Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Január 10-től vágjunk bele, hogy karácsonyra csinik legyünk?Ki tart velem? fórum

Január 10-től vágjunk bele, hogy karácsonyra csinik legyünk?Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. jan. 8. 22:38

Sziasztok)


Én is veletek tartanák nekem max 30 kg kell leadnom és akkor elérem az álomsúlyom:)

2011. jan. 8. 22:36

Szia!


én is csatlakozom,bár én "csak" 10kg-t szeretnék fogyni.

2011. jan. 8. 22:33
Hajrá, veled tartok!
2. Macha (válaszként erre: 1. - Maribell)
2011. jan. 8. 22:33

Szia!

Először is: sok sikert!!! És annyit kérdeznék, hogy milyen módszerrel szeretnéd ezt kivitelezni? És most böngészem a Weight Watchers-et, és tetszik, és benne lennék a tizedikei kezdésben, addigra kiokosítanám magam belőle:)

2011. jan. 8. 22:30
Idén leszek 26 éves.Tavaly június 9-én belevágtam a nagy fogyás című dologba.Minden ment is szépen,sikerült leadnom 21 kg-ot.De eljött a december és mindent felrúgva abba hagytam.Most minden nap ráállok a mérlegre és nézem,hogy gyarapodik a súlyom.Ez nem lehet igaz olyat tudnék ide írni magamról.ÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!Oké most már elég lesz. még 30kg-tól. kell megszabadulnom,és karácsonyra meg is fogok.De arra gondoltam jobban fog ösztönözni a dolog ha ezt egy versenyként fogom csinálni.Ha szeretnétek velem versenybe szállni,akkor gyertek,és segítsetek nekem,és persze magatoknak is.Mérlegelés kezdési időpontja:2011.01.10. Vége:2011.12.10. Az 11 hónap.Természetesen menet közbe is be lehet szállni.Oké most már befejezem és akkor induljon a NAGY FOGYÓKÚRA!!!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook