Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki az 'EAR ZOOM" halláserősítő készüléket? Vásárolt már valaki WS Teleshopban? fórum

Ismeri valaki az 'EAR ZOOM" halláserősítő készüléket? Vásárolt már valaki WS Teleshopban? (beszélgetős fórum)


2014. dec. 26. 12:24
Helló! Szeretnék megosztani veletek egy velem megtörtént esetet. November végén megrendeltem a karácsonyi ajándékokat a Ws-Teleshopnál.Megrendeléskor öt munkanapon belül leszállítást igértek.Én ekkor is kihangsújoztam,hogy ezeket karácsonyi ajándékoknak szánom! Teltek múltak a napok,hetek,vártuk az ajándékokat de azok csak nem akartak megérkezni.Hat alkalommal hívtam fel őket!Megnyugtattak hogy karácsonyig meg fog érkezni.Dec.19-én felhívtam őket,és egy kedves női hangközölte velem hogy a megrendelt ajándékok csak februárban fognak megérkezni! Teljesen kétségbe estem!Férjem újra visszahívta őket,mire nagy kegyesen közölték hogy 23-án megérkezik az ajándékok....FELE!!! Arra nem voltak képesek hogy felhívjanak és elnézést kérjenek.Képzeljétek mit éreztünk gyertyagyújtáskor,családunk fele ajándék nélkül allt a karácsonyfa mellett!Azért osztottam meg ezt veletek ,hogy óvakodjatok ha a WS-Teleshop szolgáltatásait szeretnétek igénybe venni!!
2012. dec. 21. 17:37
Sziasztok, látom a wsteleshop itt a téma! Érdekelne, hogy van-e közöttetek olyan aki ott vásárolt, nem volt megelégedve és mit tett? Ma vettem náluk elektoromos cigit hozzá teszem nem 200 ft-ér, nagy szar az egész! Előbb felhívtam őket hogy holnap nyitva vannak-e visszaviszem adják vissza a pénzem vagy levásárolom közölték hogy mit képzelek én, meg erre nincs lehetőség, ha rossz kicserélik meg hát amúgy is én már használtam, és hát megnézhettem az üzletbe... igen , ki nem próbáltam, honnan tudjam jó lesz-e vagy nem? Mit csináljak :(
2012. aug. 22. 15:43

Kedves Hallókészülékesek!


A mai napon az Amplifon Andrássy úti szalonjában szerettem volna kipróbálni majd vásárolni új digitális hallókszüléket. A megbeszélt időpontban megjelentem, az audiológus asszisztens hölgy 15 percet késett. Rögtön behívott néhány perces gyors hallásvizsgálatra, azután flegmán, udvariatlanul, mint egy csökkent értelművel közölte, hogy egy másik időpontban hajlandó kiadni a készülékeket. Nehezményeztem, hogy arról nem kaptam előre tájékoztatást, hogy többször kell jönnöm. Erre azt válaszolta, hogy ne hazudtoljam meg. Jeleztem, hogy a mai időpont miatt kértem előre a mukahelyemen szabit. Emelt hangon közölte, hogy nem kíván velem hallásvizsgálat után közvetlenül foglakozni és amennyiben ez nem tetszik, akkor válasszak más boltot és az ügyvezetővel is beszélhetek. Kérésemre nem árulta el a nevét. Jeleztem, hogy nagyon csalódtam a kiszolgálásában és udvariatlanul bánt el velem. Távozásom előtt elkértem az igazolványok másolatait mire ő azokat széttépve visszaadta, megjegyezve, hogy ma nem történt semmi ügyintézés.


Nagyon sajnálom, hogy egy ideges, ügyfelekkel türelmetlen, udvariatlan audiológus asszisztenssel volt gondom.


Ha megfelelő színvonalú ellátást szeretnének, akkor az Andrássy úti szalont nem szívesen ajánlom.

19. Hexike
2011. júl. 25. 21:45

Egyet értek az előttem szólóval. Én is vettem, megbántam, semmit nem ér...max jobban károsítja a hallásomat... :(


NE VEGYETEK ILYET!!!

2011. júl. 25. 16:08

Idős anyukámra sóztak rá 3000 Ft- ért egy borzasztó gagyi Ear Zoom készüléket. Semmit nem ér, használhatatlan. Már az első használatnál letört a fülre helyezhető része. Ez egész agy tákolmány.

Senki ne vegye meg!

17. rock'n'rollGirl (válaszként erre: 16. - Fef02ca393)
2011. márc. 2. 22:05

Mielőtt így lehordasz, gondold át, hogy valóban olyan stílusban írtam-e, ahogyan azt Te gondolod... Ahogyan a mondatom végén lévő "meglepődött fejecske" is mutatja, nem lehülyéztem, hanem szimplán meglepődtem és ezt a meglepődésemet írtam le. Ha esetleg más is úgy érezte, hogy lehülyéztem, akkor elnézést kérek, mivel ez tényleg nem volt szándékomban, hanem egy normális hangvételű pár sort írtam.

Azért köszönöm, hogy Te tényleg hülyének néztél engem. Én elsőre is értettem, hogy ez NEM hallókészülék, hanem Hangszóró, mindössze a témával kapcsolatos véleményemet nyilvánítottam ki, MEGLEPŐDVE, anélkül, hogy hülyének néztem volna bárkit is.

Ezért "csodálatos" az internet. Az ember írhat véleményt bárkinek, bármiről, de minek, ha azt úgyis sértésnek veszik, még ha nem is az....

16. fef02ca393 (válaszként erre: 15. - Rock'n'rollGirl)
2011. márc. 2. 21:53

"Mennyi mindent meg tudnak vetetni emberekkel. . . :O"

Szinte lehülyézed a másikat. Mégegyszer, az érthetőség kedvéért: hármónk közül egyikőnk sem túlzottan nagyot halló! Nincs szükségünk drága nagyot halló készülékre, egyik fülünkkel van gond és ezt kompenzálja ez a hangszóró, mégegyszer: Hangszóró! Ezzel tisztában voltunk a megrendeléskor is az első elemeket megszívtuk de én már özön dolgot rendeltem eddig minden OK volt, most ez így drága lett. Ahhoz, hogy a Tv-t éjjel halkabbra vegyék, elég ez az egyszerű hangszóró! NEM akarja egyikőnk sem egész nap a fülén hordani, csak éjjel 1-2 órát! Na, remélem már érthető és kérlek ne nézd a másikat hülyének.

2011. márc. 1. 22:02

Én például nem bíznék az ilyenekben. Az egyik előttem szólónak igaza van, egy rendes hallókészülék ára 200 ezer Ft körül mozog... Sajnos tapasztalatból tudom, ugyanis nagyothalló vagyok, nemrég kaptam meg mindkét fülemre a hallókészüléket... Az ezekhez tartozó elem is gyorsan merül (kb egy hét..), ráadásul drága is és az elemeket nem támogatják, de szinte biztos vagyok benne, hogy jobban megéri, mint amit a teleshopokban meg ilyen helyeken árulnak ennyi pénzért...

Mennyi mindent meg tudnak vetetni emberekkel... :O

2011. márc. 1. 16:48
Megjött a harmadik készülék és a vele rendelt 10 db elem. A hangszórót már próbálta is a szomszéd és neki megfelel. Azt szerette volna elérni mint a másik szomszéd, hogy a Tv-t valamennyire lehalkíthassa mert a többi családtagot zavarta éjjel. Azt mondja, erre tökéletes. Az elemről: valószínüleg az első két készülékhet rendelt gombelemekkel átvertek mert készülékenként 1980ft volt és 1 hét alatt lemerültek. Az egyik szomszéd egy alig használtra cseréle ki és azóta sem merült le. Most rendeltem 10 db orig gombelemet és ennek már reális az ára, 230 ft/db.
13. JÓmiJÓmi (válaszként erre: 9. - Drscorpion)
2011. febr. 27. 11:47

Szerintem is!!! :-(


Egy ismerősöm tanárként dolgozott, és zavarta, hogy nagyot hall... :-( Vett egy ilyen "hangszórót": most 95%-os HALLÁSKÁROSULT, és munkanélküli... :-(((


Sok mindent árulnak, tőlem vásároljátok is ha olyan sok kidobni való pénzetek van, de én szóltam!!!

Üdvözletem, és mindenkinek SZÉP NAPOT kívánok!♥ :-)

2011. febr. 27. 11:22
Ez is kérdés volt itt visszább: nekünk 3 hét alatt jött meg. Egy nappal sem hamarabb. Írtam nekik kb 2 hét múlva a rendelés után, hogy ilyet még nem láttam mert nagyon sok mindent rendeltem már neten minden meg jön még azon a héten. Azt írták vissza, hogy nem volt raktáron. Most a harmadikat kereken 1 hete rendeltem, tehát várjuk. Persze 1-2 hét ide vagy oda nem jelent semmit.
2011. febr. 27. 11:04

Én már hármat rendeltem. Nekem és 2 szomszédnak, a harmadik a napokban jön meg. Mi még hallunk mindent, de valamelyik fülünkkel mindegyikőnknek baj van. Én egyikre szinte nagyot hallok, a másik jó. A rossz fülemre tettem Tv-zéskor, meg olyankor kell majd ha előjönnek hozzám ismerősök azok közül is 3 van - mind fiatal - akik úgy beszélnek, hogy az orruk alatt motyognak és mindíg vissza kell kérdezni, mit is mondtak. Ha visszakérdez az ember, egyre indulatosabbak, ezt másoktól is tudom. Még orvosi rendelőkben kell mert ha a rossz fülem felől ül aki kérdez valamit, nem értem meg. Én direkt nem pofázok rendelőkbe de az emberek 95%-a ott is tépi a száját vagy kell vagy sem.


Tapasztalat: Tv-zéshez kissé gyenge, de ha a szoba bármelyik sarkába is ül valaki annak a beszédét tisztán, érthetően és hangosan lehet hallani. Ekkor nem is kell teljes hangerőre állítani a készüléket mert annyira felerősíti. A Tv-hez teljesen fel kell hangosítani és gondolom itt jön a probléma: hamar lemerülnek a gomb elemek. Az a szomszéd aki Tv-hez használja máris panaszkodik, hogy bő 1 hét alatt lemerült pedig csak éjjel használja mikor ő nem tud aludni, a felesége viszont igen és ekkor lehalkítaná a Tv-t.


Összegzés: ha az elemek ilyen hamar lemerülnek ez az egész már megint svindli! Ha kiszámítjuk hány darab elem kell hozzá 1 évben, szart se ér az egész, anyagilag hazavág főleg, hogy zömében nyugdíjas használná. Esetleg majd 2 db lapos elemet kötünk rá mint anno a sokol rádiókhoz?! :-((((

Mégegyet: az, hogy felerősíti a környező olyan hangokat is amit nem kellene nekünk, ez természetes mivel ez hangszóró. Én azt javasollnám akik gondolkodnak a vásárláson, hogy ha szobába kell akkor ott nagyon jól lehet használni. De az elemek......

2011. febr. 24. 22:06

Az én 85 éves Nagyikám annyira bízott már ebben a halláserősítőben, hogy megkapta a szültésnapjára a családtól.

Én nem vettem volna meg magamtól és a magam eszével, de miatta megvettük, hogy lássa ezek a termékek (talán van kivétel is, nem tudom) semmire sem valók.

Szegény Nagyikám is ezen a véleményen van mostmár... Nem jó ez semmire!

Azt mondja, hogy visszhangzik.

2011. febr. 24. 12:53

Szerintem aki ezen gondolkodik felejtse el.

De most komolyan. Egy rendes hallókészülék TB támogatással 200.000körül mozog.

Azt hiszem többet nem kell mondanom, mit adhatnak 10.000-ért.

8. Ágota 77 (válaszként erre: 6. - Gyakori_kerdes)
2011. febr. 13. 16:12

Neked mennyi idő alatt postázták ki?

Elégedett vagy vele?

7. Hexike (válaszként erre: 6. - Gyakori_kerdes)
2011. febr. 9. 19:11

Ennyi pénzért mindenképp?-nekem 10 000-ft-omba került... :S :(

Nekem nem érte meg...

2011. febr. 7. 11:35

Én innen rendeltem


[link]


Utánvétellel kértem, ki is postázták, tulajdonképpen mindennel elégedett vagyok, egy próbát mindenkinek megér ennyi pénzért meg végképp!

2011. jan. 2. 14:17
Tényleg olyan mintha a hangszórót közel tennéd a füledhez,azt is felerősíti ami ugye nem lényeg,vagy épp amit nem kellene a szél ha fúj azt is nagyon hallod.Eszi az elemet a miénk kétnap alatt kimerült.Ha intenzívebben dolgozol hamar leesik.Amúgy erősít téyleg,jobban lehet vele hallani, csak hát nem teljesen tökéletes.Talán előadásokat hallgatni,nagy előadótermekben ideális.
4. Hexike (válaszként erre: 3. - Bettyna78)
2010. dec. 20. 12:45

Szia.

ÉN megrendeltem, már ki is küldték.

Nem vagyok vele megelégedve. :( :S

Olyan, mintha a hangszórót a füledhez közel tennéd... és még súg is... :S

2010. dec. 19. 16:50
engem is érdekelne hogy tényleg jó? ha valaki tud róla írjon
2010. nov. 28. 08:47

Érdekelne, hogy kinek mi a tapasztalata róla.

Jó ez az EAR ZOOM hallókészülék?

Megbizható cég WS TEleshop?

2010. nov. 28. 08:45
Ismeri valaki az 'EAR ZOOM" halláserősítő készüléket?- vásárolt már valaki WS Teleshp-ban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook