Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Iwiwen hogyan tudom beállitani, hogy ne nézegessen mindenki? fórum

Iwiwen hogyan tudom beállitani, hogy ne nézegessen mindenki? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 19. 15:02
huha , itt valami galiba van. Valoban nem értem az időpont is fura, de én olyan uj kérdést tettem fel, hogyan lehet azt beállitani hogy az időpont ne legyen láthato mikor léptem be.
2009. jún. 25. 09:56
Csak [nem látható]-vá teheted az adatlapodon szereplő megadott adataidat. Így ismerősök láthatják csak. De akkor mi értelme az iwiwes regisztrációnak? Nyilván a privát adatokat jó nem kitárni mindenki előtt...
2009. jún. 12. 17:33
Akkor hogy találna Rád olyan akivel 10 éve nem találkoztál?
2009. jún. 12. 17:26
Szerintem ilyet nem lehet csinálni, csak az adatokat ill. albumokat tüntetheted el egyesével az ismeretlenek elől.
2009. jún. 12. 17:24

ez miért baj?


így egy ismerősöd akit még nem jelöltél be nem látna ergo pont az veszne így el, hogy emberek megtalálják egymást

2009. jún. 12. 17:21

Segitséget szeretnék kérni, állitolag belehet állitani hogy ne nézegessen idegen ember az iwiwen. Csak az ismerőseim láthatnak.

Köszönöm a tanácsokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook