Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van olyan fogamzásgátló tabletta, amitől a mell is nő? fórum

Van olyan fogamzásgátló tabletta, amitől a mell is nő? (tudásbázis kérdés)


2015. márc. 27. 11:45
Én 3.hete szedek Velgynt és már fájnak a melleim..
2015. febr. 5. 09:17
van bizony.
2011. okt. 17. 12:14
hormon feleim hormon...A központi idegrendszer működése....kérem beletúrni a válaszért...
2011. okt. 17. 12:04
passzolom, én totál hormonellenes vagyok ráadásúl "F" kosaras (most biztos utálsz)
2011. okt. 17. 12:00

Én mercilont szedek és nekem nőtt tőle, nem is kicsit. Viszont hízni abszolut nem híztam tőle. :)

Viszont mielött tablettát iratsz elötte ajánlott egy alapos viszgálat, vérvétel stb, hogy a doki a te számodra a legjobbat írja fel, mert egy nem megfelelő tablettától hízhatsz, szőrösödhetsz és köztes vérzésed is lehet és még a hormonháztartásodat is felboríthatja.

2010. okt. 9. 19:30
MELYIK AZ A FOGIGÁTLÓ AMITŐL MEGHÍZOK VAGY MEGNŐ A CICIM LÉCCI ÍRJATOK!!! ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!!:)
20. nusi85
2010. okt. 8. 09:56
Én Harmonetet szedtem, és nekem nőtt tőle, viszont ahogy abbahagytam, mintha még kisebbre ment volna össze... Egyébként mellnövelésre fog.gátlót szedni szerintem enyhén szólva is hülyeség! Még fogamzásgátlásra sem szedném soha többé, nemhogy mellnövelésre.
2010. okt. 8. 09:25
nekem pl semmi mellem nincs, és ezért kezdtem el szedni fogamzásgátlót.. tri regolt írtak fel, elszedtem 3 levelet de semmi változás, most voltam orvosnál és kértem volinát,, bnőm is ezt szedi és neki hát.... nőtt tőle :P én nem akarom,hogy nekem nagy legyen.. csak legyen kicsi mondjuk
2009. jún. 14. 01:29

De kell tabletta, ha nem akarok terhes lenni, és hogy beálljon a menzim. A gumi nem elég védelem, a spirál mellett meg sokan terhesek lettek, anya tesója is.

Meg olyan furák a hormonjaim, hogyha nem hoznák rendbe hormonális kezeléssel, akkor nem nagyon lehetne majd gyerekem szerintem.

2009. jún. 13. 08:46
Ja! Van Rubint Rékának egy felsőtest formáló tornája,abban vannak mellizom erősítő gyakorlatok.20 preces az egész.Nagyon sokat segített nálam.
2009. jún. 13. 08:44

A Dianne35-öt erre is feírják.Egyfelöl tetsztoszteront blokkoló hormon van,ami megakadályozza,hogy a tesztoszteron kifejtse a hatását,másrészt sima ösztrogén.Ez a kettő együtt eredményezi a következőket:

Szép bőr,szép haj,megnövekedett emlők.Viszonyleg alacsony hormontartalmú fogamzásgátló.De Csak addig ér valamit ameddig szeded,utána minden visszaáll az eredeti állapotra.

Szerintem ne szedj tablettát,méreg mind:-(

2009. jún. 12. 14:54
ha mellékhatásként meghízol, akkor garantáltan a melled is nagyobb lesz
2009. jún. 12. 12:46
A yasminelle fogamzásgátlótól nől a mell? A tüöbbségre hogyan hatott? Írjanak olyanok, kaik szedték, vagy szedik. Akoris ha nőtt a cicijük, akkoris ha nem. Ha igen akkor mennyit és mennyi idő alatt? :)
13. 70feba11fd (válaszként erre: 11. - MelisUK)
2008. jún. 30. 14:10
Köszönöm szépen! Igen kenem a melleim egy Sunfleur mellfesszeség növelő balzsammal már évek óta lehet azért is nem lóg a szopi után! De a masszírozást kipróbálom az még nem jutott eszembe! Mégegyszer köszönöm!:) Remélem lesz hatás!
2008. jún. 30. 14:08

Sokféle ilyen Decleor termékem van, a páromtól kaptam ezeket ajándékba. Sok olyanom is van, ami a honlapjukon nem is található meg. Pl arcápolásra van arcmosóm, arctisztító tejem, arctisztító krémem, arctonicom, 11 féle arckrémem, ebből egy arcfehérítő krém, amit a japánoknak és kínaiaknak ajánlanak, plusz szemránckrémem és naptejem. Fantasztikusak ezek a termékek, csak általában az éjszakai balzsamok és néhány krém büdösek számomra, olyan növény szagúak :) De imádom ezeket, a bőröm csodás.

Bocsi, nem ide tartozik, bármilyen más krém is megteszi, csak tényleg legyen vitaminban és zsírban gazdag.

2008. jún. 30. 14:01

A szoptatástól összement, plöttyzedt, lógós mellen semmilyen fogamzásgátló nem segít szerintem. A hormontartalom végett előfordul, h picit nő a mell, de a mostani egészésgesbb fogamzásgátlókban már kevés a hormon. Én személy szerint 5 éve szedek fogamzásgátlót, nem híztam tőle és a mellem se nőtt.

Amit a melledre ajánlani tudok, az a mellmasszázs. Minden este tusolás után használj valamilyen vitaminokban és mindenféle ápoló dolgokban gazdag krémet, tedd a kezedre és erősen húzogasd a kezed a melleden oldalról középjájba (picit felfelé), majd fentről lefelé. Ez serkenti a vérkeringést, ami nagyon jót tesz a mellnek és egy idő után feszesebb lesz tőle. Plusz a krém is táplálja. Arra figyelj, h semmi mentolos, eukaliptuszos, borsmentás dolgot ne használj, mert azok a fogyasztásra valók. Én pl rellel a DECLEOR Paris Expérience de L'age Triple Action rich cream-et használom, ez nappali arckrém, estére pedig a DECLEOR Paris Aromessence Rose D'orient night balm-ot használom, ez éjszakai arckrém. Fantasztikusan néznek ki a melleim tőle és a maszírozástól bekeményednek és feszesebbek lesznek a melleim, plusz megduzzadnak. Duplája a mellem annak, mint amilyen ezek előtt volt, bár időbe tellett. Azóta sem hagyom abba, had nőjjön még :)

Ez a masszázs egyébként egy kínai v japán mellnövesztő masszázs.

10. Pocy88
2008. jún. 30. 13:42
Minden fogamzásgátló kicsit megváltoztatja a nőket a hormon-tartalom miatt. Én is híztam tőle, észre se vettem igazából....hozzáteszem 5 hónapja szedem.
9. 70feba11fd (válaszként erre: 6. - Triniti1020)
2008. jún. 30. 13:32
Köszönöm szépen!:)
8. 70feba11fd (válaszként erre: 7. - Supin)
2008. jún. 30. 13:31
Én csak azért szeretnék nagyobbat, mert a három gyerek után teljesen összement! Nem lóg meg ilyenek, csak a tartalma eltünt! Szeretném ha olyan lenne, mint régen! Csináltatni nem csináltatnám meg, mondjuk pénzem sincs rá! Csak a régi melltartóim legyenek jók!
2008. jún. 30. 07:39
Nem értem miért akar valaki nagyobb mellet, A nagy melegben pl kifejezetten rossz.
2008. jún. 29. 21:40
Yadine-barátosnémnak ettől kezdtek el nőni a cickói de rendesen, most, pedig hogy abbahagyta össze is estek...
2008. jún. 29. 19:00
szerintem nincs...:(
2008. jún. 26. 18:55
Köszönöm szépen! Igen mindenképp megyek orvoshoz csak kíváncsi voltam kinek mi a tapasztalata! Félek ilyen kéréssel hogy nőjön tőle a mellem elhajt a doki! Na majd meglátom mi lesz!
2008. jún. 24. 17:28

Szerintem akkor is a legjobb ha a dokit kérdezed meg előbb, mert lehet, hogy a melled nőne attól amit itt ajánlanak neked, de lehet, hogy a feneked, a combod és a hasad is!

A fogamzásgátlót be kell állítani, hogy ne induljon meg hízás, nem úgy van, hogy egyet felírnak aztán azt szeded, az attól függ, hogy mennyire válik be a te szervezetednek!

2008. jún. 24. 17:25
Segítsetek csajok! Előbb benneteket kérdezlek meg aztán majd a dokit! Ugyanis olyan fogamzásgátlót keresek, amitől a mell is nő! Tud valaki ilyet, mik a tapasztalatok, melyiket érdemes szedni? Előre is köszi!
2008. jún. 24. 17:23
Fogamzásgátló tablatta!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook