Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Még az ismerkedésünk elején vagyunk, amikor én még... fórum

Még az ismerkedésünk elején vagyunk, amikor én még... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

23. Rosszfiú (válaszként erre: 22. - Krisztikrisz)
2022. okt. 9. 18:42
Azt is figyelembe kell venni, hogy elvált ember. Ott már volt trauma, ami rendeződik, de alapjában óvatosabban viszonyulnak már egy új kapcsolathoz. Ez nem tekintendő hibának, sem hátránynak, egyszerűen a személyiség változása.
2022. okt. 9. 17:15

Ez már nem a tini korszak.

Lehet hogy működni sem fog így.

2022. okt. 9. 17:11
Idővel Te is lehet első a társ-kategóriában, a gyereke is a gyerek-kategóriában. Az viszont bántó, amikor egyik ember elvárja/elfogadja a másik embertől a feltétlen odaadást, miközben az, akitől elvárja, kiköveteli, csupán "másodhegedús" marad(hat) 1 kapcsolatban. Persze minden kapcsolat más és más. Gondold végig. Szia!
2022. okt. 9. 15:11
Ez a normális, sztem próbáld meg úgy felfogni h mennyi szabadidőd van mellette. Ha neked meg ez így nem jó keress mást. Vagy legyél csak szerető....
19. michelle.r (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 9. 11:19

Te csak rövid ideig vagy az életében, a lánya, amióta megszületett. Ha a kapcsolatotok tartós lesz, gondolom lesznek közös programok a gyerekkel is.


Ha nem viseled el, hogy nem hanyagolja miattad a gyerekét, tényleg nincs más megoldás, mint hogy gyerektelennel kezdj.

18. pencil
2022. okt. 9. 11:06
Teljesen normális így a kapcsolat elején. Majd eljön az idő, amikor összehoz a gyerekkel, onnantól lesznek közös programok, hétvégék. Ha felelősségteljes apa, soha nem fog lemondani a gyerekéről. Egy nő, aki vélhetően anya szeretne lenni egyszer, legyen toleráns ha egy gyermekről van szó. Ha ez nem megy, keress nőtlen, gyermektelen pasit.
17. Rosszfiú (válaszként erre: 15. - Bichi)
2022. okt. 9. 10:20
Nem az a lényeg, hogy van nincs. Ez nem kényszer dolga. Ha együtt tudunk működni együtt fogunk, ha nem akkor meg nem. Egy elvált apa felelős a gyerekéért ezt meg kell érteni, ez több mint az, hogy csak együtt vagyok a gyerekemmel. Felfog nőni apaminta nélkül, és roncs lesz egy világban, mert nem tud azonosulni vele. És ez felelősség, hogy ne így legyen. ezt nem írhatja felül egy új csaj sem. A dolgok változnak, de ehhez idő kell. Nem érdemes senki fejére nőni már az elején. Ezt a panaszkodó nőnek irtam.
16. bozsu55 (válaszként erre: 12. - E620d9d97b)
2022. okt. 9. 10:09
Itt a piros pont.
15. Bichi (válaszként erre: 14. - Rosszfiú)
2022. okt. 9. 10:07

Gondolom ezzel a hozzáállással nincs is melletted senki.

De ha a haverokat összehasonlítod egy gyerekkel, akkor vélhetően gyereked sincs...

14. Rosszfiú (válaszként erre: 12. - E620d9d97b)
2022. okt. 9. 09:44
Erre én azt mondom. A csajom lehet királynő,- ha megérdemli. De a király én vagyok. Akinek ez nem tetszik az küzd vagy csomagol. És jobb ha az elején, mert nem kell futni a felesleges köröket.
13. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 9. 09:38
Hany eves a gyerek? Kozben azert van uzenet, telefon stb, vagy vmi?
12. e620d9d97b (válaszként erre: 11. - Rosszfiú)
2022. okt. 9. 09:38
Ez az, elvált ember, gyerekkel. Vannak jobbak. Ha nincs ideje egy nőre, akkor maradjon egyedül, nevelje a gyerekét. Mindenki jobban jár.
11. Rosszfiú (válaszként erre: 10. - E620d9d97b)
2022. okt. 9. 09:27
Ez csak egy példa volt, irhattam volna, hogy elmegy pecázni, vagy más hobbi. A pasi elvált ember, egy értéke biztosan megmaradt az a lánya, ő mindig is első lesz.Ha tanult a hibákból, nem hagyja ott hisztizzen az új csaj, mert ő akar lenni az első. Vannak ám más nők is, nem kell betojni.
10. e620d9d97b (válaszként erre: 8. - Rosszfiú)
2022. okt. 9. 09:18
Egy felnőtt férfi életében nem a haverok az elsők. Amelyiknek igen, az haverozzon, ne nőzzön. Normális nőt úgysem talál.
9. secret8 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 9. 09:13

Nyilván nehéz neked, de ez egy normális, felelősségteljes apa esetében így marad, ezzel meg kell barátkoznod.

Mindig a gyereke lesz az első. Ha nem tudod elfogadni, tényleg jobb, ha nem bonyolódsz bele még jobban.

8. Rosszfiú (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2022. okt. 9. 09:11
Annak meg ott a haverok 😁 Nem olyan könnyű ez. 😀
7. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 9. 09:03

Nem szeretnélek elszomorítani, de elvált, gyerekes esetében ez normális felállás. Gyerekkel törődni kell, ha már létrehozták. Képzeld el, milyen nehéz lenne neki, ha nálatok is baba születne. Össze kell ismertetni a féltestvéreket 🙂

Királylányos álmoknak vége.

2022. okt. 9. 08:56

Nehéz.

Neki is, mert nem szakadhat ketté.

Nem tudom milyen idős a gyermek.

Tarts ki, hívd,messengerezzetek, kommunikáljatok.

Mond el neki, hogy szeretnél több időt, minőségi időt vele tölteni, hogy igazi kapcsolattá válhasson ami elkezdődött.

S ha nem döjfösen reagál, nem nyafogónak tart, akkor megoldjátok.

Sok sikert!

5. Rosszfiú (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 9. 08:50
Majd megszokod 🙂 Vannak fontosabb dolgok, ilyen a gyerek szerete. Én is így cselekednék, aki nem tud várni a sorára az csak szenvedjen.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2022. okt. 9. 08:31
Igen, mondani könnyű. Sok ismerősömnek én is ezt mondogattam, egészen addig, míg nem kerültem én is ebbe a cipőbe…
3. andi6020 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2022. okt. 9. 08:02
*kezdj
2022. okt. 9. 08:02
Kezd olyannal, akinek nincs gyereke.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook