Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeritek az instant hajfestékeket? fórum

Ismeritek az instant hajfestékeket? (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 5. 07:47

Senki nem ismer ilyen termékeket?

Az sem baj, ha nem túl tartós, a lényeg, hogy ne legyen tele mindenféle káros dologgal!

7. Safirah (válaszként erre: 5. - 57e30dd35c)
2008. nov. 4. 17:19
De én már nem akarom festeni épp csak addig "bemosni" valamivel, amíg nem fog ennyire elkülönülni a szőke + barna egymástól....
6. Safirah (válaszként erre: 3. - Takiné Mariann)
2008. nov. 4. 17:17
Most néztem a neten, hogy te a "sárga dobozos" Palette-t ajánlottad.... Na, én még annál is "ártalmatlanabbat" keresek, úgyhogy sajnos ez nem jó....:(( De azért köszi a választ!
2008. nov. 4. 17:12
A hajszinezőről van szó végül is mert én ilyet használok már 2 éve nekem havonta kell festeni bár barna a hajam eredetileg és vörösre szoktam festeni ja és 2 naponta mosom a hajam .Én palette-t használok.Ez vált be meg én nem vettem észre ,hogy nagyon kárositaná.
4. Safirah (válaszként erre: 3. - Takiné Mariann)
2008. nov. 4. 17:10
Köszönöm, utána fogok nézni ennek a márkának, bár én egyébként barnát keresek... Szőkéről növesztem le a hajam az eredetire (barnára), de már semmivel nem akarom festeni, max valami minden mentes instanttal... És már nagyon csúnya, ahogy le van nőlve...:((
3. Takiné Mariann (válaszként erre: 2. - Safirah)
2008. nov. 4. 17:06
Én a Palette Color Tone Creme-et használom, abból a szőkítőt. Azt írja, hogy 24 hajmosásig kitart, de amíg 24szer megmosod a hajad, addig bőven lenő. Ha felkened, nem kell félned, hogy leégeti a hajad, mint a rendes hajfesték. Annyi a hátránya (szerintem), hogy ha sötétre akarod festeni a hajad, akkor az ki fog fakulni. Ha szőkíted, az nem fakul ki! A Rossmann-ban sokszor akciózzák, úgy 460ft.
2008. nov. 4. 16:58
Van valakinek tapasztalata instant hajfestékekkel? Mennyire tartósak? Valóban nem ártanak a hajnak? Pontos márkát tudnátok ajánlani?
2008. nov. 4. 16:57
Ismeritek az instant hajfestékeket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook