. jún. 25. 13:37
Olyan embert keresek,aki játszana velem az msn-en keresztül,főként este 10-éjfélig.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook