Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Internetes társkeresés? fórum

Internetes társkeresés? (beszélgetős fórum)


1 2 3
45. be6f5a3c4b (válaszként erre: 44. - Bang11)
2013. jan. 27. 23:02
igen,ebben teljesen igazad van!!
44. bang11
2013. jan. 27. 22:57
Szánom azokat a fiúkat, akik üresek, de azon izmoznak , hogy nem kapnak nőt. Tenni dolgozni nem akarnak, hogy kapcsolatuk lehessen, csak azokat irigylik akiknek pénzük van. Igénytelen nyelvezettel, egy retardált tízéves szókincsével megfogalmazott irományokkal "tisztelik" meg a nőket, és gyakran bepöccennek ha nem kapnak válaszokat. Vannak szép, értelmes, értékes nők, akik nem megvehetők pénzzel. Jahh, hogy értük dolgozni kell.Pech.
43. 6dc05f5e13 (válaszként erre: 42. - Zizmonti)
2013. jan. 27. 22:10
Az ismerősöd amúgy mit gondol arról mit kell egy nővel kezdenie?Nem árt igen ha szórakoztató...nem árt igen ha van pénze mozira,vacsorára....hát 37 évesen nem árt,ha nem anyuka melletti szobába viszi fel,ha egy romantikus éjszakát kíván eltölteni....hát a kocsi meg max kényelmi szempont,de végül is el el lehet metrózni,buszozni is egy moziba.De neki már 70 kiló nem tetszik...meg ez sem meg az sem tetszik neki.Vicces:)Sajna el kell fogadni van,hogy egy színvonal bizonyos dolgokat megkövetel.
2013. jan. 27. 21:46
Kollegám 37 éves férfi, szintén keres.Ő a másik oldalról panaszkodott folyton. Királylányok de utálom őket! Hagyom is az egészet a fenébe! szórakoztasd, legyen rengeteg pénzed , lakásod, kockahasad. Agyatlan liba minden nő, mindig csak az elvárások! Mondtam, egy órára cseréljünk, mert nem hiszem el, neki nehezebb mint nekem a sok taplóval: Szia, miki vagyok, szia, szevasz józsi vagyok sanyi vok, hogyvagy mizu. lessz sex mit szeretssz a sekszben? Ezzel körbe is érnek nagyjából. Cseréltünk, én válaszoltam két nőnek akik az adatlapjuk alapján érdekesnek tüntek, amiket írtak magukról sem idézetek voltak pillangókkal, hanem saját kreálmány volt, némi finom humorral fűszerezve. marha jó volt velük csevegni, nem tudtam mi hiányzott.. teljesen általános témákban, és nagyon örültek ők is, hogy végre egy "férfi" aki figyel, akinek nem erőltetett a humora, és aki nem a szexre tereli a szót harmadik üzenetnél. Kollegámnak átadtam, hogy tessék íme kettő nő is, akik érdemesek.. megnézte őket, az egyiket dagadtnak találta 70 kilóval, a másiknál nem tetszett neki, ..már nem tudom mi, valami, pedig teljesen helyes nők voltak szerintem.
41. Ulary (válaszként erre: 39. - Ulary)
2013. jan. 27. 20:25
Elnézést rosszul írtam: "kocsonyán" :D A lényeg érthető remélem. Ja és elfelejtettem írni ezzel kapcsolatban, hogy Tisztelet a kivételnek! :)
2013. jan. 27. 19:18

Ha nem vagyunk elég óvatosak, akkor bizony néha néha rá faragunk.

És ez vonatkozik fiatalra és idösebbekre is.

39. Ulary
2013. jan. 27. 19:05

Sziasztok!


Én nemrég letöröltem magam egy társkereső oldalról. Nem részletezem, hogy miért, mert még a végén megismernek. A lényeg, hogy egyszerűen elegem volt abból, hogy némelyik olyan erőszakosan nyomult (akár heteró, akár bi-, vagy lezbi), hogy elegem lett. Én visszaírtam minden levélre, de voltak olyanok, akik annyira bunkó módon üzentek (mindenfajta bemutatkozás nélkül), hogy nekik vissza sem írtam. Annyit tán csak megérdemelnék, hogy rendesen írjanak nekem.


Én nem értem, hogy egyes emberek hogy lehetnek ennyire bunkók, sötétek és ezzel teljesen hülyének nézik azokat, akik tényleg komolyan gondolják a párkeresést.


Szerintem, aki azt vallja, hogy a külső nem számít, az önmagának is hazudik. Érdekes, hogy pont a férfiak szoktak ezen külsőség dolgon felháborodni, miközben esetleg akkor is kocsonán lóg a szemük egy dögös bigén, amikor ott áll mellettük a barátnői. De persze nem csak ez a fontos... Engem sokszor olyan pasi is levett a lábamról, aki egyébként nem is tetszett először.


Szóval, ha nem látom élőben az illetőt, ahogy beszél, viselkedik, gesztikulál, megette a fene az egészet.


Biztos, hogy ugyanolyan jó neten társat keresni, mint élőben, de szerintem egyáltalán nem könnyebb. Ráadásul a legtöbb helyen fizetni kell, amire viszont nincs garancia, hogy azért az árért azt a szolgáltatást, megelégedettséget kapom, amit elvárok.

38. micimaci87 (válaszként erre: 26. - 88b7828ca9)
2013. jan. 27. 17:39

Örvendek neked:)

Én lassacskán egy éve egyedül vagyok s még nem volt senkim. Most nincs is kedvem ilyesmire, más dolgokra koncentrálok.

Eljön az ideje, amikor majd kissé odaállok én is és kimozdulok vagy esetleg társkeresőzök, mert azért néha hiányzik egy társ:P

Most még várom, hogy a sebek egészen begyógyuljanak.

2013. jan. 15. 13:09
Nos beszeltünk...szeretne jobban megismerni engem es ezt azzal is megakarja erösiteni,hogy kijönne hozzäm pär napra lätogatoba..
2013. jan. 13. 18:13

Köszönöm a tanäcsaitokat...beszelni fogok vele,nyiltan es öszinten.

Talän akkor majd fenyderül az iagzsägra!

2013. jan. 13. 12:17
Igen, a kommunikáció az alapja az egésznek, ha valami nem ok, meg kell mondani, rá kell kérdezni. Nagyon nyíltan és őszintén.
34. mara13 (válaszként erre: 30. - Hesztia68)
2013. jan. 13. 10:12
Szia egyetértek az előttem szólóval. beszélj vele és döndsd el mit szeretnél te folytatni vagy abba hagyni.és cselekedj.
33. 9f86e86d50 (válaszként erre: 30. - Hesztia68)
2013. jan. 13. 08:34

"meg is lepett

mert nem voltam felkeszülve rä"

Az milyen meglepetés amire fel vagy készülve?

"jo volt

neki is jo volt"

A kölcsönösség jó dolog.

"ugy erzem,hogy kihasznälta a testem

jätszott velem

szivatott

igaz benne voltam en is.."

Nocsak, akkor nem használt ki és nem szívatott.

Én azt gondolom, hogy túl korán temeted. Mit jelent az intenzítás csökkenése?

Szerintem az jó ha ismerkedni akar Veled, és az még jobb ha az ismerkedés sosem ér véget, mert minden ember változik. Lehet, hogy ezt Ö is tudja, és nem kell megijedned. Beszéld meg Vele.:)

32. access (válaszként erre: 30. - Hesztia68)
2013. jan. 13. 06:32

Szép napot :)


Sajnos elég sok esetben megtörténik az ilyen, mivel soknak csak az a fontos, azaz a lényeg megtörténjen. Viszont akad kivétel, igaz kevés, de pont azoknak nincs sok esélyük és ha esetleg mégis kezdődne valami kialakulni, akkor az előző tapasztalatok már bizalmatlanná teszik a másik felet.

2013. jan. 13. 05:51
Ehhez az is hozzätartozik,hogy Nemetorszägban elek..
2013. jan. 13. 05:49

Porul jartam,mert hiszekeny voltam!

Egy igaz törtenet amit ateltem...kivancsi vagyok a velemenyetekre.

Mit gondoltok erröl?

eddigi eletemben össze vissza 3 kapcsolatom volt


az az 3 ferfival voltam


majd jött a tärskeresö


az egyik barätnöm erösködött,hogy probäljam meg


jo,gondoltam mi bajom lehet


2 eve vagyok fent


volt 2 randim


es most volt a 3.


amikor hazamentem


elötte ismerkedtünk 1 honapon keresztül


itt es skype-on


beszelgettünk minden nap


szoval meg volt a szemelyes talälkozäs


a szimpätia is megvolt


nekem tetszett es en is neki


majd programokat csinält nekem


seta,käve,vacsora es mozi


az utolso elötti napon kirändulni hivott


ekkor utaztam le hozzä


videkre


majd a kiränduläs is megvolt


sokat beszelgettünk


azt mondta ez meg nem eleg


a puding probäja az eves


de mind ezt ugy,hogy közben fogta a kezem


erdekes...


a lenyeg..


egy panzioban szobät foglalt


ugy hogy nem tudtam rola


meg akart lepni


meg is lepett


mert nem voltam felkeszülve rä


sehogy sem


mindegy


megtörtent


szeretkeztünk


többször is


jo volt


neki is jo volt


utolso nap kikisert az ällomäsra


elbucsuztunk


a lenyeg


hogy miota visszajöttem annyira mär nem erdeklödik


nem olyan intenziv


en ezt szovä is tettem neki


es megkerdeztem,hogy vegül is mit szeretne tölem


azt mondta,hogy ismerkedni akar velem


ekkor ledöbbentem


ismerkedni akar amikor lefektetett?


ajjajj


lehet,hogy csak "azt" akarta


hät nem tudom


szoval naiv voltam


buta


igy järtam



ugy erzem,hogy kihasznälta a testem


jätszott velem


szivatott


igaz benne voltam en is..


de elötte egeszen mäshogy beszelt


ez a nem mindegy


mondjuk ugy jol elöadta magät


ez azert aljas dolog sztem


illletve gyäva


ha csak dugni akar valaki azt vällalja fel


nincs abban semmi..


max azt fogom mondani,hogy köszi de nem


csak ne igy


ilyen modon


mert ez serülest okoz a mäsik felnek


meg akkor is ha en is benne voltam


hät ez az en kis törtenetem..

29. 88b7828ca9 (válaszként erre: 27. - Mara13)
2013. jan. 12. 22:41

Egyetértek. Nekem is: a megcsalás, az agresszió, akár szóbeli, akár fizikai (ugye a szóbelit nagy eséllyel követi a fizikai) illetve a szenvedélybetegség a kizáró ok.


A megcsalásról annyit, hogy ha valami baja van, vagy valakivel testi kapcsolatot akar, akkor inkább hagyjon el, de ne gyáva módon a hátam mögött tegye.

28. Balanza (válaszként erre: 19. - Mara13)
2013. jan. 12. 22:15

Ne haragudj, ez óriási marhaságokkal teli, közhelyekkel tűzdelt vélemény.


Nagyon sokan kitartanak egymás mellett, én is látok több éves kiegyensúlyozott házasságokat a közvetlen közelemben (ahol persze vannak nagyobb problémák is, de megoldják - sok szeretettel). Nagyon sokan elválnak, mivel a házasságuk megnyomorítja őket vagy a gyerekeiket; vagy a házastársuk változott meg úgy, hogy már nincs meg a közös alap. Sokan azért válnak el (akár több évtized után), mivel valakibe beleszerettek - van ilyen.


És még rengeteg oka van mind az elválásnak, mind a házasság fenntartásának. Mivel ez utóbbi is létezik, igen nagy számban.

27. mara13 (válaszként erre: 23. - Micimaci87)
2013. jan. 12. 22:02
Sajnálom amit át kellett élned,ilyen kapcsolatot senkinek sem kívánnék. Az alap inteligencia és ápoltság szóval az alapok kellenek egy kapcsolatban, hogy a férfi férfinak és a nő nőnek érhezhesse magát. meg a bizalom és a tisztelet a másikkal szemben. nehéz megitélni kinek mi fér bele egy kapcsolat megtartásához. nekem a megcsalás a verés vagy annak a szándéka már kizáró ok.
2013. jan. 12. 18:17

És... erre regisztráltam más oldalra, elég kritikusan töltöttem ki az adatlapomat, hangsúlyoztam, milyen vagyok de inkább negatív felhanggal illetve azzal, hogy senkinek a kedvéért nem változok, mert arra vágyom, hogy úgy szeressen valaki, ahogy vagyok.


Erre írt, akivel utoljára találkoztam:) csak lazán chat - elgettünk, poénkodtunk, majd elmentem találkozni Vele, persze nem sok jót vártam, a rengeteg tragikomikus találkozó után.


És... megláttam Őt és nagyon megtetszett. Én is neki:) Már első körben rákérdeztem, van - e valami szexuális aberrációja, mert most mondja meg, ha van, mert ha nekem nem fér bele, akkor köszönjünk el, nem bírom, ha valaki megcsal, mert hiányzik neki valami. Szóval kibeszéltük a szexuális szokásokat meg nagyon sok mindent. És nagyon őszintén.


Persze, emberi értékekről is, mik a fontosak stb. Majd folytatódott. Szépen alakult és egyre jobb, egyre nagyobb a kötődés érzelmileg és életem legcsodálatosabb élményeit élem át Vele :)


A leplezetlen őszinteség. Szerintem ezen nagyon sok múlik.

25. 88b7828ca9 (válaszként erre: 24. - Micimaci87)
2013. jan. 12. 18:11

Uhhh, iszonyú, amit leírtál, ami Veled történt...


Igen, találtam :) amikor már szinte feladtam, miután tényleg nagyon sok sikertelen kört futottam... volt az ápolatlan fokhagymaszagú, aki megjegyezte, hogy futni volt, mielőtt jött találkozni és nem tusolt utána, meg evett fokhagymás húst randi előtt (hmmmm... én még azzal is megtiszteltem, hogy szépen hajat mostam, hajlakk, enyhe smink stb);


volt az a csákó, aki valami bogarakkal foglalkozik és megkérdezte, szeretem - e a bogarakat... mondtam, attól függ, a csótányokat meg bármilyen nagy feketét nem igazán... erre csak hümmögött, hogy baj, ez nagy baj; mert vele mennem kellene a mezőre bogarakat szedegetni. Szóval kissé bogaras volt :) á meg volt akiről kiderült, hogy kapcsolatban él és pszichomókuskának próbált használni... katasztrófa. Szinte feladtam... a jelenlegi előzménye az, hogy az egyik csákó, aki már kézenfogva sétált velem, egy ismerősömnek kidumált keményen, és mutogatta a facén, hogy velem mi a baj, túl vékony vagyok, nincs semmi nőies bennem stb.

24. micimaci87 (válaszként erre: 18. - 88b7828ca9)
2013. jan. 12. 08:25
Kaptál aztán valakit?:)
2013. jan. 12. 08:25
És, amiért nem harcoltam többet, s nem maradtam még azután is, hogy a kést a kezében fogta, az csak azért volt, hogy ilyen körülmények közé ne szüljek gyereket, mert az mindennek a levét itta volna... és én a gyerekeim (ha lesznek)számára a biztonságot meg fogom adni!
22. micimaci87 (válaszként erre: 18. - 88b7828ca9)
2013. jan. 12. 08:22

Abszolút igazad van!

Én sem keresek bájgúnárokat (fújj, hogy utálom), de amikor eljön valaki, hogy találkozz vele és korpás a haja, vagy alacsonyabb, mint te és folyton méri magát hozzád, vagy látod, hogy nem tudnál felnézni rá, akkor itt nem tudom miért kellene folytatása legyen a dolognak.

Aki nem tudja, hogy milyen az inkább ne szólaljon meg:)

Ugyanígy a válással is: aki nem ment keresztül rajta, az ne általánosítson. Életem egyik legnehezebb döntése volt és mindamellett, hogy a pasi imádott és néha az egekbe emelt, ugyanúgy a földig megalázott, falnak nyomott, ágybadobott, amikor kiakadt (pszichológushoz jártunk, de kivizsgálásra a pszichiátriára nem volt hajlandó elmenni). Szóval ne általánosítgassunk, mert az nem fer egyesekkel szemben.

21. mara13
2013. jan. 12. 08:06
lehet hurroni, morogni, leszólni. sajnos ez már más világ, ahol a kinézet pénz stb az úr. de jó ez nekünk?
20. 3f2a864951 (válaszként erre: 19. - Mara13)
2013. jan. 9. 21:23
Amikor ezen a forumon felhoztam peldanak, hogy ket szineszlegenda (Gregory Peck es Charlton Heston) 40 evet eltek le a parjukkal, pedig nyakra-fore valhattak volna, le lettem hurrogva.
19. mara13
2013. jan. 9. 19:44
a mai párkeresésben csak a külsőségek számítanak, pénz, lakás kocsi. szüleink még a háború idejét is átvészelték éltek aranylakodalmat stb. most két hónap és már válnak is egy kis probléma miatt. mert minden a külsőség. ne legyen rajtad felesleg stb stb. az értékek már a múlté.
18. 88b7828ca9 (válaszként erre: 17. - 3f2a864951)
2013. jan. 8. 20:21

Hello Johny!


Akkor Te valamit nagyon félreértelmeztél. Szerinted egyetlen is mondattal, vagy akár egyetlen leírt szóval utalok a mai világ által kikiáltott szépségideálra?


Nem... én azt mondtam, nagyon fontos, hogy tetszen külsőleg. Nekem tetszen, ne a nagy világnak, meg ne a többi nőnek. Hanem csak nekem. Nekem meg, ha már itt tartunk, baromira nem a mai kor szépségideálja jön be pasikban:) szóval... ha nálam két centivel magasabb, az már szuper. Ne legyen nagyon sovány, de a súly amúgy lényegtelen, ha van pocak, az pláne jó. És úgy az egész... amikor először belenézek a szemébe... akkor legyen valami, ami megragad. Ez nem szerelem, ez csak az a plusz, a kisugárzás.


Szóval a magasságon kívül ez ami lényeg. Meg természetesen az ápoltság. Na az nagyon alap. Ezt egy személyes találka alatt most már kb. 5 perc alatt eldöntöm.


Utána jöhet a beszélgetés. Ha nincs kínos csend, és elég udvarias, figyelmes, akkor nagyon jó úton haladunk egy kapcsolat felé.


De ne is haragudj... amikor úgy jön el randizni a hapek, hogy felvesz egy térdig érő fehér zoknit szandállal, meg egy igénytelen, kinyúlt pólót, én meg azért megadom a tiszteletet neki, nem báli ruhában megyek ugyan, de nem is olcsó melegítőben....

Volt, aki találka előtt fokhagymát evett pl... köszi.


Ez egyébként is alap, egy kapcsolatban is, hogy legyek már csinos meg ápolt, ha azzal találkozom, aki mint férfi (vagy pasi esetén nő)tetszik nekem és szeretnék vele lenni.


És... ha ez meg van, tetszünk kölcsönösen, onnantól természetesen egymás lelkének, életének minél jobb megismerése következik :) persze, hogy fontosak a belső értékek.

17. 3f2a864951 (válaszként erre: 11. - 88b7828ca9)
2013. jan. 8. 20:03

Meg ugy egyaltalan micsoda?


Akkor forditsuk le magyarra, a "benso ertekeket" figyelmen kivul hagyva.


Mivel a netes tarskereses egy nagy huspiac, egy daralo, ahol mindennek es mindenkinek megvan a maga ara, a kerdes az, hogy a mai tarsadalom bevett szepsegideal-megitelese szempontjabol vagy-e olyan jo no, hogy ilyen magas igenyekkel allj elo.


Mert mar elnezest, de az utcan tucatszamra szaladgalnak tucatszepsegek bevasarlolista meretu "kulsodleges" igenyekkel, de oszinten...


...ha egy 12 egy tucat no ezzel indit nekem egy ismerkedos randin, amellett, hogy nem vagyok elonytelen kulseju, azonnal otthagynam.


Legyen inkabb szerenyebb a kulseje, de ne verje azzal magat, hogy neki egy Leonardo DiCaprio kell.


Persze aalmodozni lehet...

16. 88b7828ca9 (válaszként erre: 14. - Bertaerzs)
2013. jan. 8. 19:54

Igen, de még mennyire zsákbamacska a hagyományos! Engem sajnos hagyományos úton - módon vezetett félre és csapott be valaki a múltban...


Mindkét féle társkeresés lutri.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook