Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismeri valaki a Betly magazint?Érdemes vele foglalkozni? fórum

Ismeri valaki a Betly magazint?Érdemes vele foglalkozni? (tudásbázis kérdés)

2012. szept. 19. 18:22
soha nem jön meg az összes,megrendelt anyag,Én már felhagytam vele.Ha rendeltem 3 féle dolgot,csak 1 érkezet meg,Szépek a bizsuk,de bármelyik 100ft-os boltba meglehet venni.
5. homern (válaszként erre: 4. - Annyja)
2012. szept. 19. 11:04
ezt szerintem a magazinhoz kellene küldeni,nem kitenni egy nyilvános női fórumra,így címmel mindennel :(
2012. szept. 19. 08:46
üdvözlöm Önt. Már kerestem a magazin oldalát, kérek szépen lehetőséget, hogy a magazint megkaphassam és forgalmazhassak belőle.ASajnos el kellett költöznöm Vas megyébe, rendszeres vásárlójuk voltam egy kolléganőm által. Itt is nagy lenne az érdeklődés biztosra veszem, hiszen rengeteg csodás és olcsó dolgokat lehet rendelni.Kérem, legyen szíves lehetővé tenni, hogy nevemre küld magazint és hirdethessem Önöket itt vas megyében Sárváron is. Nevem Léner Istvánné 9545 Jánosháza, Batthyány u.6. emilem: lenerne.ildikó@gmail.comNagyon köszönöm segítségét.
2011. aug. 16. 09:24
SZERETNÉK BE LÉPNI A BETLYBE ÉS FORGALMAZNI KATALOGUST KÉRHETNÉK. TokaiAnnamaria@freemail.hu erre kérek választ köszönöm
2010. szept. 30. 18:33
Nekem a szomszédasszonyom csinálja.Már egy egész doboz bizsut vettem tőle.:) Szépek és viszonylag olcsó is.
2010. szept. 29. 08:35
Ismeri valaki a Betly magazint?Érdemes vele foglalkozni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook