Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Január 9-én kezdem a 90 napost-velem tartasz? fórum

Január 9-én kezdem a 90 napost-velem tartasz? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
427. SURA83 (válaszként erre: 426. - Libus2000)
2012. jan. 30. 10:22

Ez szupi, csak port kell vennem hozzá a többi van otthon. Egy kis hagymát nem szoktál bele tenni?

Én tuti rizzsel csinálom majd.

426. Libus2000 (válaszként erre: 425. - SURA83)
2012. jan. 30. 10:06

A csilis babot a lehető legegyszerűbben: vörösbab konzerv, kukorica konzerv, csilisbab por. Nagyon pici olaj, rá a bab+kuki, víz, por. Kb. 12 perc alatt meg is főtt.

Normál esetben, ha nincs fogyókúra, akkor a bab előtt darált húst teszek az olajra, és ha az megpárolódott, akkor megy bele a többi.

Pici kenyeret hoztam ma hozzá, de tényleg, a rizs az szabályosabb lenne. Csak utálom. :-)

425. SURA83 (válaszként erre: 424. - Libus2000)
2012. jan. 30. 08:44

Szia!


És a csilis babot, hogy készíted. Még nem csináltam, csak ettem vendégségben.:-) Illetve azt kenyérrel eszed, vagy rizzsel. Leírod a receptet?

424. Libus2000 (válaszként erre: 423. - SURA83)
2012. jan. 30. 08:39

Szia!


Nekem ma csilis bab lesz, persze hús nélkül.

Amúgy meg főtt krumpli (fűszerezve), sült krumpli (lehetőleg sütőben, ne olajban), lecsós rizs, zöldséges rizs, babfőzelék, lencsefőzelék.

Most hirtelen más nem jut eszembe. Én igazából a krumplit meg a lencsefőzit váltogatom, meg most eszembe jutott ez a csilis bab, azt nagyon szeretem.

423. SURA83
2012. jan. 29. 22:00

Sziasztok!


Írjatok nekem keményítőnapos kajákat. kösziii

422. SURA83 (válaszként erre: 420. - Dika-84)
2012. jan. 29. 21:59
Kedden mit eszel keményítő napon, Én már kicsit unom a párolt zöldséget és lövésem sincs mit egyek. Esetleg paprikáskrumpli? persze hús nélkül:-)
421. SURA83 (válaszként erre: 420. - Dika-84)
2012. jan. 29. 18:28

szia!


én is írtam neked privibe:-)

420. Dika-84 (válaszként erre: 419. - SURA83)
2012. jan. 29. 17:27
Hmmmm,Hmmm bűnözés.Éppen most ment le a torkomon az utolsó falat.Megettem egy fél linzert :-(((((Leírom privibe a "történetem".PUSSZ.Ezért a linzerért 100 felülés bünti.
419. SURA83 (válaszként erre: 418. - Dika-84)
2012. jan. 29. 15:37
Hú te aztán komolyan veszed .) Mondjuk ez a napló nem rossz ötlet, belekerül a bűnözés is, persze itt magamra gondolok, te nem szoktál. Lehet én is írni fogom. Hány kilóról indultál, most mennyinél vagy és mi a cél? Rémlik hogy írtad annó de most nincs erőm visszakeresni. Megint fáj baromira a hátam, a legrosszabb, hogy gőzöm nincs mitől. Nem tudom mi lesz így a holnapi edzéssel :-(
418. Dika-84 (válaszként erre: 417. - SURA83)
2012. jan. 29. 15:12
Szia!Örülök hogy velem tartasz!Jó hogy van kivel "megbeszélni" a dolgokat!Én most jöttem haza a futásból.A szokásos távot csináltam.Sajna minden nap csak 4 után tudok itt lenni,mert 2-ig dolgozok,utána megyek edzeni és 4-re meg már mennem kell az oviba a gyerekekért.Leghamarabb negyed 5-re érek haza.Vettem egy szupi kis határidőnaplót és abban is vezetem a mindennapjaimat,meg próbálom egész hétre előretervezni,hogy majd mit eszek.
417. SURA83 (válaszként erre: 415. - Dika-84)
2012. jan. 29. 14:27

Helló!


Vettem ki csirkemellet, kiklopfolom és fokhagymás olívaolajon kicsit megpirítom. Beleteszem egy jénaiba teszek rá sonkát meg füstölt sajtot. Valami zöldséget párolok hozzá és az lesz az ebéd holnap. Meg mamám főzött ma májgombóc levest és lehet viszek magammal.Reggel megyek edzeni, remélem addigra elmúlik a hátfájás. Ha nem akkor csak kardiózok. Holnaptól új időszámítás:-) Aztán lelkesítsük ám egymást!! Megpróbálok napközben is írni, bár meló mellett kicsi nehéz.

416. ecus (válaszként erre: 413. - Kata 1977)
2012. jan. 29. 14:05
Aszta te nagyon ügyes vagy grtatulálok :-))))
415. Dika-84
2012. jan. 29. 13:38

Nekem is gyümölcsnapom van.Eddig elég jól viselem.Nemsokára megyek futni.Ma lemérem pontosan menyit is futok!Utánna megyünk a családdal egy két dolgot bevásárolni,addig is tellik az idő és nem eszek.Utánna estére egy kicsit akarok Rubint Rékázni.Péntekig nem akarok méretkőzni.Remélem hogy nem okoz csalódást a mérleg.

SURA!Nekem nagyon tetszik az alufóliában sült csirkemell!Azt tuti megcsinálom a következő fehérjenapon.De most holnapra elkászítettem a kajcsimat.Vettem a Lidl-ben azt a tégelyes zsírszegény túrót meg linessa ananászos joghurtot(az is ilyen diétás),és azokat kevertem össze.Most valahogy nem kell se tojás se husi.Ez lessz ebédre és vacsira is előreláthatólag.Na meg megyek konditerembe műszak után.

414. Libus2000 (válaszként erre: 409. - SURA83)
2012. jan. 29. 13:25

Köszi!

Nem hiszem, hogy rosszul csinálod, más a ritmusa mindenkinek. Így is nagyon szép eredményt elértél az elmúlt egy évben, és inkább lassan, de az tartós legyen!

Nem könnyű, az biztos. Most három hete csinálom, és már pár napja vannak olyan pillanataim, hogy "jó vagyok már így, hagyom az egészet, és nekiesek a hűtőnek". Most is gyüminap van, eddig egy banán és egy alma van bennem, egész délelőtt takarítotam,és olyan jól esne és annyira megérdemelnék egy finom ebédet.... De nem és nem! Úgyis lelkiismeret furdalásom lenne már közben is, utána meg főleg. Így meg nagyon jó érzés lesz, ha holnap is kevesebbet mutat a mérleg.

És az is nagyon sokat segít, hogy itt vagytok ti nekem!

2012. jan. 29. 12:51

Sziasztok!


Képzeljétek el a 4 nap alatt 3 kiló lement!!!!

Nem tudom ,hogy csináltam mert ettem is,persze azt amit lehetett,meg is van, és mégis!!

Tök boldog vagyok,remélem így is marad!

Mivel nekem van miből fogyni:-((,így bízok a sok mínusz kilóban!!

412. Dika-84 (válaszként erre: 409. - SURA83)
2012. jan. 29. 12:33
Boldog leszel mert megcsináljuk!!!!
411. Dika-84 (válaszként erre: 407. - SURA83)
2012. jan. 29. 12:31

Most értem haza a munkából.

A rossmannba is meg gyógyszertárban is lehet kapni.Nekem bevált és ez teljesen természetes anyagokból áll.Van akit még a szűztea is nagyon meghajt de nekem ez a kapszula teljesen beállította a rendszert.1800-1900 között van és 80 szemes.Nézegettem a recepteket.Szerinted?

410. SURA83
2012. jan. 29. 09:46
Amúgy mi van, mindenki alszik még? Hova tűntetek?
409. SURA83 (válaszként erre: 408. - Libus2000)
2012. jan. 29. 09:46
Gratulálok nagyon ügyi vagy. Én nagyon rosszul csinálok valamit mert fogytam 2kg-ot 9. óta azóta nem megy lefele a súlyom. Mondjuk nekem már csak 5kg-ot kéne fogyni, de ez nagyon nem akar menni. Kb 15gk felesleg volt rajtam, amiből tavaly lement 8kg meg most 2kg, már csak 5 kellene és boldog lennék.
408. Libus2000 (válaszként erre: 406. - Dika-84)
2012. jan. 29. 09:25

Köszi!

9-én kezdtem, aznap reggel 59,4 kg voltam. A cél az, hogy 55 alatt legyek, a nagyon ideális az 53 lenne, de az nem biztos, hogy meglesz, mert a következő hétvégéken a szülinapi bulitól a céges vacsorán keresztül a wellness szállodás hétvégéig minden lesz, úgyhogy biztos, hogy rengeteget fogok bűnözni. Pénteken lesz az első bűnözés, addigra remélem, hogy lemegy még egy kiló, és akkor megvan az 55 alatti, onnan már minden elvesztett deka csak ajándék. :-)

De már így is jól érzem magam, végre lement a pocim, és feljön rám az a farmer is, ami egy hónapja még elakadt a combomnál. Még kicsit szorít, de szerintem egy kiló múlva hordható lesz! :-)

Már csak sportolni kéne, márciustól megyek konditermezni, remélem az szinten tartásnak és alakformálásnak jó lesz!

407. SURA83 (válaszként erre: 404. - Dika-84)
2012. jan. 28. 20:42
Én nem kávézom, délelőtt kizárólag csak gyümölcsöt eszek. Amúgy a rossmannban lehet venni ilyen szűztea kapszulát? Ha igen akkor holnap elmegyek venni.Megnézted a recepteket amit küldtem?
406. Dika-84 (válaszként erre: 405. - Libus2000)
2012. jan. 28. 19:39
De ügyi vagy!Mikor kezdted és mennyit sikerűlt leadnod?Cél? IRÍGY VAGYOK :-))))))
2012. jan. 28. 19:29

Sziasztok!


Olyan jó, hogy itt vagytok, és jó látni-olvasni, hogy nem adjuk fel, és mindenki fogyogat szépen! Gratulálok!

Nekem is nehéz hetem volt, tegnap annyira fáradt és nyűgös voltam, hogy alig bírtam a ch napot, pedig az nem is olyan nehéz. Aztán kiderült, hogy a férjemnek sikerült szabaddá tenni a szombatot (eredetileg dolgozott volna ma is és holnap is), így a nyűgösség leküzdése és a családi összetartozás, közös ebéd érdekében most az egyszer cseréltem egy napot, és ma tartottam husit, holnap lesz a gyümölcs. Ilyet még sosem csináltam, gondolom, nem nagy gáz, ugye?

Egyébként én is elégedett vagyok, ma reggel már 55,9 voltam. :-)

404. Dika-84 (válaszként erre: 403. - SURA83)
2012. jan. 28. 19:12

Én éppen emiatt szedek reggel és este is 2-2 szűztea kapszulát.Attól minden reggel amint felkelek és megiszom a kávém van rendes székletem.Ezelőtt hiába ittam kávét nem volt attól sem...Nekem is voltak ilyen gondjaim.Mondom ez a kapszula nagyon jó,és ráadásúl segít a fogyásban azt mondják!

A derekadra vigyázz, gyógyulj minnél hamarabb.Inkább pihentesd, nem dől össze a világ ha 3-4 napot kihagysz az edzésbe!A múlthéten én is minden nap hanyagoltam...de nem bánt,ez van ilyen napoknak is kell lennie.

403. SURA83 (válaszként erre: 401. - Dika-84)
2012. jan. 28. 19:03

Helló!

Én tuti maradok a konditeremnél. Régebben próbáltam az itthoni edzést de nem igazán jött be, Mondjuk leginkább azért mert ami volt dvd az nagyon szar volt. Meg most a párom kap a cégnél SZEP kártyát (6000ft-os) és mondta, hogy azt nekem adja és azon vehetek bérletet, mert ő itthon edz:-)

Képzeld beállt pár órája a derekam és alig bírok mozogni. Nem tudom mitől de eléggé fáj. Most meleg vizes palackot tettem rá hátha az segít. Remélem hétfőre elmúlik mert menni akarok edzeni.

Múltkor bekopiztam egy csomo linket amiben tök jó receptek voltak de úgy tűnt senkit nem érdekelt igazán. Arra gondoltam azok közül csinálok valamit:

[link]

[link]

Köretnek meg mindig általában cukkini, gomba, paprika, lilahagyma, paradicsom összepárolva és fűszerezve.

Figyuja, neked nem szokott fájni a gyomrod. Nekem totál felborult az anyagcserém. Tök gáz most ezt leírni de 2-3 naponta megyek csak nagywc-re és ez régen nem így volt. Ha meg eszek valami olyat amit esetleg aznap nem kéne pl, ropi vagy vmi rágcsa akkor fáj a gyomrom.

402. ecus
2012. jan. 28. 19:03

sziasztok

Nagyon ügyi mindenki

Én is gyüminap után szoktam méreckedni :-)))

401. Dika-84 (válaszként erre: 398. - SURA83)
2012. jan. 28. 18:14

Na szia!Ma én is jóval többet ettem a tervezetnél.Képzeld ma unokatesómtól megkaptam Rubint Réka alakreform dvd-jét.90 perces nagyon jó zenék vannak alatta.Azt akarom csinálni ha lejárt a bérletem a konditerembe.5-én jár le,szóval jövőhéten mindenképp be akarok menni egy-egy órákra,utánna meg marad Réka!Már nagyon várom a hétfőt hogy együtt csináljuk!Jó lessz :-))))

Neked már van terved hogy mit együnk??

400. Kata 1977 (válaszként erre: 399. - SURA83)
2012. jan. 28. 15:35

Hát nekem ma van a 4. napom a gyümi,akkor lehet holnap megnézem volt e akár 2 deka eredmény is!

Bár pont megvan,de mindegy.

399. SURA83 (válaszként erre: 397. - Kata 1977)
2012. jan. 28. 15:10
Szia!Szerintem elég 4naponta mérlegelni, de persze van mikor én is minden nap mértem magam. Most csúsztatok majd egy napot (vasárnap és hétfőn is húsnapom lesz) mert átállok Dika napjára mert ő egy nappal le van maradva. Így hétfőtől együtt csináljuk és ugyanolyan napunk lesz(mármint ugyanazokat ehetjük)Arra gondoltam, hogy hétfőtől heti egyszer mérem majd magam és ha lehet akkor gyüminap után.
398. SURA83 (válaszként erre: 390. - Dika-84)
2012. jan. 28. 15:06

Hellóka!


Most értem haza. Tegnap már nem volt erőm este írni. Elég fárasztó volt ez a hét.

Basszus tegnap este pizzát ettem, utána meg minden bajom volt mert fájt a hasam, Azt hittem reggel megint egy kilóval nehezebb leszek, de aztán 3dkg-ot fogytam,de még mindig 80kg felett vagyok (80,2kg), már nagyon uncsi.

Ma reggel elmentem edzeni utána meg masszőrhöz (a legjobb barátnőmhöz) és két órát masszírozott. Olyan jó volt:-) Ma gyümi nap van és baromi éhes vok. Eddig ettem 1 narancsot (reggelire), fél banánt(tízóraira) meg 2,5 mandarint.

Úgy betudnék kajálni. Veled mizu, hogy telik a nap?

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook