Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismertek -e valamilyen jó hajnövesztőszert? fórum

Ismertek -e valamilyen jó hajnövesztőszert? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2009. jan. 23. 16:08
én csak úgy ráfújom a vizes hajra,beledörzsölöm a fejbőrömbe, aztán törölközőbe csavarom vagy 30 percre, aztán lemosom..azt írták így kell.. én tegnap próbáltam először,de azt mondják,h jó.. :)
62. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 61. - Gomboooc)
2009. jan. 23. 16:00
Ez most komolyan bevallik? olyan hihetetlenul hangzik, de kiprobalom, es mennyit kell ra fujni vagy hogy?
61. gomboooc (válaszként erre: 59. - Tempest)
2009. jan. 23. 15:58
az a panthenol :) a árát passzolom..
60. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 59. - Tempest)
2009. jan. 23. 15:57
Erre lennek en is kivancsi :-) Ha valaki lenne olyan kedves es valaszolna nekunk!!!
59. Tempest (válaszként erre: 58. - D0a7a517d6)
2009. jan. 23. 15:48

Lehet , hogy hülyeséget kérdezek, de az a panthenol, az a panthenol ami spay formában van , és leégésre szokták adni?? Vagy teljesen el vagyok tájolva. Mi ez tulképp. kenőcs , vagy szesz, vagy mi?? Simán gyógyszertárban így kérem hogy panthenol?? És kb. miyen árban van??

Köszi

58. d0a7a517d6 (válaszként erre: 57. - Gomboooc)
2009. jan. 23. 13:10

Szia!

Az nem baj,ha bizsereg!

Én három naponta mosom a hajam és minden alkalommal csinálom.

Nekem dúsult is tőle.

2009. jan. 22. 19:52
bizsereg a fejbőröm a panthenoltól.. remélem ez jó :)
2009. jan. 22. 18:23
most ,h olvasgattam itt, eszembe jutott,h van itthon panthenol, szóval már ki is próbáltam...remélem minél előbb lesz hatása..nekem nem hullik, de nagyon rövid most a hajam és szeretném,ha minél előbb visszanőne olyanra, amilyen volt.. egy héten hányszor kell csinálni? minden hajmosáskor? mert én 2-3 naponta mosom..
2009. jan. 22. 18:22
most ,h olvasgattam itt, eszembe jutott,h van itthon panthenol, szóval már ki is próbáltam...remélem minél előbb lesz hatása..nekem nem hullik, de nagyon rövid most a hajam és szeretném,ha minél előbb visszanőne olyanra, amilyen volt.. egy héten hányszor kell csinálni ezt a pathenolos dolgot? minden hajmosáskor? mert én 2-3 naponta mosom..
54. d0a7a517d6 (válaszként erre: 52. - Vviki2)
2009. jan. 22. 17:50

Igen pantenol!

A régi fodrászom javasolta.

Én majdnem megkopaszodtam egy hajfestés után.

Nem nőt a hajam és csomókban hullott.

Ez hozta rendben. Kicsit szekatúra,de megéri.

Most kezdek megint egy kúrát.

53. vviki2
2009. jan. 22. 17:45
Köszi! :-))
52. vviki2
2009. jan. 22. 17:45
Pantenol??? Viccelsz? Na jó...próba szerencse.
2009. jan. 22. 17:43

Egy próbát megér!!!

Nekem bejött!

Pantenol habot a fejbőrbe masszírozni a hajvégekre lehet pakolást tenni és bedunsztolni+meleg törölközött rá és 40 percig így hagyni!

Egy hónap alatt látható az eredmény!

50. vviki2 (válaszként erre: 28. - 6532c775dd)
2009. jan. 22. 17:40

Ez mi is pontosan? Amit ha használsz nem látszik, utána meg nő 4cm-t... Érdekelne..

Visszaolvastam egy darabig, de annyi mindent írtatok össze-vissza, hogy belezavarodtam. :-))

49. gomboooc (válaszként erre: 38. - Katácskák)
2009. jan. 22. 17:20
Szia!! reggel néztem a fórumot és láttam,h említetted a paprikaszeszt..megtetszett a dolog és el is mentem gyorsan gyógyszertárba (Debrecen) 2-be is, de egyikben sem hallottak róla.. nincs meg neked véletlenül a recept, ami alapján a gyógyszertárban neked összeállították? felíratnám és akkor tutira megcsinálnák :) előre is köszi a segítségedet!
2009. jan. 14. 23:30

jah és most látom,h van neki samponja,balzsama meg valami gélje is...de az ára :(,ja meg nekem 230 ml nem tart ki 1 hónapig balzsamból.

De azért kíváncsi lennék,h jók-e.

2009. jan. 14. 21:58

A panthenol-tól milyen lesz a hajad?Meddig hagyod rajta,és az egész hajadra ráfújod?

Bocs a hülye kérdésért,de még soha nem hallottam eről.

2009. jan. 13. 22:42

Szia Szandra!


Üdv a lelkes hajnővesztők forumában! :)

Én még panthenolt szoktam fujni rá havi 1x hajpakolásként, ezt egy fodrász javasolta az egyik forumon.

Állitólag bekellene pici fonatokba fogni a hajat kb 1 honapra, mert a huzástól gyorsabban nőne és megóvná a végeket.

HAjsütövas ejjny bejnye, remélem nem az egész hajadat vasalod át és nem nap mint nap!

Akkor már több értelme van az egyszeri fodrászos kiegyenesitésnak (asszem dauervizzel csinálják)

Ginseng: Én nekempasztalatom h 2 hetente 1x böven elég, friss hajmosás után (én már a szárazhajba szoktam masszirozni, de elvileg türcsi szárazba kéne), nem rossz amugy, de nekem megnőtt már anniyra h ne figyeljek rá :o

Hu Szeged az télleg jo messze van. Irj nekeik hátha kipostázzák.


besh@mail.datanet.hu


Jó pont hogy nem száritózod! ;)

Ismerek egy csajt, Andika aki a jó hosszu feketére festett haját csuri vizessen kezdi el száritani és ott áll vagy 45 percet... Uhhh... ISten nem ver bottal... :D


Amugy mindenképpen ápold! Belülről is.

2009. jan. 13. 22:29

Sziasztok!Én is a lelkes hajnövesztők táborába tartozom.Tegnap vettem "De Miclén"-t...azt hittem,hogy zsíros lesz majd tőle a hajam,de szerencsére nem.A "ginseng"esektől szeretném kérdezni,hogy ti egyszerre csak 1 kúrát csináltok meg,aztán szüneteltek vagy több kúrát egymás után?Én is nagyon szívesen kipróbálnám....de mivel nem vagyok pesti,ezért a beszerzésel lennének problémáim.

Egyébként én most azt csinálom,hogy hajmosás elött felforralok 0,5 liter vizet majd abba beleteszek 2db csalánlevél teafiltert meg 1 ginsenges-zöldteásat.amikor már valamennyire kihül ráöntöm a fejemre próbálom ugy,h inkább a fejbőrömre menjem.rajtahagyom legalább 1 félóráig,hajmosás, utánna meg a hajszesz.És hagyom magától megszáradni.

Vasalom is sajnos...mert erről nem tok lemondani,de most vettem meg az uj remington s 9000-et ami direkt száraz töredezett hajra van...és tényleg nagyon jó:) ha már növesztem nem akarom,h letörjön a vége,mert akkor nincs az egésznek semmi értelme.

Jah és a héten jön meg a vaddisznósörtés hajkefém :D

Remélem azért én is tudtam valakinek hasznos infóval szolgálni,jah és nagyon jó a forum...várom a további tippeket :D

44. 6532c775dd (válaszként erre: 43. - Katácskák)
2008. dec. 1. 16:48
Wow, nagyon jól hangzik. Tuti kipróbálom. Köszi a tippet!!! :)
43. katácskák (válaszként erre: 38. - Katácskák)
2008. dec. 1. 02:55

Bocsi most láttam 2x írtam le, hogy kell használni:(

Sok sikert.

42. katácskák (válaszként erre: 39. - 6532c775dd)
2008. dec. 1. 02:49

Nem, nem csipett.

Nem volt kellemetlen szaga-szerintem.

Be kellett dörzsölni a fejbQrbe.

2008. nov. 30. 20:16

naja a revalidtól télleg hizik az ember!!!

az a fóonat dolog nagyjo sztem, mert a többi hajat is sokkal kevesebb káros hatás éri.lással viszont vigyázz. Ha ennniyre ragaszkodsz az egyenes hajhos akkor talán iméletesebb lenne 1 szer tartósan hihuzatnod a fodrásznál, mint nap mint nap 200 C Fokon? A ginseng ampulla tök jó amugy.

2008. nov. 30. 07:40

sziasztok:)

én is szeretném ha végre nőne már a vállig érő vasalotol már amugy is haldokló hajam..::S:D

hallottam én is pár dolgot, pl. fodrászomtól is kérdeztem , hogy mit ajánlva (viccesen megjegyezte) varrjuk fel...nha akkor remélem tudok segiteni az eddigi tapasztalataimal. a revalid kapszulát, nem ajánlom ha csak nem akar valaki villám gyorsan felkapkodni 5-6 kilot.. megértem leadni..ráadásul semmit sem használt.. aztán a revalid sampon meg hajkrém a hajkrém viszont nem rossz tényleg nem hullik a haj de.. növését igazán ez sem gyorsitja szerintem...a ginseng ampullárol én is sokat hallottam ezt ki fogom probálni... és még bánfi hajszeszt is használtam.. az tényleg nem rossz ..:9 probáljátok ki mondjuk szerintem mindenkinél más a barátnöm hátra fonatta nagyon erösen a fejbőréhez a haját.. nha egy honap alatt elég sokat nőtt. ez is egy megoldás:Dxd viccetfélre téve bánfi hajszeszt ajánlom én, nekem lassu de mikor használtam nőtt töle..

39. 6532c775dd (válaszként erre: 38. - Katácskák)
2008. nov. 28. 16:36

ÉS nem csípett vagy nem volt erős szaga? :O

AMugy jó lenne ha valami ugy jol megbizsergetné a fejbőrt. Az nagyon jót tesz az agynak is.

2008. nov. 28. 05:19

Annak idején olvastam a NQk-Lapjában a paprika szesz hatásáról. Két hajmosás között használtam dörzsöltem a fejbörömbe-s bevált.

Gyógyszertárban kaptam a szeszt, amit Qk állítotttak elQ.

2008. nov. 27. 22:49
Na vettem egy olyan nari sárga "De Miclén"-t, és hajmosáskor télleg nem hullik ki egy szál se bitti jó, a növekedsről még nem tok nyilatkozni érdemlegesen, e a hit fontos és én hiszek benne. Amúgy hajmosás elöttio napokban esténként masszirorom bele. És tök jó volument uis ad a hajna, de hamar zsirosoik tőle, mondjuk nekem amugy is hamar zsirosodik.
2008. nov. 18. 20:21
ÉS az a revalid ampulla az próbálta már vki? mire jó az 1átalán?
35. ritamoto (válaszként erre: 32. - Zita9494)
2008. nov. 18. 14:44
Te hogyan használtad? Hogy tudtad a fejbőrödre felvinni( vatta, ecset, vagy csak ráöntötted?)?És milyen gyakran?
2008. nov. 6. 22:06
Sajn os nem. Amit eddig reklámoztak az mind "besült" egy idő után.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook