Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Járt-e valaki a Mensmentis rendelőben? Hogyan zajlik ott minden? fórum

Járt-e valaki a Mensmentis rendelőben? Hogyan zajlik ott minden? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. ápr. 26. 15:56
Sziasztok! A mai napon kerestem fel a Mens Mentis-t abból kifolyólag, hogy k.b. egy éve próbálkozunk a férjemmel baba-projekt ügyben sikertelenül. Rengeteg vizsgálat következik most, az árak valóban elég húzósak, de ha minden jól megy a következő ciklusom végére kiderül hogy mi lehet a bibi. Első benyomásom hogy nagyon magas színvonalú intézmény, teljes körű kivizsgálás vár rám. Az eredmény majd megmondja megéri-e. Szerintem nem érdemes évekig várni, itt minden vizsgálat lemegy egy hónapon belül (vérvétel, hormon viszgálat, átjárhatóság, sperma viszgálat...)
2011. szept. 23. 10:42

Sziasztok!

Nem olcsó hely de szerintem megéri. Figyelmesek, meghallgatnak, alaposan kivizsgálnak és kezelnek. Nem legyintenek mindenféle vizsgálat nélkül, hogy majd elmúlik, meg,hogy a fogamzásgátló mellékhatása, majd ha nem szedem elmúlik stb. Nekem itt derült ki, hogy inzulinrezisztenciám van, pedig a tünetek rég megvoltak csak senki nem vette komolyan. Én ajánlom, lelkiismeretesek nagyon.

2011. jan. 18. 21:47
Sziasztok!Én 7főn voltam első alkalommal ebben a rendelőben és most első alkalommal foglalkoztak velem 10 pecnél több ideig. nem csak az én állapotomról kérdeztek ki, de anyai és apai ágon fellelhető betegségeket is számba vettek. Mi kisbabát szeretnénk, azért szántam rá magam erre az egészre. Nagyon kedvesek voltak, a doktornő pedig nagyon szimpatikus volt. Holnap kell mennem vérvétekre: PCO, inzulinrezisztencia, pm hormon.A vérvétel után meglátjuk a további kezelést. remélem minden jóra fordul! :)
2010. jún. 7. 09:33

Sziasztok! Én is ide járok, első alkalommal kiderült, hogy méhösszenövésem van, amit 3hónapja nem vettek más dokik észre, aztán még sok másra is fény derült, pl.: PCO, és inzulinrezisztencia. A pénz, hát a pénz mindenhol sok...itt is, de megdolgoznak az árukért, és nagyon kedvesek, alaposak, és nem utolsó sorban profik. Valóban van egyénre szabott diétás rendelés, Én arra nem mentem el, mert azért annyira tisztában vagyok a dolgokkal, hogy be tudjak osztani napi 160g CH-t. :-) Én a nőgyógyászatra és az endokrinológiára járok, mindkettővel teljes mértékben meg vagyok elégedve, eddig kb 6dokinál jártam, a végső elkeseredés előtt találtam rájuk! :-)

ajánlom mindenkinek!!!

4. hnora (válaszként erre: 3. - Bernibej)
2010. jan. 25. 18:08

És - tudom ez csúnya kérdés - de nagyjából mennyibe kerül? Nekem úgy tűnik, sok apró tétel van az árlistában, ami szép lassan emelheti a számlát...

Egyébként a honlap alapján nekem is szimpatikusok, gondolkodom, hogy elmenjek, bár nálam kizárták a PCO-t és a PM alulműködést is...

2010. jan. 20. 16:46
Nekem nagyon jo tapasztalataim vannak a helyrol. Lassan 1 eve jarok oda, de semmi problemama nem volt. Nekem csinaltak inzulinrezisztencia es sok egyebb vizsgalatot is.
2008. szept. 24. 10:44
Unokatesomnál PCO-t állapítottak meg, de azon kívül, hogy győgyszert irtak fel neki, nem nagyon foglalkoznak vele. Én úgy olvastam, hogy a pco-s betegeknél elmaradhatatlan a cukorterheléses vizsgálat, de neki szóba se hozták. Olvastam erről a rendelöről és azt szeretném tudni, hogy mennyire állnak oda az ember mellé? tényleg csinálnak-e személyre szabott diétát? Meg minden kivizsgálást, vagy itt is 5 perc az egész?
2008. szept. 24. 10:41
Járt-e valaki a Mensmentis rendelőben? Hogyan zajlik ott minden?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook