Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szeretnék egy jó internetes játékot, tudnátok ajánlani? fórum

Szeretnék egy jó internetes játékot, tudnátok ajánlani? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 18. 18:22
farmville szintén a facebookon :)
2009. dec. 18. 18:18

[link]



eredetileg teljesen üres házzal indulsz, és pucér állatkával. Minden egyes dolgot aztán külön meg kell vásárolni a szobáidba ill az elő és hátsókertbe. Valamint az állatodra. Saját ízlésed szerint alakíthatod ki. Virtuális legó. Pénzt különböző módokon lehet szerezni. Először regisztrálni kell facebook.com oldalon és utána lehet játszani vele

9. cc8dcf626a (válaszként erre: 8. - Ajnácska85)
2009. dec. 18. 14:40
Kíváncsi lennék rá :)
2009. dec. 18. 12:34
pet society a facebookon? :) Én nagyopn szeretm, állatot k,ell nevelgetni vele, és berendezni a házát...De lehet nem ilyenre gondoltál. Ingyenes játék. Ha akrod be tudom linkelni az én áéllatom házáról a képeket.
2009. dec. 18. 12:32
szerintem a pokoli szomszédok se rossz,de azt hiszem hogy az kisebbeknek való vagy nem tudom...bár halkan jegyzem meg hogy én a 25 évemmel nagyon szeretek vele játszani!☺
2009. dec. 18. 12:07
És majd megírom, tetszett-e neki... :)
2009. dec. 18. 12:06
Köszi szépen, utána nézek :)
2009. dec. 18. 11:54
majd írd meg tetszett-e neki?
2009. dec. 18. 11:54

sok idő míg beletanulsz, és izgalmas, mert sokszor nemcsak megkeresni kell a tárgyakat, hanem hasznosítani, alkalmazni is...

nagyon egyszerűnek tűnik, de próbáld ki magad, néha órákba telik, és nincs meg a megoldás, segítség kell nekem is...szóval egyaránt ad sikerélményt, kudarcélményt, logikázni kell, és lehetetlen helyekre lehetetlenül bejutni...trükkök, és néha nagyon egyszerű dolgok kellenek, amire nem is gondolnál..

2009. dec. 18. 11:52

a kijutós játékok..beírod a google-be..szerintem imádni fogja!..

pl: [link]

2009. dec. 18. 11:47
Egy 16 éves lánynak szeretnék javasolni egy olyan játékot, ami izgalmas, gondolkodásra késztet és szép a képvilága is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook