Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismeri-e valaki a budapesti Gundel Vendéglátó Szakközépiskolát? fórum

Ismeri-e valaki a budapesti Gundel Vendéglátó Szakközépiskolát? (tudásbázis kérdés)


6. Kiss Mária (válaszként erre: 3. - Mgv88261)
2008. nov. 6. 18:00
Köszi nekem és fiamnak is nagyon szimpatikus az iskola, csak nem tudom elég lesz-e hozzá az az eredmény amit általánosban szerzett...
5. Kiss Mária (válaszként erre: 4. - Szamóca41)
2008. nov. 6. 17:59
Sajna én is így vagyok vele, főleg a matekkal küszködünk. Elkezdtük ott az előkészítőt, nagyon tetszik a fiamnak, de a központi felvételi lesz a lényeg...
4. szamóca41 (válaszként erre: 2. - Kiss Mária)
2008. nov. 6. 14:35

Minket is ez a dolog érint éppen.

Azt hallottam nagyon nehéz bejutni.

Legalább is ha mi eredményeinket nézem:(((((((

3. mgv88261 (válaszként erre: 2. - Kiss Mária)
2008. nov. 6. 12:46

Igen, én ismerem, két fiam is ott végzett. Az egyik nem szeretett tanulni, ő csak felszolgáló szakmunkás lett. A másik technikus minősítést szerzett, angol nyelven írta a szakdolgozatát, amerikai tanárokkal nyerték a baseball bajnokság 2. helyezését, akkor.

Azóta is mindkettő nagyon jól megállja a helyét a szakmájukban, több tanfolyamhoz és főiskolához megfelelő alapot adott ez a suli. Részemről ajánlom!

2008. okt. 1. 10:57
A fiam idén 8. osztályos nagyon érdekli a vendéglátás, a felvételivel és az iskolával kapcsolatos témák érdekelnének.
2008. okt. 1. 10:56
Ismeri-e valaki a budapesti Gundel Vendéglátó Szakközépiskolát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook