Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Irjanak azok akik kipróbálták már a Mónika 13 napos diétáját, és mit tapasztaltak? fórum

Irjanak azok akik kipróbálták már a Mónika 13 napos diétáját, és mit tapasztaltak? (beszélgetős fórum)


2008. szept. 28. 18:02
Sajnos refluxxal ezt nem tudom csinálni.
19. davider (válaszként erre: 16. - Dortimcsi)
2008. szept. 28. 17:57
Nekem is hihetetlennek tünt de lement és én valgyok az élő pl.de lehet ez genetika is vagy mit tudom én,mert ráadásul mellette nem sportoltam plusz utána mikor lement vissza álltam a chips,pizza,Mc és nem jött vissza....plusz azt hozzá teszem ,hogy 55kg.bol ugy lett 87,hogy lombikoztam és a hormonok plusz két terhesség 3 hos korig utána elhalt..:( Lehet azért is ment le,mert nem háj volt...de szülés után volt rajtam háj és akkor is visszament...és megint eszek-iszok dözsölök és nem jött vissza eddig:)
2008. szept. 25. 15:01
Inkább reggelire mindig a pirítóst kávéval és tojással, és egyél ebédet, utána pedig már semmit, csak igyál. Az valóban fogyaszt.
2008. szept. 25. 14:59
ez olyan mayo klinikás kajának tűnik. Nem kopog a szemed az éhségtől? ettem én is hasonlót, és nagyon lefogytam, de akkor jártam a 30 évem elején. Most tuti nem menne....:)
2008. szept. 25. 14:56

Ne haragudj, hogy ezt mondom de számomra hihetetlen hogy 26 nap alatt 22 kg-t fogyj...Az napi majd 1 kg fogyást jelent...Még ha az első napokban le is megy 3-4 kg, a fogyás utána belassul. Tudom, mert én 3 hónap alatt fogytam 20 kg-t és további 3 hónap alatt 8-at....

Ekkora mértékű fogyás még akkor is sok , ha az ember vmi nagyon súlyos betegséget kap el.DE hogy ezzel a diétával kevesebb mint egy hónap alatt 22 kg menjen le...elképzelhetetlen...

2008. szept. 25. 14:41

Sziasztok!!


Ez a diéta tényleg jó én olyan 15-20 kg szeretnék fogyni szerintetek ezzel a diétával lehetne?

Irjatok majd lécci!!

14. timi,,
2008. szept. 25. 06:37
Kösz,hogy leirtad....Én most hasonlót kezdtem el,,majdnem ugyanez...Csak ott nincs marhahús,,ki nem állhatom:)
13. davider (válaszként erre: 12. - Davider)
2008. szept. 23. 20:11
ez egy másik akinek 3kg.ment le ő nem nagyon tartotta be....
12. davider (válaszként erre: 8. - Anka2007)
2008. szept. 23. 20:10
Köszi de mégegyszer leirom,csakhogy ne szidjatok egy barátnömnek csak 5 kg. ment le....
2008. szept. 23. 20:09

1. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor

Ebéd: 2 kemény tojás

Vacsora: 1 nagy szelet marhahús (250 gramm) olajjal (pl. extraszűz olívaolaj, egyéb hidegen préselt olajok) és citrommal ízesítve


2. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor

Ebéd: 1 nagy szelet sovány sonka (8-10 db előszeletelt) 1 bögre natúr joghurt

Vacsora: 1 nagy szelet marhahús (250 gramm) olajjal és citrommal ízesítve


3. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor

Ebéd: 2 kemény tojás, 1 nagy szelet sovány sonka (8-10 db előszeletelt), saláta (vegyes saláta is lehet, de natúr kell elkészíteni)

Vacsora: főtt zeller, 1 db paradicsom, 1 db gyümölcs


4. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1db kockacukor, 1 vékony szelet pirítós (üresen)

Ebéd: 1 liter juice (lehet vegyes is, pl. kiváló zsírégető az ananász), 1 bögre natúr joghurt Vacsora: 1 kemény tojás, 1 reszelt répa, 1 kis adag túró


5. nap

Reggeli: 1 nagy répa reszelve, citrommal ízesítve

Ebéd: 1 nagy szelet főtt tonhal citrommal és kiskanálnyi zsírszegény vajjal ízesítve

Vacsora: 1 nagy szelet marhahús (250 gramm) olajjal és citrommal ízesítve


6. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor, 1 vékony szelet pirítós (üresen)

Ebéd: 2 kemény tojás, 1 db reszelt sárgarépa

Vacsora: grillcsirke (bőr nélkül) olajjal és citrommal ízesítve (A grillcsirke készen vásárolt is lehet, ha lehúzzuk a bőrét, és annyit együnk, amennyi jól esik.)


7. nap

Reggeli: 1 csésze üres tea

Ebéd: semmi!

Vacsora: grillezett bárányhússzelet (250 gramm, ha nincs bárányhús, helyettesíthetjük marhahússal), friss gyümölcssaláta többféle gyümölcsből


8. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor, 1 vékony szelet pirítós (üresen)

Ebéd: 2 kemény tojás, 1 nagy szelet sovány sonka (8-10 db előszeletelt), saláta (natúr)

Vacsora: főtt zeller, 1 db paradicsom, 1 db gyümölcs


9. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor

Ebéd: 1 nagy szelet sovány sonka (8-10 előszeletelt), 1 bögre natúr joghurt

Vacsora: 1 nagy szelet marhahús (250 gramm) olajjal és citrommal ízesítve, 1 gyümölcs


10. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor, 1 vékony szelet pirítós (üresen)

Ebéd: 2 kemény tojás, 1 nagy szelet sovány sonka (8-10 db előszeletelt), saláta (natúr)

Vacsora: főtt zeller, 1 db paradicsom, 1 db gyümölcs


11. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor, 1 vékony szelet pirítós (üresen)

Ebéd: 1 liter juice, 1 bögre natúr joghurt

Vacsora: 1 kemény tojás, 1 reszelt répa, 1 kis adag túró


12. nap

Reggeli: 1 nagy répa lereszelve, citrommal ízesítve

Ebéd: 1 nagy szelet főtt tonhal citrommal és kiskanálnyi zsírszegény vajjal, citrommal ízesítve

Vacsora: 1 nagy szelet marhahús (250 gramm), saláta (natúr), főtt zeller


13. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor, 1 vékony szelet pirítós (üresen)

Ebéd: 2 db kemény tojás, 1 db reszelt sárgarépa

Vacsora: grillcsirke (bőr nélkül) olajjal és citrommal ízesítve



Ha éhes vagy ihatsz vizet menteset,ehetsz sárgarépát,uborkát,almát...első napok nehezek utána már sok is lesz a kaja....én nem eszek,marhát megilyeneket azt is csirek,pulyka husibol csináltam....

10. davider (válaszként erre: 9. - Timi,,)
2008. szept. 23. 20:07
mert priviben elment....
2008. szept. 23. 20:03
Melyik ez a diéta,leirhatnád hogy miről szól.Már sokan kérték de nincs válasz!
2008. szept. 22. 23:57

Szia davider!

Gratula,nagyon csinos lettél,én is akarok!!!!!!!!!!!

2008. szept. 22. 23:56

Sziasztok,hol lehet megtalálni a diéta leírását?

Köszönöm előre is:)

6. davider (válaszként erre: 5. - Herengtimea)
2008. szept. 22. 23:40

Nem ugyanolyan feszes maradt de ez szerintem genetika is ....

azota szültem és nagyon nagy hasam volt de csikom egy sincs már vissza állt a böröm tehát laposnak mondhato a hasam de nem log a bőr....Kiskarmester naplomba találtok fotot terhesen és van egy ami hat honappal szülés után készült.....

2008. szept. 16. 12:45

Sziasztok

és mirol szol ez a diéta,hol találom a részleteket?

és davider,ha ilyen gyorsan leadtál ennyi kilot nem ereszkedett meg a borod?

2008. szept. 16. 07:00

Sziasztok!

Engem is érdekelne.Ez van úgy hirdetve, hogy 2 hét alatt 9 kg?

2008. szept. 16. 05:57
Hogy néz ki ez a diéta, leírod?
2008. szept. 11. 21:34

Én kiprobáltam 2* csináltam meg egymás után tehát 26 nap volt és 87-ről lement 65 kg.-ra és még csaltam is csak csirkét,pulykát ettem (nem szeretem a marhát,sertést)


Egy barátnőm velem együtt csinálta neki csak 3 kg.ment le.

2008. szept. 11. 21:26
Irjanak azok akik kipróbálták már a Mónika 13 napos diétáját, és mit tapasztaltak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook