Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jamszgyökér használata fórum

Jamszgyökér használata (beszélgetős fórum)


8. Hedi13 (válaszként erre: 7. - Agave87)
2013. ápr. 10. 20:56
Igazad van. Állítólag nagyon jó a pesszárium. Pharma futárral lehet behozatni az országba.
7. agave87 (válaszként erre: 6. - Hedi13)
2013. ápr. 10. 17:52

Valószínűleg nem fogom szedni, mert annyira kevés infót találok róla, hogy az nekem nem elég. És különben is szerintem mindennek, amit szed az ember előbb utóbb valamilyen mellékhatása van.

Csak lenne végre valami igazán jó módszer...

6. Hedi13 (válaszként erre: 5. - Agave87)
2013. ápr. 8. 16:13

Én nem használnám semmiképp fogamzásgátlásra..nem hinném, hogy hatásos lenne.

Meg hát ki tudja, mennyire borítja fel a hormonháztartásod. Szerintem vannak sokkal jobb hormonmentes módszerek is.

Endometriózisra használom, hogy ne legyen peteérésem.. de van, méghozzá elég rendesen.

5. agave87 (válaszként erre: 4. - Hedi13)
2013. ápr. 8. 11:48

Leginkább természetes fogamzásgátlás segítéségre. Nem szeretnék tovább gyógyszert szedni (már 2 hónapja nem szedem) de valamit azért gondoltam természtesen. És ezt dobta ki a kereső, elvilget "ősi" gyógynövény, és több kultúrában is használták, de modern alkalmazásáról sok mindent olvastam, igen elentmondásos véleményeket is. Egy bizonyos oldalon, akik forgalmazták nem válaszoltak az emailemre, szerintem már nem működnek. Ezért gondoltam, hátha itt hallott már valaki róla. Nem akarom tovább hormonokkal bombázni magamat.

Te mire használod?

4. Hedi13 (válaszként erre: 3. - Agave87)
2013. ápr. 4. 18:15

Én krémet használok belőle.

Mire szednéd?

3. agave87 (válaszként erre: 2. - Hedi13)
2013. ápr. 4. 17:48

De jo, vegre valaki:)

Nem kremre, hanem magara a novenyre gondolok kapszula formajaban (kivonat). Eddig csak a neten olvasgattam rola sok jot, de eddig nem mertem beszerezni, mert forumokat eddig nem talaltam rola.

Te kremet hasznaltal?

2013. ápr. 3. 20:47
A progeszteron krémre gondolsz?
2013. ápr. 2. 13:16
Érdekelne, hogy erről a természetes fogamzásgátló gyógynövényről milyen tapasztalataitok vannak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook