Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Infocseppek - Nutri Energetic System - Vélemények, tapasztalatok fórum

Infocseppek - Nutri Energetic System - Vélemények, tapasztalatok (beszélgetős fórum)


3. Zsuzska69 (válaszként erre: 2. - Pirinyóka66)
2010. okt. 5. 19:32
Köszi szépen, lassan kezdek megnyugodni, csak írjon még valaki! :)
2010. okt. 5. 16:57

Én most gyorsan átolvastam az oldalukat, és annyi különbséget látok, hogy a homeopátiás golyók növényalapúak, az infocseppek pedig energetikai alapúak. Mindkettő információt közvetít, csak a golyók kézzelfoghatóbbak, növényekhez köthetők, míg az infocseppek nem. Az elve ugyanaz.

Én nem kételkedem bennük, én beadnám a 11 éves lányomnak. Az árai is kb. ott vannak, ahol a homeopátiáé.

2010. okt. 5. 16:08

Sziasztok!


Sokat betegeskedő és sok mindenre, elsősorban parlagfűre és poratkára allergiás kisfiamon szeretnék segíteni azáltal, hogy a hagyományos orvosláson túl homeopátiás, holisztikus módszerekkel is próbálkozom. Így jutottam el - Interneten keresztül - egy zuglói fül-orr-gégész doktornőhöz, aki a várt heomeós golyócskák helyett ezeket a bizonyos infocseppeket 'vetette meg' velem egy korszerűnek tűnő, számítógépes állapotfelmérést követően, ami az emberi testmező aktuális állapotát méri fel és a megállapítottak alapján írta fel ezeket az infocseppeket, amiket még nem kaptam meg, de a napokban szállítja elvileg egy futár. Kérdésem, hogy használta-e bárki a fórumozók közül, és ha igen, mik a tapasztalatok! Nekem - sajnos utólag- egy valami nem tetszik és gyanús is egyben: sehol egy félhangot nem találok az infocsppek ÖSSZETÉTELÉRE vonatkozóan, és amikor rákérdeztem, hogy mégis mi van bennük, mit adok be egy 9 éves gyereknek, a válasz: hát információ!! Azt azért nem tudom elfogadni, hogy egy aromaoljos üvegcsében "folyékony információ" van csupán, és hát inkább nem adok be a gyereknek semmit, azzal csak nem javítok az állapotán, mint valami gyanús izét...

Várom a tpasztalatokat, elnézést, ha túl hosszú voltam!

Zsuzsi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook