Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jártatok már úgy, hogy valaki közeledését félreértettétek? fórum

Jártatok már úgy, hogy valaki közeledését félreértettétek? (beszélgetős fórum)


14. oneman (válaszként erre: 13. - Habospite)
2020. márc. 1. 17:24
Még szerencse hogy azért nálam ez nem szokásos dolog. Összesen volt talán 1 ilyen eset az elmúlt 20 évben. Alapként igyekszem mindig feltételezni hogy bármit csinál is egy nő, lehet kedves, barátkozó, flörtölhet is, de úgysem akar semmit, vagy legalábbis azt amit én biztos nem.
2020. febr. 29. 21:11
Velem inkább a fordítottja szokott előfordulni. Azt hiszem valakiről, hogy csak kedves/barátkozik/ilyen személyiség stb majd kiderül, hogy akar valamit.
12. oneman (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 29. 01:06
Olyan volt, hogy félreértettem jeleket, vagy az az érzésem volt hogy azok valami jelek, de nem voltak azok. Szégyelltem és idiótának tartottam magam. Eddig se nagyon érdekeltek a jelek, vagy a metakommunikáció, de megfogadtam, ezután nem fogok semmi jelentőséget tulajdonítani ezeknek. Nincs nekem már szükségem rá hogy egy nő hülyét csináljon belőlem.
2020. febr. 13. 20:49

Egy nyár végi estén, Budapesten, a kis park szélén, kutyasétáltatás közben észerevettem, hogy egy pasas eléggé elszántan közeledik felém.

Ez nehezére eshetett, mert keskenynek bizonyult a járda, de végül megoldotta.

Aszongya: kezicsókolom.

Mondom: jó estét, mi a probléma? (Azt hittem, kérdezni akar valamit.)

Mire ő, miután jól a képembe bámult: ...elnézést, aszittem, ön fiatalabb.

Voltam akkor vagy 20 éves, de elnéztem.


Szóval félreértettem, nem kérdezni akart.

10. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 12. 07:59
Forditva igen 😊🤣🤣🤣 h meg voltam gyozodve, hogy nem komolyan hulyeskedik, es nem is vettem komolyan, a vegen meg jol megsertodott. (En nem is akartam semmit)
2020. febr. 12. 06:56
Nem
2020. febr. 12. 06:18
Nem.
2020. febr. 12. 01:58
A T. Kiirora meg valaszolni sem lehet. Akkor nrm valaszolik.
2020. febr. 11. 23:29
Ez bárkivel előfordulhat, tapasztalatokból tanul az ember, ne keseredj el emiatt, arra kell gondolni, hogy nem őt szánta neked a sors! Majd jön más, jön jobb.. :)
5. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 11. 23:14
Akkor csak szeretted volna. Majd legközelebb okosabb leszel. Vagy nem :)
2020. febr. 11. 21:56
Nem.
2020. febr. 11. 21:44
Én inkább nem szoktam észrevenni a nyilvánvalót...vagy csak utólag esik le.
2020. febr. 11. 21:39
Nem.
2020. febr. 11. 21:36
Meg voltam róla győződve, hogy akar tőlem valamit. De nem akar. Csalódottan érzem magam és butának. Előfordult már ez veletek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook