Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Internetes társkereső fórum

Internetes társkereső (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
326. 2c5f60da64 (válaszként erre: 325. - Nünüke :))
2015. jún. 7. 21:12

Igaz, én eddig mindig megszívtam ezzel elég rendesen, na nem mintha az, akit máshogy ismertem meg, nem kamuzott volna, de nem voltak ennyire aberráltak. Eleve ha máshol, nem neten ismerkedünk, csak van az illetőről valami infonk, legalább a családi állapotáról, a neten meg semmi, csak amit vetít.


A nehéz, a hely... hol ismerkedjek... bulikban, na ez is, tele van nős pasikkal, állandóan meg nem tudok éjszakázni, bulizni. Esetleg edzőteremben lehetne.

325. Nünüke :) (válaszként erre: 324. - 2c5f60da64)
2015. jún. 7. 20:36
na pontosan ezért nem társkeresőzöm.Mellettem mindenki sokan így jártak de van ismerősöm aki azóta feleség.Én nem találkoztam soha így ,nálam pont forditva kezdődik egy kapcsolat.Meglátni megismerni...nem mindent tudni róla és megismerni...
2015. jún. 7. 20:10

Elegem van a netes keresésből. Ott mindenki hazudik, komolyan úgy érzem. Aki meg nem és tényleg társat akar, az meg ezerrel kapaszkodna a másikba, szinte megfojt.


Annyira szeretnék egy hozzám illőt találni, aki nem kamus. Elegem van a nyomozgatásból, a facebook-ból, abból, hogy a többség kapcsolatban él és ott vannak az apró, alig észrevehető jelek, amelyek üvöltenek, a várakozás, a majd hívlak duma, vagy az elutasítás utáni nyomulás.


Hol van egy őszinte, igazi férfi?


Elegem van az exekről szóló sztorikból, ami néha addig terjed, hogy a hölgy milyen volt az ágyban és az aktusok száma havi/heti lebontásban is kimutatásra kerül, szinte excel táblázatba foglalva.


Elegem van abból, hogy ha találok valakit, aki hazudik és jobban vetít, mint egy 3D-s mozi, közben nyomul és nyomul, mindig megjelenik egy barátnő vagy volt barátnő, aki szinte elmebeteg állapotban küzd velem vagy ellenem... hogy fenntartsa a hébe-hóba úgyis me.dug, de ez kapcsolat látszatát.


Elegem van abból, hogy akarva akaratlanul abba a csapdába esem ilyenkor, hogy az exnek beállított jelenlegi, mellettem is futtatott szexpartnerre redukált látszat-barátnőkkel hasonlítgatom össze magam, jobbnak titulálva hirtelen fontosnak gondolt apró részleteket a testemen vagy a testén, és azon agyalva, mi az ami miatt Ő kell és nem Én.


Elegem van a számonkérésekből és a nagy megbeszélésekből, illetve mellébeszélésekből, azaz a megbeszélésen történő mellébeszélésből.


Legyen velem, amikor nincs, akkor is érezzem azt a bizonyos biztonságot, a szerelmet...

323. Nünüke :) (válaszként erre: 322. - 67d75b6c5b)
2015. jún. 7. 19:17
Nekem sok ismerôsöm használja,más adataidhoz nem fér hozzá és még a facen sincs nyoma hogy ott vagy.Nálunk úgy csinálták a lányok hogy amilyen képet akartak felrakni,hogy ne a faces legyen megosztották de úgy hogy csak én látom.Na igy berakta a kiválaszható képek közé Tinderen
322. 67d75b6c5b (válaszként erre: 301. - Nünüke :))
2015. jún. 7. 17:47

Pont pár napja töltöttem le a Tindert.

Csak elbizonytalanodtam, hogy a telefonom adataihoz így hozzá lehet férni és így letöröltem.

2015. jún. 7. 14:41

Márhogy a Tinder fizetős ??Valami extra beállitás csak meg ha máshonnan akarsz bejelentkezni mint ahol vagy.

Nem tudom én valósnak látam mivel a facebookkal lehet bemenni,ugyan az se akadály másikat csinálni.

Azon nevetek ezen az alkalmazáson hogy mindenki kutyávakl pózol :-)

320. András András (válaszként erre: 317. - Érdekes73)
2015. jún. 6. 23:47
Olyat mondjatok neki ami az ő útja :D
319. pieta4 (válaszként erre: 298. - Tashadow)
2015. jún. 6. 21:31
Azt írtad, tudnál teremteni lehetőséget. Mi akadályoz meg ebben?
318. Érdekes73 (válaszként erre: 316. - Tashadow)
2015. jún. 6. 21:21
Vszínüleg csak kőkemény üzlet.
317. Érdekes73 (válaszként erre: 315. - Tashadow)
2015. jún. 6. 21:20
:) Bármi lehet... De ez se a te utad.
2015. jún. 6. 07:30
Nekem az a benyomásom, hogy egy ilyen oldalnak sem az az érdeke hogy normálisan lehessen beszélni valakivel. Hanem direkt fokozzák ezt az őrült rohanást. Az ehheznhasznált eszközök változnak csak. A lényeg mindig ugyanaz. Maradj sokáig, toljad keményen, fizess. Nem tudok más magyarázatot, mert hiába fognám a többiekre, mindenki nem lehet hibás.
315. tashadow (válaszként erre: 313. - Érdekes73)
2015. jún. 6. 07:00

Tudom, én sem vagyok komplett hogy ezen pörgök. :)

Csak bekajáltam, hogyha bejelölnek akkor lehet beszélni. Teljesen hihető volt mert ott a külső nem lehet akadály. Ha már ők jelöltek. Lehet csak megcsúszott a kezük :)

314. tashadow (válaszként erre: 313. - Érdekes73)
2015. jún. 6. 00:45
Hát én nem is vagyok valami direkt nekik előre gyártott termék. Vajon így képzelik el a romantikát?
313. Érdekes73 (válaszként erre: 311. - Tashadow)
2015. jún. 5. 23:59
Nem érdemes komolyan venni :)
312. tashadow (válaszként erre: 304. - Nünüke :))
2015. jún. 5. 23:41
Most jövök rá hogy ez is egy fos kéregetős oldal, csak az elején még elrejtik, és az első visszajelöléskor arcomba tolta az alkalmazás értékelést. Az egész csak arra megy hogy torzítsa a statisztikát.
311. tashadow (válaszként erre: 310. - Érdekes73)
2015. jún. 5. 23:27
Mintha valamit várnának tőlem. Mert bejelölnek, de mit? Kicsit dícsérek, életszerűen, nem megjátszva, írok magamról dolgokat, aztán kitörölnek. Tényleg olyan mint vakon lövöldözni. Sose fogom megérteni.
310. Érdekes73 (válaszként erre: 309. - Tashadow)
2015. jún. 5. 22:58
Felesleges agyalni logika nincs a neten :)
309. tashadow (válaszként erre: 308. - Tashadow)
2015. jún. 5. 08:50
Ja értem, hogy megy ez itt. Gyorsan jönnek, gyorsan mennek. Hát még mindig jobb mint amikkel eddig próbálkoztam. Itt legalább történik valami, nem unom halálra magam. Meg elgondolkodhatok rajta hogy az első üzenetbe mi lehet olyan hogy szó nélkül törölnek. Gondoltam hogy ennek a kényelemnek meg kell majd fizetni valahol az árát.
308. tashadow (válaszként erre: 304. - Nünüke :))
2015. jún. 4. 22:30

WOW, és megint csak igazad volt! Megvan az első "párom"! :) (Mármint a programban)


Kösz a tippet!

307. pieta4 (válaszként erre: 306. - Tashadow)
2015. jún. 4. 15:44

Interneten keresztül ( pl moly. hu-n lehet könyvekről eszmét cserélni) és társaságban is. Mert ha olyan akad az utadba, aki olvasó, akkor könyvekről beszélgetve kialakulhat a szimpátia, barátság.

Ez egy jó téma. Manapság meg a nagy mozifilmek egy része is megközelíthető a könyvek oldaláról.

Tudom, hogy ez így elsőre kicsit bizarnak tűnhet, de ki tudja?

Az biztos, hogy egy olyan hobbival, ami kimozdít, nagyobb az esély.

306. tashadow (válaszként erre: 305. - Pieta4)
2015. jún. 4. 15:18
Én is imádok olvasni. Csak, valljuk be, mostanában nem sok idő jut rá. De attól még érdekelne hogy lehet ezzel "ismeretségre szert tenni"? :)
305. pieta4 (válaszként erre: 303. - Tashadow)
2015. jún. 4. 10:53

Pl az én kedvenc elfoglaltságom az olvasás, ami szintén zárkózott hobbi. Mégis egy csomó hasonszőrű ismerettséget szereztem általa.

Szóval ki tudja?

304. Nünüke :) (válaszként erre: 302. - Tashadow)
2015. jún. 4. 06:00
Jajj már ,miért ne jelölni vissza valaki.Ne legyél kishitű :-)
303. tashadow (válaszként erre: 300. - Pieta4)
2015. jún. 3. 23:49
A hobbiaim is eléggé zárkózttak, de gondolkodom azon hogy nyitok új dolgok felé.
302. tashadow (válaszként erre: 301. - Nünüke :))
2015. jún. 3. 23:45
hű, nagyon pöpec kis alkalmazás. Tetszik benne minden. Elkoptattam az ujjam hegyét :) azt nem hiszem hogy nagyon visszajelöl valaki, de majd meglátjuk.
301. Nünüke :) (válaszként erre: 269. - Tashadow)
2015. jún. 3. 15:51
Tinder az pontosan jó erre alapon van egy szimpátia ha mind a kettő arra nyomott hogy tetszik a másik.Onnantól már mehet a beszélgetés.Nálam a melóhelyen nagyüzembe nyomják az emberek :)
300. pieta4 (válaszként erre: 298. - Tashadow)
2015. jún. 3. 15:49

Akkor Te is az otthonülős típusba tartozol, mint én. Ez nehezítő tényező.

Valami hobbi vagy mi érdekel igazán? Ezen az úton nem tudsz elindulni?

299. tashadow (válaszként erre: 296. - Érdekes73)
2015. jún. 3. 15:44
yess
298. tashadow (válaszként erre: 297. - Pieta4)
2015. jún. 3. 15:42
Nagyvárosban élek, tudnék teremteni lehetőséget. Igaz az ismeretségi köröm nem túl kiterjedt. Néha beülök sörözni egyet volt kollégámmal/ egyetemi ismerősömmel, de ennyi. A szabad időm nagy részét otthon töltöm a családom körében.
297. pieta4 (válaszként erre: 288. - Tashadow)
2015. jún. 3. 14:39
Csak interneten van lehetőséged ismerkedni?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook