Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Irigyelem a fiatal csajokat. Nekik udvarolnak a szép fiatal... fórum

Irigyelem a fiatal csajokat. Nekik udvarolnak a szép fiatal... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
38. tumbo2 (válaszként erre: 35. - Lynette3290)
febr. 16. 10:22
ma kiröhögnék az apámat,anyámat,messze laktak,de az apám mindig ment utána.mikor volt a polgári esküvő,mindenki szépen hazaballagott,csak mikor a pap megáldotta őket,akkor aludhattak együtt.
37. Egy lány 789900 (válaszként erre: 35. - Lynette3290)
febr. 16. 07:49
Igen ezt tudom de kivételek mindig vannak. Biztosan volt olyan akinek szerencséje volt ebben. Nyilván a nagyobb részt ez volt de mindig vannak kivételek.
36. lynette3290 (válaszként erre: 25. - Libikóka)
febr. 16. 05:12

Egyetértek!

Szerintem halálosan cukik, ami szokatlan a mai világban, hogy teret kérnek maguknak belőle, de ha nem a “bezzeg az én koromban” dumával ront az ember nekik, meg leakadunk végre arról a tézisről, hogy pusztán a kor önmagában tiszteletre méltó dolog, akkor még tanulni is van mit tőlük. Sokkal, sokkal udvariasabb egy mai húszas éveiben járó fiatal, mint a legtöbb idős ember. A kor annyiban jár együtt a tisztelettel, hogy feltételezzük, egy idősebb ember az alapvető viselkedési normák birtokában van. De csak az, hogy ma 1 nappal öregebb vagyok, mint tegnap, nos, abban sok érdem nincs, magától megtörtént. A viselkedés fogja meghatározni.

Minden korosztályban van ilyen is, olyan is, eleve nem kellene hasonlítani, mert más ma húsznak lenni, mint 20 éve.

35. lynette3290 (válaszként erre: 26. - Egy lány 789900)
febr. 16. 05:02

Aha, ezt mesélik. Azért tűnt lassabbnak, szebbnek az udvarlás, mert nem volt net. Több időbe tellett felvenni a másikkal a kapcsolatot, már ha a szülők egyáltalán támogattak. Ugyan úgy átjárt a szomszédasszonyhoz, akit vitt a vére, ugyan úgy cica kóstál a párok, sőt szerintem a nőknek sokkal kevesebb beleszólásuk volt a dolgokba.

Meg akarták menteni a kapcsolatot? Egyrészt a nők sokkal kevésbé tudtak egymaguk megélni, másrészt nagyobb szégyen volt, így együtt maradtak, de sok esetben ennek a szeretethez semmi köze sem volt, megnyomorítva a saját és a gyerekeik életet is ezzel..

Kár idealizálni a múltat, vagy lehúzni a jelent, már csak azért is, mert jelen van.

34. Egy lány 789900 (válaszként erre: 33. - Tumbo2)
febr. 15. 12:28
Így van.
33. tumbo2 (válaszként erre: 32. - Egy lány 789900)
febr. 15. 10:09
olyan is volt,akik békében,szeretetben éltek,annak ellenére,hogy előtte nem ismerték egymást.
32. Egy lány 789900 (válaszként erre: 28. - Tumbo2)
febr. 15. 10:01
Összeboronálták, és igen volt olyan is ezért tisztelet a kivételnek. De akinek szerencséje volt az biztos hogy minden megtett a párjáért legyen az fiú vagy lány, mindbe volt tartás de ha a párjukról volt szó nem mentek félre (lehet más igen) de akikről a szó szoros értelmében beszélek azok nem.
31. tumbo2 (válaszként erre: 30. - Birebora)
febr. 14. 17:17
szép is lenne,ha jönnének bottal,járókerettel.mindennek meg van az ideje.
febr. 14. 16:03
Csúnya dolog az irigység. Neked nem udvaroltak, udvarolnak?
29. libikóka (válaszként erre: 27. - Tumbo2)
febr. 14. 15:27

Igen,,ezért fogadtam meg hogy soha nem kezdek bele ebbe.

Nem vagyunk a helyükben.

28. tumbo2 (válaszként erre: 26. - Egy lány 789900)
febr. 14. 15:12
ja,főleg mikor összekommendálták őket.akkor aztán volt nagy udvarlás.
27. tumbo2 (válaszként erre: 25. - Libikóka)
febr. 14. 15:10
ránk is azt mondták.
26. Egy lány 789900 (válaszként erre: 25. - Libikóka)
febr. 14. 15:04
Pedig van benne valami, mert manapság a mi korosztályunk nem ismeri az udvarlást. Hanem mindent azonnal, nem várunk ki, minden rögtön és kell. Akár egy szexre vagy csak hogy megvan és kész mert bele punnyadunk (tisztelet a kivételnek). Az idősebb korosztály (azok közül is aki kivétel) ők tudják jól hogy milyen igazán kiélvezni a pillanatot, amikor tényleg az volt hogy várta a postást. Kapcsolaton belül is szerették, TISZTELTÉK EGYMÁST, türelmesek voltak egymással szemben, mert lehet hogy borúlt a dolog de megakarták oldani a problémákat. A mostani kapcsolatok arra alapoznak, hogy ha valami nem jó dobd el, keress mást. Én ennyiért tisztelem még a régi generációt.
25. libikóka (válaszként erre: 23. - TamThor)
febr. 14. 13:15

Lehet hogy pont annyi mint a szép fiatal lányokban.

Egyébként meg ezt a fiatalok lehúzását hagyjuk már,,


Olyan nyűgös dolog,,"meramaifiatalok"🙄

24. supin
febr. 14. 12:17

Ők is megöregsznek.

Vagy nem.

23. TamThor (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 14. 12:13
Gondolj arra, hogy általában a szép és fiatal srácokban mennyi az értelem és az érzelem... Kábé semennyi.
22. SipiAngi (válaszként erre: 10. - Hattori)
febr. 14. 12:03
A szépség relatív! Szerintem mindenkiben van valami szép! Sokszor olyan tulajdonságod találja valaki szépnek és vonzónak, amiről Te nem is gonolnád!
21. SipiAngi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 14. 12:01
Milyen állapotban vagy most? Mi hiányzik?
20. semleges (válaszként erre: 13. - Pötibaba)
febr. 14. 11:45
Ha szerencséjük van.
19. globus (válaszként erre: 18. - ,zumba)
febr. 14. 10:29

Inkább úgy érzem, az sokkal jobb volt. Valódi érzések, jelzések, találkozások. Kaptam postai! szerelmeslevelet 😀

Most meg mi van: spekulálás, ráírjak, ne ítjak, miért lájkolta, biztos tetszik neki, kivel kavar, vajon mire gondol, belépett, de nem válaszolt...stb

18. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 14. 10:22
Az én korosztályom is megélte ezt, semmi irigység nincs bennem irántuk.
17. tumbo2
febr. 14. 10:13
irigyli a fene,mindenki volt fiatal.aztán megöregszik.
16. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 14. 10:05
Kinek udvaroljanak? Az anyjuk korabeli nőknek?
15. Enissa (válaszként erre: 13. - Pötibaba)
febr. 14. 09:29
Sajnos az nem biztos. :/
febr. 14. 08:51
Minden kornak megvan a maga szépsége. ha a sajátunkban keressük meg sokkal jobban járunk, mintha a másét elemezgetnénk.
13. pötibaba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 14. 08:46
Ők is lesznek öregek, nyugi.
febr. 14. 07:40
Neked is biztos udvaroltak.
11. supin
febr. 14. 05:11
A szépség mulandó.
10. Hattori (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 14. 01:45
Ez a nem szépek sorsa. Sőt, nekünk jobb az öregedés.
febr. 14. 00:19
mindenki,igy te is voltal fiatal!ami elmult azt hiaba sirod vissza!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook