Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeri valaki Dr. Sára Leventét szült már nála valaki?Milyen doki szerintetek? fórum

Ismeri valaki Dr. Sára Leventét szült már nála valaki?Milyen doki szerintetek? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. máj. 11. 15:00
A babának adnak ott ruhát. Csak az a ruha kell, amiben hazaviszed. Nekünk napi 5 db Pampers pelust adtak, de nem mindig reggel adták oda, így azt vigyél, meg popsitörlő kendőt és krémet. A köldökcsonkhoz adnak alkoholt és hintőport.Textilpelust is vigyél a baba alá. Kis kesztyű kell, hogy ne karmolássza magát a gyerek, és kis sapka, mert a folyosó elég huzatos.
2012. máj. 11. 14:31

Egy kolléganőm ajánlotta, így kerültem hozzá. Nem tudom, hogy rendel-e a Klinikán, mert én a magánrendelésre jártam.Szombaton szültem, és bejött volna akkor is, ha nincs éppen ügyeletben, még Miskolcról is, ha éppen ott van a családdal.Illetve amikor bementem, neki akkor már lejárhatott az ügyelet, mert délután csatlakozott a családjához valami programra, szóval én már a szabadnapján szültem.Másnál nem volt gond a telefonnal. A kolléganőm a 2.-at is nála szülte decemberben, és ő mindig el tudta érni.Nekem péntek este indultak el a fájások, egész éjszaka nagyon rossz volt, de csak az 5 perceseknél kellett volna indulni. Reggel fél 7-kor kezdtem vérezni, 7-kor már a Klinikán voltam.Nagyon sokan szültek azon a hétvégén. 8.30-kor burokrepesztés volt, és lefoglalta a műtőt. 11-kor vittek volna császározni, de szerencsére nem kellett,mert jól haladtam a vajúdással. Más doki szerintem egyből műtött volna.12.50-kor született meg az egészséges kisfiam.A méhlepény miatt volt a vérzés.

Mivel volt választott szülésznőm, májusban voltam megnézni a szülőszobát.Lehetett volna kádban ülni, zuhanyozni, labdán ülni, bordásfalba kapaszkodni, sétálgatni vajúdás alatt. Mivel vérzéssel mentem be, nekem nem volt ezekre lehetőségem.Magánrendelés 12000 körül volt az ultrahanggal, ami kb.15-20 perces vizsgálat.A 12. heti UH után a 18. héten kellett menni, utána 4 hetente. Júniusban már csak a Klinikán találkoztunk párszor,amikor a CTG eredményt megnézte, illetve a méhszáj nyitottságát. Azért nem fizettem.A kolléganőm az első szülésénél 2009-ben 100-at adott neki szülés után. Én is annyit adtam neki 2 évvel később egy borítékban, mielőtt hazaengedtek volna, a varratszedés után. Másik kolléganőm 2007-ben szült a Klinikán, nem tudom, hogy kinél, de ő akkor adott a dokijának 80000-et.Szombattól keddig voltam a Klinikán. Hétfőn délelőtt bejött, hogy megnézze, minden rendben van-e. Másik 3 szobatársamra nem nézett rá az orvosa. Kedden is egész korán ott volt, hogy kiszedje a varratokat,és minél hamarabb indulhassunk haza. Persze a gyerek zárójelentését később adták ki, így csak délben szabadultunk. Nem ismerem nagyon a pesti szülészeteket, de a barátnőmet Salgótarjánban sok dologgal szívatják a terhesgondozáson, az ultrahangon, vérvételen stb. Örülök, hogy nekem nem volt ilyen élményben részem. Januárban Calici vírus miatt voltam terhesen beteg. Akkor az ügyelet a MÁV Kórházba küldött. Na ott egy nőgyógyász borzasztó stílusban beszélt velem: Terhes maga egyáltalán? Minek küldték ide? stb. kérdésekkel. Ezek után pláne örültem, hogy normális orvost fogtam ki. Még nem tudom, hogy lesz-e második gyerekem, de ha igen, akkor nála szeretném szülni.

2012. máj. 11. 13:29

Szép napot!

emeraud

Pár kérdésem lenne hozzád.A kisfiamat a Jánosba szültem, most 39 éves vagyok és fogamzásgátló mellett maradtam terhes a másodikkal.Olvasgattam ezt is azt is az orvosodról.Elégé szétszórtnak tűnik, de ettől függetlenül, rá esett a választásom.Anyagi okok miatt, nem engedhetem meg magamnak, másik orvost nézek ki.Dr Sárának meg az olvasottak alapján mindegy mennyivel szúrod ki a szemét.Meg kérdezhetem mennyit adtál neki szülés után?Magánrendelésén a terhes gondozás mennyibe kerül?Mennyi időnként kell menni hozzá?Mit jelent az, mindent meg tett ne keljen császározni? Vagy indokolt a császár vagy nem?Nem lehet telefonon elérni?Ezek szerint nem meg bízható?Vízben szülést szeretnél kérni, van mód rá?Kórházba lehet hozzá járni, vagy csak a magánrendelésére? Vagy ott nem rendel?Ünnepnap,és hétvégén is bejön ha akkor indul meg a szülés?Mi az amit vinni kellett magaddal a kórházba a babának?Egyenlőre ennyi kérdés jutott az eszembe.

köszönöm!

2012. máj. 10. 16:45
Sára Leventénél szültem és a magánrendelésére jártam. 8-szor voltam ott, de nem tapasztaltam azt, amit Szellő írt. Kellett várni, az igaz, de nekem 1,5 óránál nem volt soha hosszabb a várakozási idő.Mindig volt ultrahangos vizsgálat,ráadásul nagyon alapos.Örülök, hogy nem kellett még máshol várakoznom ultrahangra. A szülésnél is mindent elkövetett, hogy ne kelljen császározni. Számomra egyetlen negatívum volt, hogy nem tudtam elérni a mobilján, amikor fontos kérdésem lett volna, illetve a szülés előtti este, amikor kezdődtek a fájások. Szerencsére pont ügyeletes volt, így nem a szülésznő hívta be, vagy az orvos, aki felvett a szülőszobára.A magánrendelésen viszont mindent meg lehetett beszélni vele. A kenet eredményéért tényleg a Szilvit kellett felhívni a rendelőben, de azzal nem volt semmi gondom. Legalább nem kellett személyesen elmenni érte.
13. kagylo30 (válaszként erre: 12. - E1d109f099)
2012. ápr. 4. 20:25

Szia Szellő

Én meg úgy gondolom, hogy neked nem nőgyógyászt kellett volna keresned, hanem egy olyan orvost, aki a fejedbe rendbe teszi a dolgokat! Amit itt leírtál, rágalom! Dr. Sára Levente, szakmailag kifogástalan. Ha te az alapján mondasz véleményt róla, hogy az Asszisztensnője milyen akkor tényleg sajnálni tudlak! Voltam én is a magán rendelésén. Való igaz, hogy nagyon sok betege van, ezért pár héttel később kapsz időpontot hozzá. Mindig alaposan végzi a dolgát, és megbízható. Jó párszor műtött meg, minden alkalommal elmondta mire számíthatok. Nekem nagyon sokat segített, én inkább meg köszöntem neki. Arról a pletykáról, amit te éppen az orvosról és az asszisztensnőjéről terjesztesz, az meg egyszerűen a legnagyobb bunkóság! Először is szerintem semmi alapja nincs, másodszor is ehhez aztán neked semmi közöd nem lenne. El sem tudod képzelni, hogy hány embernek ajánlottam már, és mindig pozitív véleménnyel volt róla mindenki. Nem is értem, hogy jössz ahhoz, hogy ennyi butaságot összeírjál?! A többire meg nem is reagálok, mert nincs már arra szó, amit itt összezagyváltál! Igaz, nem nekem kellene erre a levélre válaszolnom, de nem tudtam mellette elmenni. Egy picit szálljál magadba és gondolkozzál el rajta, mielőtt leírsz valamit!

12. e1d109f099 (válaszként erre: 11. - 566f1d9107)
2012. febr. 26. 22:33

Kedves Kagyló74

Csak is azért regisztráltam,mert olvastam mennyire jó véleménnyel vagy Dr.Sáráról.Nekem nincs jó tapasztalatom,se róla se a magánrendeléséről.Szeretném másokkal is megosztani,mert felfoghatatlan mivel érdemelte ki,mindenki ennyire nagyra tartja?!Tavaly év vége előtt kértem időpontot a dokihoz.Az asszisztense,nem akart időpontot adni.(Lekezelő volt a telefonban).Végül sikerült nagy nehezen kikoldulnom.Mikor oda értem,láttam sokan vannak előttem,gondoltam érdeklődők az árakról.Az asszisztensnője,csapkodott meg tette a meg jegyzést,a kérdéseimre.Innentől nem sok hiányzott,fogom magam és el is megyek.Ha már ennyire nagy ász mindenki szemében,kíváncsiságból ki is vártam a soromat,ami 4 óra múlva került rám.:(Volt időm bőven beszélgetni a betegeivel,akik csak panaszkodtak a nőre aki a pult mögött ült.Tudtomra adták rohan be ha valaki vizsgálatra megy be."Már volt aki a viselkedése miatt ment el a dokitól.Találgattak a váróban mi lehet a doki és az unszimpatikus asszisztensnője között"Amihez semmi közöm,de ecseteljem a vérzésemet a dokinak,egyéb panaszaimat mikor más is bent van.Meg tudtam,sokan azért járnak hozzá,olcsó!Magam is ezért mentem hozzá,és nem a tudása miatt:)Végre sor került rám,minden úgy történt ahogyan elő adták.A doki azon kívül,levette a kenetet,megírta a papírokat semmi mást nem csinált.Vizsgálni egyáltalán nem vizsgált meg!Nem bántam meg más orvost kerestem,egyszeri alkalom nekem elég is volt belőle és a magánrendelőjéből.Fizettem a nagy semmiért!Ezek után a kenet eredményért nem mentem vissza.Azóta betöltöttem a 9 hetet,aranyos kedves orvosom van.A történetemet nem azért írtam meg,meg sértselek hiszen ahány ember annyi vélemény van,az orvosokról.Ahová most járok,nem csapkod senki,kérdezek és normális választ kapok.Könyörögnöm nem kell ha sürgős,nem tudok heteket várni.Ez csak az én véleményem,azért elgondolkodtató!

2011. máj. 1. 19:06

Sziasztok

Dr. Sára Leventéről mindenki csak jót tudd mondani.

Nekem nagyon sokat segített,megértő,türelmes,bármikor elérhető!

Én is csak ajánlani tudom mindenkinek,csalódni senki nem fog benne.Maximális meg biztam benne!!!

A legtöbb orvos a közelébe sem érhet.:)

2011. febr. 8. 10:30
A legjobb. Ha lesz még 1 babánk, Őt is Nála fogom szülni.
2009. szept. 18. 12:59

nem is kell hogy rosz érzésed legyen..nálunk mindkétszer éjszaka közepén indult a szülés és telefonáltunk,mindkét esetben mire mi odaértünk ő is ott volt.folyamatosan követte az eseményeket,és ha nem is mindvégig mellettem,de 1 szobányira volt.

a szülésnél sokat segített és végig megértő volt-pedig voltak nehéz pillanatok.

2009. szept. 18. 12:42
Amúgy velünk is nagyon kedves türelmes ami szerintem ,meglepő az orvosoknál!Semmi rossz érzés nincs bennem mikor menni kell hozzá!Azért kérdezgetek mert hihetetlen volt hogy ilyen de hálistennek mindenhol csak dicsérik!:)Én amúgy teljesen véletlenül találtam meg őt,amikor teherbe estem elötte nem volt ilyen orvos akihez rendszeresen jártam volna!
2009. szept. 18. 12:07
oké megkaptam de hülye kérdés a szülés utáni kontrollt írod igaz?Én is ennyire gondoltam de azt hittem egybe kell adni!Mindenféleképpen kell menni még a kórházba ez a varrat szedés vagy micsoda?Nem néz furán hogy olyan keveset kap?:)
2009. szept. 18. 12:03
küldtem privit
2009. szept. 18. 11:59
De hozzá jártunk az elejétől fogva csak kíváncsi vagyok mások véleményérre is!Ha megkérdezhetem te mennyit adtál neki?Ja és a másik gondolom nem tűnik el egyből amint vége a szülésnek mert azt se tudom hogy szokás a pénzt odaadni neki!Akkor gondolom te is a II.sz.Női klinikán szültél neked mi volt a tapasztalatod?
2009. szept. 18. 11:53

látom nemsokára szülsz..most szeretnéd őt fogadni?vagy már odajársz elejétől???

Persze jön ha szülsz,csak nem tudom ha előtte nem hozzá jártál hogy elvállal e így a végére.

nagyon rendes és segítőkész,bármikor lehet hívni,mindíg készséges.érthetően elmond mindent,és míndent meg is lehet beszélni vele.

2009. szept. 18. 11:49
Szia!Tényleg jön ahogy tud ha hívja az ember és segít amennyire tud a szülés alatt?
2009. szept. 18. 11:46
szia.nála szültem mindkétszer.csak ajánlani tudom!
2009. szept. 18. 11:43
Érdekelne hogy szerintetek milyen doki Dr. Sára Levente? (II.sz.Női Klinikán van)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook