Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ismeritek az Ikariam nevű netes játékot? fórum

Ismeritek az Ikariam nevű netes játékot? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
2009. ápr. 20. 17:27
Esküszöm, hogy nincs fosztani való, mert már mindenkit lefosztottak:( Kémkedek én, mint állat, de fölösleges:( Nem baj, legalább te élvezkedhetsz:)))
877. coline
2009. ápr. 20. 17:25

Kémkedjél! Ne csináld már, hogy nincs senki akiket foszthatnál.

Mirr Murrka!:)

Szövetségben vagyok, de most belekóstoltam egy kis fosztogatásba.:) De nagyon élvezem! Igaz most emberemre akadtam, de én kerestem egy kicsit erősebbet, mint akiket eddig fosztottam.:)

zetán vagyok.

876. Kriszti0711 (válaszként erre: 873. - Coline)
2009. ápr. 20. 17:18

Örülök,hogy élvezed:) Te kis "perverz":)))

Én is nagyon tudnám élvezni, ha lenne kit fosztanom, de nincs:( Ezért kuporgatok 1000-el:(

2009. ápr. 20. 17:15

ha van kedvetek, és a gamma szerveren van városotok, keressétek meg a Respect szövetséget. :D

Oda jöhettek tagnak, nálunk folyamatos a nyersanyagcsere.

2009. ápr. 20. 17:14

Őőőőő...

coline, az ambrózia helyett gondolkodtál már szövetségen? :DDD

Többek között erre találták ki, az ingyenes 1:1 nyersanyagcserére.

Persze a fosztás az nem cserélhető le semmire. :))))

873. coline
2009. ápr. 20. 10:50

:)

Nagyon belejöttem a fosztogatásba! Remélem nem leszek kidobva ezért. Ma is egész nap csak fosztogatok!

Szét nézek a körülöttem lévő szigeteken,kémet küldök, majd megnézem a tábornoki pontját és ha nulla,akkor csak egy pár parittyást küldök és szeva!:) Sokkal gyorsabb így nyersit szerezni! Persze egy embert, csak egyszer fosztok ki!:)

Olyan genya vagyok, de most ezt élvezem!:)


Veronika! Közeleg a nagy nap! Hogy vagy? Képeket majd kérünk ám! Ja és ha virtuálisan is,de kérünk a tortából egy szeletett!:);D

872. Kriszti0711 (válaszként erre: 871. - Coline)
2009. ápr. 19. 13:30
Jó Neked, hogy tudsz fosztani, mert nálam hiába vannak inaktívok, mindig le vannak fosztva:( Megelőznek:( Egyébként én is szeretek fosztogatni:) Elég nehéz így játszani, de majd lesz valahogy:) De, én tuti nem fogom feladni,amennyit szenvedek!:)
871. coline
2009. ápr. 19. 13:20

Nagyon lassan!

De két napig fosztogatásból éltem!:)))

Fosztogattam, és majdnem rabja lettem!:)))

Vannak körülöttem inaktív tagok (szürkék)és láttam, hogy a bányákból termelnek, de nem játszanak, na őket fosztogattam!:))) Nem volt rossz döntés!:)

870. Kriszti0711 (válaszként erre: 869. - Coline)
2009. ápr. 19. 12:53

Szia!

Mi a helyzet veled? Hogy megy a városépítés? Nekem lassan:(

869. coline
2009. ápr. 19. 12:44
Én nem vettem még ambróziát, és nem is fogok! Anélkül fogok játszani!:) Ha nem boldogulok, akkor megválok a játékól.
868. Kriszti0711 (válaszként erre: 865. - 7934d1ac97)
2009. ápr. 19. 09:30
Az Ambróziáért sajna fizetni kell. Ambrózia nélkül is lehet játszani, csak kicsit nehezebb.
2009. ápr. 19. 09:28

Szia!

Én játszok vele. Ha segítség kell szólj nyugodtan.

2009. ápr. 19. 09:28
én elkezdtem de én is megakadtam kb itt és töröltem magam:D
2009. ápr. 19. 09:28
Tegnap regiztem be, és nem értem még hogy az Ambrosia az miként hogysmint? Szóval ez most komoly hogy nekem igaziból kell fizetni azért hogy legyen Ambrosiám? Enélkül nem is lehet majd játszani?
2009. ápr. 17. 15:52

Sziasztok!

Ahogy látom senkinek sem könnyű:( Én is mindig márvány hiányban szenvedek:( Gondolkoztam egy 5. márványos városon. Aztán arra jutottam, hogy nem tudnám a korrupciót helyre hozni,szval nem lesz egy hamar még egy városom:(

Akinek kell kén szívesen küldök, csak szóljatok:)

2009. ápr. 17. 15:25
Na, nekem mostmár fám van sok, márványom meg alig :S Kénem nincs és nem is volt, de most nem kell még. Borom is csak annyi van, hogy pont tudom mind3 városban itatni a piás bandát:)
2009. ápr. 15. 14:06

Sziasztok lányok!


Ahogy olvasgatom a z üziket, látom sehol se jó a helyzet. a mi szövinkben megvédik a kicsiket, de csak akkor, ha van valamennyi hadserege,tehát valamennyire védeni tudja magát. Sajna a márvány nálunk is kevés, én bor probálok cserélni,eladni, de senkinek nem kell.Én most fosztogatom a körülöttem lévő inaktivokat,abból csurran-csöppen valami.

Egyébként jól vagytok, kivel mi történt mostanában?

861. coline
2009. ápr. 15. 10:08

Sziasztok!:))


Még várok egy kicsit! Most tán lesz valami. Talán fosztogatni fogjuk a nem adományozókat, addig amíg nem adakoznak....szerintem!:)

Az ajánlatodat megfontolom! Köszönöm!:)))

860. Kriszti0711 (válaszként erre: 859. - Veronika27)
2009. ápr. 14. 18:28

Akkor nálatok tényleg jó a szövetség:)

Én sem panaszkodhatok, de azért nem a legjobb.

Coline, sztem menj át:)))

859. Veronika27 (válaszként erre: 857. - Coline)
2009. ápr. 14. 18:21

Gyere át hozzánk:)

Változások vannak nálunk. leszakadtunk a főszövetségtől, így változni fognak a szabályok, kötetlenebb lesz szerintem. A csapatunk mostmár nagyon jó, páran elmentek, de ettől mégjobb lett. Összetartunk, fejlődési verseny van, minden héten a legtöbbet fejlődött tag kap minden játékostól egy hajónyi nyersanyagot. Gyere coline, nem bánod meg:)

858. Kriszti0711 (válaszként erre: 857. - Coline)
2009. ápr. 14. 17:37

Szia!

Mi az, hogy tehetetlenek?

Küldjek egy kis ként, sajnos másom nem nagyon van:(

857. coline
2009. ápr. 14. 17:24

Sziasztok!

Igen szövetségben vagyok!De tehetetlenek!Szerintem! Rossz azért így játszani!:(

2009. ápr. 14. 16:52

Sziasztok!

Hát, látom Ti sem vagytok jobb helyzetben, mint én:(

Ha, kell kén én küldök szívesen, abból van rendesen:)

Nekem a márvány hiánycikk állandóan:( Fám még csak akad, de ez a márvány:(

A pénzem is fogytán van, vmit mindig kell vennem:(

2009. ápr. 14. 08:53

Szövetségben vagy?

Úgy tudom, hogy aki nem adakozik a bányába, azt lehet támadni. De érdeklődj utána.

Én mindig veszek fát a keriposzton. Várok egy jó ajánlatra, aztán lecsapok rá:) Kénporom abszolút nincs, a hadseregem kész és nem is foglalkozok vele. Kristályból most lesz meg az utolsó adag, ami a műhelybe kell a hadsereg fejlesztéséhez, aztán a többit elkezdem árulni, hogy legalább aranyam legyen, amin fát tudok venni.

854. coline
2009. ápr. 14. 08:35

Szia!

Nekem is kevés van mindig belőle,nem értem hogy a francból lehet fejleszteni, mikor szinte csak adományra elég! Senki nem adományozik a szigeten ill. velem együtt csak hárman vagyunk, akik adunk be fát, és ez nagyon lelassítja a termelést! Sajnos!

Írtam körüzit, de semmi változás!:(((

Most akkor én se adakozzak?:(

Nem építettem semmit pár napja!:(

Na, de nem is érdekel!Annyira!:)

2009. ápr. 13. 20:24

Szia! Én itt vagyok:) Fejlesztgetek, amit tudok, de mindig fát kell vennem, sosincs elég.

A kocsmákat felfejlesztettem, mindenhol eufórikusak :D

852. coline
2009. ápr. 13. 18:57

Na, egy része sikerült csak!:DDDDDDDDD


=& #9829;<-------- Ezt ne vegyétek figyelembe!:)

851. coline
2009. ápr. 13. 18:53

Halihó!

Segítség! Magam maradtam a topikban!=O =0 ☻+☺=☺☺☺☻☻☻=♥♥♥♥♥♥


Hogy vagytok? Hol vagytok?:)

Na puszika!:)

850. coline
2009. ápr. 7. 18:29

Sziasztok!


A kerposztról is elviszi!:((

Mi újság van azóta?:/

Le kellet állítanom ahhoz, hogy tudjak venni bort ezeknek az alkeszeknek!:(

Most megint fejlesztek ezerrel !:)De úgy unom, hogy nem haladok egyről a kettőre!:(

Jó éjt! Én megyek,mert az emberem kikel a hitéből!:)


Sziasztok!:)

2009. ápr. 6. 18:21

Szia!

Én még azért ott nem tarok, hogy a tudósaimat leállítsam, de spórolok, ahol tudok.

A bétán is fent vagyok, épp most blokádolnak:( Nagyon örülök neki:( Nem fog elvinni semmit, mert inkább kirakom kerposztra, a fát meg inkább beadom a bányába:)

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook