Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismertek jó gyermekorvost Újpesten Pozsonyi úti vagy a Király úti rendelőben? fórum

Ismertek jó gyermekorvost Újpesten Pozsonyi úti vagy a Király úti rendelőben? (tudásbázis kérdés)


2013. dec. 2. 22:21
Bocsi,helyesbítek: Dr. Rúzsa Erzsébet
2013. dec. 2. 22:19
Pozsonyi úti rendelőben Dr.Rúzs Erzsébetet tudom ajánlani. Bár mi már elköltöztünk a kerületből,de hozzá és a védőnéninkhez (nagy harcok árán) vissza járunk. Igaz,nagyon sok a betege,de megéri várni rá. Urbán doktornővel egyszer volt szerencsém találkozni,de hallottam,hogy jó orvos,viszont ápolatlan,és az 1 órás késésével,meg a kötözködéssel nagyon kihúzta a gyufát.
2013. dec. 2. 12:12
A Simon jellemzéséhez viszont még meg kell jegyeznem, hogy a lányom születése óta szerelmes belé, mindkét gyerekem imádja, állandóan örülnek neki, vigyorognak rá. És szerintem a gyereke megérzik még, ha valaki őszintén szereti őket vagy megjátssza magát. Ez votl a fő érv, ami miatt maradtunk nála.
5. patyoma (válaszként erre: 3. - ChrisTai)
2013. dec. 2. 12:03
Urbán doki, vele is találkoztunk már, igen, kicsit kótyagos és nagyon nagyon lassú. :) Már engem zavart, hoyg mennyit vagyunk bent nála és még mindig beszél:)
2013. dec. 2. 12:02

Nálunk is Simon az orvos, és tényleg nagyon flegma, nem az a könnyen pánikolós fajta, de ha baj van, akkor jól reagálja le általában és a gyerekekkel jól bánik, csak a szülőkkel fura.

Viszont van egy doktornéni aki helyettesíteni szokta, szerintem egy időben rendelhetnek normál esetben, sajnos a nevét nem tudom, fekete hajú, középkorú, na ő nagyon kedves és nagyon alaposan válaszol minden kérdésére az embernek, sőt néha kérdezni sem kell akkor is magyaráz, hogy ne aggódjon az ember.

Mi remélem nemsokára költözünk, így már nem váltok, különben átvinném hozzá a gyerekeket.

2013. dec. 2. 12:02
Urbán doki.már.elég.oreg.de.kedves... De inkabb ne.valaszd ot. Szegeny nagyon aranyos.de.mar.kicsit szemilis,sokat.kesik.
2013. dec. 2. 10:50

Nem tudom, hogy kiket fognak ajánlani, de szerintem Simon Attilához ne menj.

Nekünk ő lett a dokink amikor a korábbi nyugdíjba ment és nekem több gondom volt vele.

2x helyre kellett tennem, mert flegma volt (azóta normális), elküldött úgy vizsgálatra, hogy beutalót nem adott, mert elfelejtette, hogy kell.

Amikor a fiamnak rendszeres hasfájása, fejfájása, stb. volt nem akart vizsgálatra küldeni, mert biztosan szimulál a gyerek - nem akar suliba menni.

Kiharcoltam a beutalót és így derült ki, hogy laktózérzékeny a gyerek...

2013. dec. 2. 10:15
köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook