Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Infúziós kezelés érszűkület ellen. Használ? Van valakinek tapasztalata, véleménye? fórum

Infúziós kezelés érszűkület ellen. Használ? Van valakinek tapasztalata, véleménye? (beszélgetős fórum)


10. Regin_a (válaszként erre: 9. - Jsarossy)
2020. nov. 17. 21:04

Hátha valakit érdekel még

Az infúziós kezelés nem úgy működik hogy ide nekem.

Kerületi angiológia, aki az UH mérései alapján megitéli hogy kell vagy nem

Tehát ezért egy pestinek nem kell Szegedre kutakodnia

Belvárosban 2naponta kellett bemenni járóbetegként, máshol kórházban 6 nap befekvés

Hogy használ vagy nem azt nem lehet megitélni mert nincs rá teszt ugyanazon személyen

Nem ront!

2018. febr. 20. 17:56
Sziasztok! Azt kérdezném tőletek, magánkórházban vagy egészségközpontban foglalkoznak infúziós kezeléssel? Én nem találok a neten, csak Miskolcon pl. és pesti vagyok. Esetleg olyan hely, ahova nem kell befeküdni, csak bemenni 5 napig? Köszi a választ. Enikő
8. 9c485f67e8 (válaszként erre: 4. - Channa*)
2017. ápr. 25. 08:01

2 hónapig kb. oké, de mi van a további 4 hónapon keresztül?

Arról meg nem beszélek, hogy évente 14-20 szúrás az amúgy is meszesedô erekbe??

Az eü-nek másra sincs kapacitása, nemhogy erre.

És annak is van érszûkülete, aki nem iszik-dohányzik-nem eszik nagyon zsírosat, sósat, stb. Szóval nincs mitôl eltiltani.

2017. ápr. 20. 19:01

Köszönöm mindenkinek a választ, kedvesek vagytok.

Fél évenként járok kontrollra az angiológiára, csak Naftilong nevú gyógyszert kapok, leszoktam több, mint 2 éve a cigiről, de nem javul. Ha még ir valaki saját tapasztalatot, megköszönöm!

2017. ápr. 20. 18:39
Az egyik rokonom kapott ilyet, neki használt, aktívabb lett, a színén is látszott, hogy jobban van.
5. 9c485f67e8 (válaszként erre: 4. - Channa*)
2017. ápr. 20. 17:42

Az infúziós kúra évente 2x ismételhetô.

Àrtani nem árt.

2017. ápr. 20. 15:09

Fájni nem fáj, hiszen beraknak egy kanült vagy mit és azon keresztül lecsöpög x mennyiségű folyadék.


Hogy használ e? Biztos, hiszen, ha nem használna, akkor nem adnák az embereknek. Ártani pedig biztos nem árt.


Én ha kellene ilyet kapnom, akkor nem aggódnék. Ez nem egy műtét, stb., hanem egy fájdalom mentes kezelés.

3. 9c485f67e8 (válaszként erre: 1. - Jsarossy)
2017. ápr. 20. 10:34
Atrix, pentoxyl?
2017. ápr. 20. 10:28

A keringésjavítót?

Egyéb gyógyszert nem?

2017. ápr. 20. 10:17
Nemsokára kórházba kell mennem, infúziós kezelést kapok érszűkület miatt. Ha van valaki, aki már kapott, kérem irja le a véleményét, fáj-e esetleg, használ? stb. Előre is köszönöm Enikő

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook