Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Járt már valaki Zadarban szeptemberben? fórum

Járt már valaki Zadarban szeptemberben? (beszélgetős fórum)


2017. szept. 4. 08:51
Hát egy hétre megyünk. Jövő héten indulunk. Remélem jó időnk lesz.. És remélem azért bárok meg ilyesmik üzemelnek. Ennyire szezonvége? Azt hallottam szeptember még simán szezon. Most már tényleg nagyon be vagyok rezelve :(
2017. aug. 5. 22:43
Igen. 5 éve voltunk szeptemberben Zadar mellett. 2-szer tudtunk fürdeni, mert többi napon hideg volt. Állítólag csak nem volt szerencsénk, mert nem ez az általános. Az biztos, hogy éreztük a szezonvégét. Sok minden már be volt zárva. Nem indultak a nyári kirándulóhajók. Épp szedték össze a kamionok a nyári mobilvécéket. Nem volt nagy tömeg sehol. Legfőképpen német nyugdíjasok. Remélem nektek nagyobb szerencsétek lesz az idővel.
2017. júl. 19. 08:57
Volt aki azt mondta hogy októberben is meleg a tenger, nem olyan mint nálunk a Balaton. Most aztán már nagyon be vagyok tojva :D
2017. júl. 17. 18:49
Hát szeptemberben nem de egyébként nagyon klassz hely. De ha szept. elején mentek és még picit tart a nyár akkor azért nem hűl le a tenger.
2017. júl. 17. 11:19
jó lesz!
2017. júl. 17. 10:54
Idén szeptember második hetében utazunk, de annyira rettegek hogy rossz idő lesz. Kirándulni is nyilván akarunk, de inkább a tengerben és partján töltenénk a nyaralást :D Valaki valami tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook