Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ismertek-e olyan fogamzásgátlót amitől hízni nem, inkább csak fogyni lehet? fórum

Ismertek-e olyan fogamzásgátlót amitől hízni nem, inkább csak fogyni lehet? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 27. 12:30
Igen engem is érdekel a fogyókurás történet. Köszönöm ha megírod
10. bedoka (válaszként erre: 6. - Kobri29)
2012. júl. 27. 10:00
:)
2012. júl. 27. 09:32
Szerintem ez mindenkinél egyéni dolog. Van aki hízik tőle, van aki fogy. Van akinek lemegy a libidója nullára, van akinek marad minden a régiben.
8. Ladybird12 (válaszként erre: 5. - Mothertiger)
2012. júl. 27. 09:24
én is fogytam a Yadine-tol... de nekem egyébként gyomor panaszokat nem okozott. nekem 8 kiló ment le...
7. bbbbrigi (válaszként erre: 3. - Aquatica)
2012. júl. 27. 09:22
Szia! Engem erdekelne, h hogyan fogyott az uncsid 15 kg-t 2 honap alatt! Ha majd lesz ra idod kerlek mond el,h hogyan! Elore is koszonom! Szep napot!
2012. júl. 27. 09:00

Olyan fogamzásgátlás, ami konkrétan fogyaszt? Esetleg azt tudom elképzelni, hogy körbe-körbe menekülsz a pasas elől a lakásban. Ha elég gyors vagy, akkor mind a fogyás, mind a teherbeesés elkerülése benne van a pakliban.


Én többféle bogyót szedtem egyébként a terhességek előtt, de egyik sem hatott semmilyen irányban a súlyomra.

2012. júl. 27. 08:57

Igen, az a tabletta az, amelyiket nem bírja a gyomrod. :P

Én a Yadine-től fogytam 5 kilót, mert állandóan görcsölt a gyomrom, nem volt étvágyam, ment a hasam, hányingerem volt.

Tudod mit? Inkább hízzak 2-3 kilót, mint még egyszer ugyanezt végigcsináljam. Mire rájöttünk a dokival, hogy a tabletta okozza a bajt, már nagyon kész volt a gyomrom. :S

2012. júl. 27. 08:51
Olyan amitől konkrétan fogyni lehet olyan nincs.Én Yasminellet szedtem évekig-nem híztam,majd abbahagytam szültem,most megint azt szedem,és megint nem híztam tőle.De szerintem a mai alacsony hormontartalmúaktól kizárt,hogy valaki hízzon,max.ha bebeszéli magának!
3. Aquatica (válaszként erre: 1. - Marcibaba)
2012. júl. 27. 08:49
szerintem sok mozgás és a kaja ami igazán hat ha fogyni akarsz. a gyógyszer nem megoldás. az uncsim 15 kg fogyott 2 hónap alatt, ha érdekel leírom hogyan.
2012. júl. 27. 08:35
Senki...
2012. júl. 27. 08:32
Ismertek-e olyan fogamzásgátlót amitől hizni nem, inkább csak fogyni lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook