Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ismerkedéskor biztos jó, ha túl őszinte vagy? fórum

Ismerkedéskor biztos jó, ha túl őszinte vagy? (beszélgetős fórum)


2020. jan. 22. 16:55
Hazudni nem kell, max. annyit mondanék bizonyos esetekben, hogy szerinted túl korai még erről beszélni. Majd inkább máskor!
2020. jan. 20. 20:28
Biztos jó.
10. Szabokisandi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 20. 20:22
Érdekes kérdés. Az én esetemben nem egy tulajdonságról, hanem egy állapotról, élethelyzetről van szó. Tudtam az elején, első körben pont emiatt nem kezdtem vele semmit. Aztán mégis. Most pedig könnyen lehet, hogy emiatt lesz vége. Amikor emiatt felmerültek a problémák, eszembe jutott, hogy hallgathattam volna az első megérzésemre. Mert igy baromi fájdalmas lesz véget vetni neki.
2020. jan. 20. 18:39

Szerintem mindenképp az a fontos, hogy már az ismerkedés közben is magunkat adjuk és ne megjátszuk magunkat. Ezt hívhatjuk őszinteségnek is.


Szerencsére az én férjem olyan, amilyennek mutatta magát, a nem kevés idegesítő tulajdonságával együtt és a roppant jó humorával:D Nekem is van jó néhány idegesítő szokásom természetesen;), de úgy tűnik, mi így szeretjük egymást.

2020. jan. 20. 18:10
Nincs
7. f978ed8ac1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 20. 18:02

Hát nem tudom ... nekem nagyon fura lenne az olyan ismerkedés, hogy a felek elkezdenek beszámolni a másiknak a jó is rossz tulajdonságaikról "túl őszintén" :D

Vagy csak én nem értem ... :DDD


A legelején felruházzuk a másikat minden jó tulajdonsággal, aztán kiderül szép lassan, hogy hiba nélküli ember nincs. Ha valakit a hibáival együtt tudsz elfogadni és szeretni, ő lesz az igazi. Meg te is neki.

2020. jan. 20. 11:46

Én úgy vagyok vele, hogy nem árulnék zsákbamacskát.

Viszont nincs a páromnak rejtett hibája. Asszem 15 év alatt kiderült volna.

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 19. 20:33
A te párodnak vannak olyan tulajdonságai, ami miatt nem jött volna össze, hogy egyáltalán komolyabban megismerd?
2020. jan. 19. 19:56
Azért attól is függ, mi az hiba,az illető számára mennyire tolerálható.
3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 19. 19:37

Minden embernek vannak hibái.

Ha tetszik az illető megérdemel annyit hogy ne a rossz tulajdonságára koncentráljak hanem megismerjem a jókat!

2020. jan. 19. 19:10
Nincs.
2020. jan. 19. 19:05

Így is feltehettem volna a kérdést:

Volt vagy van a párodnak olyan tulajdonsága, ami ha már a legelején kiderült volna nem jöttél volna össze vele, de így, hogy utólag derült ki, mikor már belé szerettél nem szakítottál emiatt?

Remélem nem csak én értem a kérdést! :))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook