Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jártok külön szórakozni a párotokkal? fórum

Jártok külön szórakozni a párotokkal? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. febr. 1. 23:08
Én szoktam, addig a párom, vagy az anyum vigyáz a gyerekekre...A férjemnek nincs akkora igénye a bulizásra, így ő ritkábban jár el, de mehet...
6. Anita123 (válaszként erre: 1. - Szabotimi)
2008. febr. 1. 23:07

Mi kulon jarunk szorakozni.Azert mert valamelyikonk mindig felugyeli a lanyunkat de egyebkent is jobb ha kulon megyunk.Nem surun jarunk el csak egy par alkalom egy evbe.


Mikor a ferjem elmegy szorakozni nekem is megfordul a fejembe,hogy mi van ha...?

De biztos o is ugyanigy gondolja mikor en megyek.

2008. febr. 1. 23:04
Kimondottan szórakozni nem! Oda mindíg együtt megyünk. Előfordul, hogy foci után ott marad a terembe a fiúkkal egy kicsit, de ott "rosszat" nem csinálhat. Max. többet iszik egy kicsit!
2008. febr. 1. 22:54

Eljar a barataival, de nem izgat. Ha elengedem, orommel jon haza hozzam. Ha beszabalyoznam, ez forditva lenne.

Viszont en ugyanezt nem tehetem meg.

2008. febr. 1. 22:54

Miota egyutt elunk, mi nem jarunk kulon kocsmazni, ha hazamegyunk, neha kulon, mert nem mindig tudjuk megoldani, hogy egyutt menjunk, akkor persze kulon szorakozunk.

Ha akar valamit, megteheti a munkahelyen is, meg az edzoteremben vagy a focipalyan, vagy akarhol. Meg en is. En nem gondolok bele ilyenekbe

2008. febr. 1. 22:27
Én nem engedném el az biztos.
2008. febr. 1. 22:25

Az én drágám minden pénteken fiús estét tart. Ilyenkor eggyik kocsma a másik után. Mindig úgy megy el, hogy tudatosítom benne, hogy tudod, hogy feleséged van 2 gyerek, nem csinálsz hülyeséget!


Ti nyugodt szívvel elengeditek!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook