Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ismerkedés, kapcsolat fórum

Ismerkedés, kapcsolat (beszélgetős fórum)


1 2 3
85. lilla&korvin (válaszként erre: 84. - Picurrri)
2012. máj. 24. 16:13
Köszi a bíztatást!
84. picurrri (válaszként erre: 83. - Lilla&korvin)
2012. máj. 24. 13:53
Sajnalom, hogy igy alakult.. de igen, fogsz talalni valakit, biztos vagyok benne. Van egy fiu ismerosom, akinek tetszik egy no, es az is hasonlo helyzetben van mint Te. Ne add fel, rendbe jonnek a dolgok:).
2012. máj. 24. 12:21
Én 3 és fél évvel ezelőtt azt hittem megtaláltam azt a férfit, akivel összeillek. Mindent megtettem annak érdekében, hogy nyugodt családi életet éljünk. Sok mindenbe belenyugodtam, és hagytam, hagy menjen szabadon, ahova szeretne. Nem akartam, hogy ő is a négy fal között üljön, hisz elég stresszt kap a munkahelyén, eressze le a fáradt gőzt a barátokkal. Na ez nem jól sült el. Arra gondoltam, hogy egyszer majd megunja az elmászkálást, és vágyik haza a fiához és a szerető feleségéhez. De ennek az ellenkezője történt. Egyik nap azzal szembesültem, hogy neki a szabadság kell. Megérezte a szabadság ízét, és eltaszított minket. Most itt állok egyedül egy kicsi gyerekkel, és nem tudom elképzelni, hogy más férfi feküdjön mellém az ágyba. Mindenki azt mondja, hogy majd jön egy másik. De mi van akkor, ha mégsem? És persze a mai világba lehet olyan normális férfi, aki elfogad egy elvált nőt egy kicsi gyerekkel?
2012. máj. 24. 10:40
Sziasztok:).. en is szeretnek kis segitseget kerni.. megismerkedtem egy pasival kb. 1 honappal ezelott egy szorakozohelyen. Elkerte a szamom, nem igazan akartam belemenni, mert most lett vegen egy tobb eves kapcsolatomnak es neki is. Vegul megadtam neki, majd par nap mulva felhivott, es talalkoztunk. Kicsit tavolsagtarto voltam es azt mondta nem ert, de nagyon tetszem neki, es szeretne meg latni. Meg egyszer talalkoztunk kb. 1 hetre ra, ugyanez volt a helyzet, pedig nagyon tetszett. Par napja talalkoztunk utoljara es akkor mar sokkal kozvetlenebb voltam, neha hozzabujtam, akartam h lassa h van nemi eselye. Akkor ugy is tunt h minden oke, csakhogy azota masnap irt, es 2 napja semmi. Szerintetek?
81. hubi72 (válaszként erre: 77. - 2caf8744b6)
2012. máj. 23. 22:00
Ha tudnám akkor már nem lennék itt! És nem volnék egyedül! Az az igazság hogy sokkal fiatalabbnak néznek mint amennyi vagyok és eléggé pörgős is és ezért fiatal lányok kerülgetnek! De sajnos velük nem sok mindent lehet kezdeni! Az idősebbek meg nem állnak szóba velem! Volt egy barátnőm nem túl régen 20 éves volt! De komolyságról nem lehet beszélni! nem tudom mit tegyek!
2012. máj. 23. 18:39
30-40 közötti Nő vs. 22-es Fiú?
79. 2caf8744b6 (válaszként erre: 78. - Hubi72)
2012. máj. 23. 13:19

Zsák utca??? Nem hiszem el!!! Ha rendesen közeledsz a hozzád hasonló nőkhözz,gondolok itt korra lehet nem jösz be 10-ből 9-nek de egynek biztosan. És az az egy a lényeg.

Ahozz sok mindent kéne tudni rólad, hogy azt írjam ezért vagy azért vagy ez a baj vagy az a baj.

78. hubi72 (válaszként erre: 77. - 2caf8744b6)
2012. máj. 23. 12:55
Hát szeretném tudni én is! Nem hiszem el hogy nincs senki sem aki meg akarna ismerni! Pedig így van! És nem tudom mi az oka! Szerintem teljesen normális vagyok! Bár én mondhatok akár mit úgy sem hiszik el addig amig meg nem ismernek! De azt meg nem akarják! Zsákutca!
77. 2caf8744b6 (válaszként erre: 73. - Hubi72)
2012. máj. 23. 12:05

Tényleg az a baj, hogy az egyedül élő nők vonzák a hülyéket!!!!

De ez azért van mert az egyedül élő nőről azt hiszik a férfiak, hogy az ő szintjükön van vagyis ö is hülye.

A társ kereső oldalakon biztos már hallotál róla, milyen mocskos gyalázatos ajánlatokat tesznek a nőknek. 50-60 éves nőnek 30-25 éves vagy 70-éves tesz ajánlatot. Ugye van fogalmad róla, hogy milyen az ajánlat.

Miért is mert hülyének nézik.

Ezek fügvényében azt mondjuk vonzuk a hülyéket.

Persze van külömbb is mint pl te. Nem iszól nem dohányzol csúnya sem vagy. Akkor veled mi a baj???? Tényleg mi a baj veled????

76. 55a05b8a19 (válaszként erre: 73. - Hubi72)
2012. máj. 16. 11:19
Szia.Ne álltalánosits,bár valahol mégis van benne valami,sokszor van a nökkel is probléma,de nem mindenki ilyen,én sem,én is voltam,vagyok,fent társkereső oldalon,na,én is elmondhatom ugyanezt amit leirtál,csak én a férfiakról,engem is megnéznek,de még egy sort sem kapok válaszként,pedig én sem tartom magam,sem csunyának,mások szerint sem vagyok csúnya pl.ismeröseim,nemtettem fel agyon retusált képet magamról,sem festék,csak önmagam,és még sem,pedig,57 éves vagyok,158cm,48 kg,sokan mondják,pl.nők,de irigyellek az alakodért,és mégis egyedül vagyok,igaz,már egyre kevesebb lessz az önbizalmam,az évek meg mennek,de nem csak felettünk,a férfiak felett is,csak ök ezt nemlátják,vagy nemakarják látni,tudni,soha nem állitottam magamról hogy én hibátlan vagyok,én is ember vagyok,hibázom,mint mások is,és tévedek is olykor,káros szenvedélyem a cigi,semmi egyébb,de nem vagyok láncdohányos,és ettől még bűnöző sem,de ez már haddmaradjon meg nekem,mint szenvedély.Bocs,köszi hogy reagáltál a soraimra.
75. 55a05b8a19 (válaszként erre: 74. - 83e25137af)
2012. máj. 16. 11:04
Szia,közönöm a biztatást,jolesik,tudom a fiataloknak sem könnyü,de nekünk aztán valóban nehéz,a legrosszabb az egészben,hogy nagyon hamar lecseng ki a barát,és ki nem.Kitartást neked is,ha meg már van párod,akkor sok sok jot,kivánok neked,nektek.
74. 83e25137af (válaszként erre: 71. - 55a05b8a19)
2012. máj. 16. 09:35
elárulom neked hogy évekig erről szóltak a napjaim... 20-on évesen... szóval tudom kb milyen érzés társ nélkül, egyedül, elveszetten.. de ne add fel! a remény mindig megmarad!
73. hubi72 (válaszként erre: 1. - Mirandolin)
2012. máj. 16. 08:57
Az a baj veletek nőkkel hogy vonzátok a hülyéket és a normális férfiakat meg nem veszitek észre mert azok nem olyan feltünőek! Én is párt keresek magamnak de az internetes társkeresőkben csalódtam mert még válaszra sem méltatják az embert! Ezek után mit várjunk egymástól? Vagy olyan csúnya vagyok hogy nem kellek senkinek? Erre mondjatok valamit! Normálisnak érzem magam! Nem iszok nem dohányzok!
72. 55a05b8a19 (válaszként erre: 65. - 55a05b8a19)
2012. máj. 15. 13:24
Bocsi,leirok egy egy esetet,még tavaly volt a Lidl-ben,ahogy mentem a sorok közt,láttam hogy egy pasi többször,megnéz,és ugyanazokat a sorokat járja amit én,majd mellém szegödött,kérdeztem?ismerjük talán egymást?válasz,nem,de megismerkedhetünk,kint megvár,és beszélhetünk,mire én,szerintem itt is beszélhetünk,pár szó,kiderült,nős,gyereke van,csak szeretne egy laza kapcsit,mondtam,köszi,erre nemvagyok vevő,te tudod,mondta ö,és ezzel el is viharzott.a másik,néha nagyritkán megengedek magamnak egy szinházba menést,mert szeretek szinházba menni,gondoltam,ez az ahova egy nő egyedül is elmehet,hát,én voltam az eggyetlen aki egyedül volt,oda is társasággal mennek az emberek,nagyon kinosan éreztem magam amig az elöadás elnem kezdödött,a müsor nagyon jo volt,de utánna,irány a ruhatár,és spuri haza,azota szinházban sem voltam.
71. 55a05b8a19 (válaszként erre: 70. - 83e25137af)
2012. máj. 15. 12:54
Bocsi,nem azt irtam hogy 20 évesnek könnyü,csupán azt hogy koruknál fogva talán könnyebb.a huszon évesnek biztossan vannak barátnöi,akivel még nyugodtan ellehet menni bulizni,én sem keresem görcsössen a társat,probálkozom csupán,de azért hidd el,57 éves vagyok,van pár barátnöm,dolgoznak,unokáznak,társuk van,stb.az én párom elhunyt,szerinted 57 évessen hova is mehet el egy nő??ja persze,lehet róni az utcákat,fel és alá,csak ugy céltalanul,van más lehetöség is,csak ahhoz meg pénz kell,pl.nyaralás,utazás,hidd el,nem a királyfit keresem,csak egy embert,aki szeretne,és viszont,tudod milyen az amikor arról szolnak a napjaid hogy elmész a boltba,ami nekem pl.100 méter,aztán haza,és marad az állandó egyedüllét,a tv,amiben nem sok sz@r van,és a net,már lassan bekattan az ember,a tél iszonyat volt,gondoltam,majd jön a joidő,kilehet mozdulni,és jobb lessz,hát nem igy van,a külömbség annyi hogy most nem kell fűteni.senkinek sem könnyű,de a mi korosztályunknak sokkal nehezebb,hidd el.
70. 83e25137af (válaszként erre: 67. - 55a05b8a19)
2012. máj. 15. 10:48

Én se úgy értettem hogy a 4 fal közt üljön karba tett kézzel, de a görcsös kutatás nem vezet sehova, max egy kényszeres ám boldogtalan és ki nem fizetődő kapcsolatba... kicsi a százalákos esélye hogy így találja meg valaki a nagy őt.. de matematikailag nem lehetetlen :)


a kor meg... én 20-on éves vagyok noha nem sokáig már és nekem soha nem volt egyszerű dolgom. egyetlen 2 éves kapcsolatot tudok felmutatni a többi... kár is pazarolni rá a szót... tehát akkor kinek is egyszerű???

69. 83e25137af (válaszként erre: 62. - C5742a1d9f)
2012. máj. 15. 10:40
akkor rossz jelleműek közt keresgélsz :)
68. 55a05b8a19 (válaszként erre: 33. - Mirandolin)
2012. máj. 15. 09:21
Igazat adok neked,én is ugyanabba vagyok amiben te,van a TWOO,probáltad??na az sem semmi,nem festem magam,nemtettem fel agyon retusált képet,csak önmagam,az elözö képek kissé rosszabbul sikerültek,addig naponta,többen megnézték a profiloldalam,lecseréltem,ami most fent van,azok jobbak,most senki nem keres,nemkönnyü megérteni a férfiakat sem,pl.65-70 éves pasi keres 30-35 éves nőt,akkor az 57 éves nő,hány éves pasit keressen??
67. 55a05b8a19 (válaszként erre: 37. - 83e25137af)
2012. máj. 15. 09:11
Igazad is van,meg nem is,ha nem is keresel,nem is találsz,persze vannak kivételes esetek,hogy az utcán is belebotlasz valakibe,de ez is ritka,és akkor meg ez sem bizti semmire,igaz,az is számit hogy fiatal vagy e,vagy már tul bizonyos koron,a 20-on éveseknek valóban nagyobb az esélyük.
66. 55a05b8a19 (válaszként erre: 50. - C5742a1d9f)
2012. máj. 15. 09:04
Aki egyedül él,és már a gyerekei kirepültek,tul van az 50-en,nemvárja senki,semmi,az mit veszithet??Szerinted mi a jobb??Ha mégis megtalálod a párod és szeded a sátorfádat,és adsz egy esélyt magadnak,vagy a hátralévő életedet leéled egyedül,senki nemnyitja rád az ajtot,legfeljebb a postás csenget ha levelet hoz,ez szerinted élet??
65. 55a05b8a19 (válaszként erre: 40. - Mirandolin)
2012. máj. 15. 08:58
Igazad van,arra valoban nemlehet várni hogy majd valaki becsenget az ajton,sajnos nagyon sz@r ez a világ a fiataloknak is,az 50-en tuliaknak meg még nehezebb,egy 50 éven tuli nőnek,nem sok esélye van a kimozdulásra,te pl.hova is tudnál menni mondjuk ha szorakozni szeretnél egy kicsit??sehova,gondolok itt olyanra,hogy bál,buli,stb.
64. 55a05b8a19 (válaszként erre: 44. - 83e25137af)
2012. máj. 15. 08:44
Szia,eggyetértek veled,hagyjuk meg a ""vadászatot""a férfiaknak,amit könnyen megkapnak,az már nem is kell,és érhetö is,ebben a fene nagy szabadosságban pont a nök rontották el a dolgot,bocs ha tévedtem.
63. 55a05b8a19 (válaszként erre: 57. - Val88)
2012. máj. 15. 08:39
Szia.Mit kellene tenni a férfinak??Semmi különösset,a nöt nem megismerni kell,hanem szeretni,és ugyan azt adjuk vissza,szeretetet,nemakarunk átváltoztatni,de forditva is igaz kell hogy legyen,és akkor müködhetne,szerintem.
62. c5742a1d9f (válaszként erre: 61. - 83e25137af)
2012. máj. 14. 21:08
Miért is? Ha kérdezik előadja a regék és mondák könyvét a rendes udvarias tisztességes férfiúról. Két hónap múlva már egy homlokegyenest ellenkező jellemű mellett feszít.
61. 83e25137af (válaszként erre: 60. - C5742a1d9f)
2012. máj. 14. 20:11
látod? máris rossz oldalról közelíted meg a dolgot..
60. c5742a1d9f (válaszként erre: 59. - 83e25137af)
2012. máj. 14. 20:06
Az hogy a nők mit értékelnek, az egy külön sztori...
2012. máj. 14. 19:53
fiúk, egyszerű.. egy férfi legyen önmaga és találja meg azt a nőt aki ezt értékeli. a recept ugyan egyszerű de sokan mindig meg akarják variálni és a végeredmény katasztrófa :)
58. c5742a1d9f (válaszként erre: 57. - Val88)
2012. máj. 14. 19:44

Na erre kíváncsi vagyok. Aztán úgysem az számít...

:P

57. val88
2012. máj. 14. 18:33
Mit jelent az, hogy normális? Mit kell csinálni a pasiknak, hogy nektek megfelejenek? :)
56. 8e9170fe09 (válaszként erre: 1. - Mirandolin)
2012. máj. 14. 18:28
Az nem jut mindenkinek!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook