Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Internetes társkeresés? fórum

Internetes társkeresés? (beszélgetős fórum)


1 2 3
15. 88b7828ca9 (válaszként erre: 12. - Pandoracic)
2013. jan. 8. 19:53
:)
2013. jan. 8. 18:57
Én több esetet tudok (családon belül), hogy egész élhető kimenetele lett az ismeretségnek, sőt, zsák a foltját - pozitív értelemben! Az idegenkedés ellenére el kell fogadni, hogy ez is egy módja a párkeresésnek, hála a világhálónak. A hagyományos társ/párválasztás is zsákbamacska!
13. mara13
2013. jan. 8. 17:20
nehéz így a társkeresés. én még a meglátni és megszeretni régi beállítotságú vagyok. de mint mindenben itt is a munkám miatt fordultam e felé. és az a rengeteg mi lenne ha..... de ha nem interneten akkor hol ismerkednek a mai 30 40 éves korosztály?
12. pandoracic (válaszként erre: 11. - 88b7828ca9)
2013. jan. 8. 16:49
Egyetértek veled.
11. 88b7828ca9 (válaszként erre: 10. - 9f86e86d50)
2013. jan. 8. 12:13

Nem hiszem, hogy van olyan ember, akár férfi, akár nő, akinek nem számítanak a külsőségek. Nekem nagyon fontos, hogy tetszen nekem. Én ez alapján, így kerestem, van akinek más úton - módon, mindenki döntse el, hogyan gondolkozik, mi neki a fontos.


Nekem fontos a külseje, hogy ne legyen nálam alacsonyabb mondjuk, meg úgy egyáltalán...


Természetesen a belső megismerése is alap :) viszont regélhet ódákat arról, hogy mennyire család centrikus stb, meg lehet nagyon kedves, ha egyszer a teste nem tetszik...nálam ez így működik. Ennyi.

10. 9f86e86d50 (válaszként erre: 9. - 88b7828ca9)
2013. jan. 8. 12:07
Érdekes.. a férfi külseje nem egészen olyan volt, pocsékba ment a púder és a hajlak..külsőségek, de hol a belső?
2013. jan. 8. 12:02

Olvasd el a "Csalók és szélhámosok a társkeresőkön" című cikket, nagyon tanulságos. Ok, elég szélsőséges eseteket ír le, mondjuk én ha így próbáltak volna meg lehúzni, átláttam volna rögtön rajtuk, de voltak, akik olyan passzban lehettek, hogy belesétáltak a csapdába.


Kiegészíteném azzal, hogy kérj minél több fotót, ami ne legyen homályos, vagy távoli. Én emiatt futottam elég sok felesleges kört, hogy küldtek képet, megadták a paramétereket, aztán kiderült, hogy plusz húsz kiló, meg mínusz tíz centi is befigyel:) szóval sokszor jöttem úgy haza, hogy megint elpazaroltam egy csomó púdert meg hajlakkot:)


Persze, élőben mindenki más. Nagyon őszinte legyél, külsődet illetően is, meg mindenben, tervek, célok, szándékok. Nekem az vált be, hogy a leghúzósabb kérdéseket tisztáztam az eleje előtt. Rákérdeztem őszintén arra, ami érdekelt. Sokan mondták amikor ezt elmeséltem, hogy az emberek az ilyeneket nem vallják be soha. De ez nem így van, mert volt aki szerintem annyira meglepődött, hogy igen, elmesélte, hogy megverte a volt feleségét vagy alkoholista.


Ugyanis ilyeneket is kérdeztem:) meg még sok mindent, pl. mi az, ami neki alap a szexben:)


Semmi szükségem nem volt arra, hogy csak hónapok múlva derüljön ki, hogy alap dolgokban nem passzolunk, inkább derüljön ki már a chatelés alatt, és menjen tovább mindenki a maga útján.


Volt, akinek ez nagyon bejött:)


Ja és úgy mutatkoztam be - bár ezt is volt, aki furcsának tartotta - hogy leírtam, mi az, ami olyan adottságom, ami másoknak nem jött be. Tudnia kell, milyen vagyok valójában.

8. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Mara13)
2013. jan. 8. 11:21
Ne görcsölj rá, kötetlenül, lazán vedd, ne játszd meg magad, magadat add, a valódi személyiségedet ismerje meg a páciens, az az ezerből egy.
2013. jan. 8. 11:13
Tanulj meg olvasni a sorok között!Az adatlapból nagyon sok dologra következtethetsz.Csevegj vele msn-en,vagy facebook-on...A kérdéseidre adott válaszok alapján már érezni fogod,hogy érdemes e vele randiznod!Ha azt érzed,hogy igen akkor egy forgalmas helyen v. kávézóban találkozzatok.Nem érdemes sokáig halogatni a randit és írogatni,mert csak felesleges időpocsékolás,ha mégsem lesz belőle semmi....Ne szégyelld és ne törjél le,ha 1-1 próbálkozás kudarcba fullad.Kellenek ezek a tapasztalatok,hogy igazán értékelni tudd majd azt a férfit aki a társad lesz.Add önmagad!Sok sikert!:)
2013. jan. 8. 10:51
bár én így sosem ismerkedtem....de tudod mindenki azt ír magáról amit akar, sosem tudod mi igaz belőle.A személyes találkozó egy forgalmas helyen mindent eldönt, hogy lesz-e 2. randi. Ne add ki magad,anyagi helyzeted,hol laksz,kivel stb. maradjon a te titkod.
2013. jan. 8. 10:48
Nagyon vigyázz.Az emberek nagyon szeretik kihasználni a másikat.És a találkozókkal is,mert egy vadidegen ember ki tudja mire képes!
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2013. jan. 8. 10:47
Sok sikert a kellően megfelelő partnerhez!
2013. jan. 8. 10:47

[link]


Itt találsz ötleteket a témában.

2013. jan. 8. 10:47
Ne vedd komolyan, én csak ennyit tudok mondani. Elvezd, hogy talalkozhatsz egy csomó emberrel, aztán menj háza és rohogj a barataiddal. Sajnos a találkozók 85%a csalódás, erre már rájöttem. Amíg megtalalod azt az egy embert sokat fogsz mellefogni ,ezért ne várj túl sokat. Hajrá!
2013. jan. 8. 10:42
most kezdtem az internetes társkeresésbe, ki mit ajánl, mire vigyázzak?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook